لمباردو تعلیق چانه زنی جمعی حقوق از ماموران مترو

1 Oct. After-Action Review

وید Vandervort

Clark County Sheriff جو لمباردو برگ تریبون به گوش دادن به یک سوال خبرنگار در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد به بحث در مورد 1 اکتبر پس از عمل بررسی گزارش در لاس وگاس شهری مقر پلیس در چهارشنبه, جولای 10, 2019.

با استناد به انعطاف پذیری مورد نیاز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس Clark County Sheriff جو Lombardo به حالت تعلیق در چانه زنی جمعی حقوق برای مترو افسران پلیس در هفته های آینده.

“در این زمان قصد در تعلیق چانه زنی جمعی قرارداد است که اجازه می دهد (مترو) مدیریت توانایی بالقوه دور زدن محدودیت 14 روزه توجه کنید قبل از هر گونه نقل و انتقال پرسنل اعم از دائمی یا نیمه دائمی” آژانس نوشت: در بیانیه ای.

پاسخ به این رمان ویروس با 1,125 تایید عفونت و 34 مرگ و میر در شهرستان کلارک به عنوان روز پنج شامل تغییر در کارکنان خدمات و خاص پلیسی واحد گشت لمباردو گفته است.

حداقل دو ماموران مترو باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که 15 نفر در انتظار نتایج از چهارشنبه Undersheriff کوین McMahill گفت. بیست و دو افسر به حال آزمایش منفی در حالی که ده ها تن از کارکنان مترو شد و در قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض.

هنوز این ویروس تا به حال تغییر استراتژی عملیاتی در مترو McMahill گفت. در دو هفته گذشته ماموران را دیده اند 27 درصد کاهش در جرم او اضافه شده است.

“این عمل شده است اضافه شده و مراقبت و در صورت نیاز به مکمل یونیفرم گشت در صورتی که زمینه عملیات به طور قابل توجهی تحت تاثیر COVID-19 در هفته آینده” بیانیه گفت: در مورد چانه زنی جمعی و تعلیق است که مجاز توسط قانون دولت در شرایط اضطراری.

استیو Grammas رئیس پلیس لاس وگاس محافظ Association اتحادیه است که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران مترو گفت: در بیانیه ای که این سازمان “به رسمیت می شناسد کلانتر اقتدار به حالت تعلیق (توافق) در طول فرماندار دولت اضطراری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de