لمباردو: مترو را اجرا منظور نزدیک غیرضروری کسب و کار

Category: لاس واگاس No comments

Lombardo will be giving his annual State of Metro speech

استیو مارکوس

Clark County Sheriff جو لمباردو ارائه دولت سالانه خود را از بخش آدرس در Smith مرکز چهار شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است.

Clark County Sheriff یوسف لمباردو می گوید مترو پلیس آماده اجرای رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak پا تا دستور روز شنبه به صورت غیر ضروری کسب و کار در سراسر نوادا به تعطیل برای 30 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

مصاحبه در مدت کوتاهی قبل از Sisolak خود را اعلام کرد تقویت نظم لمباردو گفت که او و تیم اداری شده بود در تماس با دفتر فرماندار مورد اجرای Sisolak را رهنمود.

او گفت که تلاش خواهد شامل چندین سازمان و خواهد شروع و مدنی به احتمال زیاد مجوز تعلیق. اگر این دستور بود به مبارزه طلبیده گفت: مترو می تواند گام و لوی جنایی استناد. ماهیت مجازات کیفری نیست بلافاصله در دسترس بودند و نه مجازات برای نقض.

Sisolak اولیه بسته شدن سفارش که شنبه شب اعمال شده به دولت قمار و مانند غیر ضروری کسب و کار به عنوان میله و ناهار خوردن در رستوران و سینما و ورزشگاه و ناخن سالن. ضروری کسب و کار که معاف از سفارش شامل فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, بانک ها, ایستگاه های سوخت و فروشگاه های سخت افزاری.

اما در میان گزارش که Sisolak اقتدار به زور تعطیل نیست گسترش فراتر از قمار برخی از غیر ضروری کسب و کار تصمیم به باز باقی می ماند. در روز پنج شنبه, مترو اعلام کرد آن بود را در آن نقطه به اجرای دستور.

پس از آن آمد مکالمات بین Sisolak و اجرای قانون اما و Sisolak گفت: در جمعه اعلام کرد که حوزه های قضایی محلی خواهد بود مسئول اجرای و تعیین مجازات برای کسب و کارهای غیر ضروری که مخالف نظم.

برای مترو بسته شدن دستورات یک عنصر جدید از گروه پاسخ به شیوع است که به عنوان یک چالش منحصر به فرد به گروه.

مترو پلیس قطار برای مقابله با “ناشناخته” — هر موقعیتی اعم از خشونت خانگی تماس با توده مصدوم حادثه — اما مهم پاسخ معمولا تا پایان زمان. حتی پس از اکتبر. 1, 2017, جرم تیراندازی لمباردو گفت: آژانس قادر به پیدا کردن یک حس عادی پس از چند هفته.

اما وجود دارد هیچ گفتن چه مدت COVID-19 همه گیر بازی خواهد کرد.

“این است که دشمن ناشناخته است که ما هیچ ایده چگونه آن را رفتن به ادامه” Lombardo گفت.

رمان ویروس تا به حال آلوده حداقل 74 نفر در شهرستان کلارک که از پنج شنبه. آن را به عنوان اسپرد لمباردو گفت: بنابراین آیا این شانس را از افسران مواجهه با آن را در حالی که گشت.

مترو در حال تلاش برای محافظت از افسران خود را از این بیماری در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای افزایش ممکن است در موارد خشونت خانگی به عنوان شیوع علل تنش ها و مشکلات اقتصادی در خود منزوی خانوار. اگر کسب و کار اخراج گسترده و ناامیدی رشد می کند چنین اتفاق افتاده پس از سال 2008 رکود لمباردو گفت: او می ترسید افزایش جرم و جنایت در دره.

اما لمباردو گفت فوری او نگران بود که افسران گشت تا به حال به جیره خود را حفاظتی تجهیزات حفاظتی. مترو شد و در حال اجرا پایین در فولاد ماسک, اما استراحتگاه هتل که تعطیل شد, اهدا کرده اند منابع خود را. پلیس در این هفته آموزش داده شد به سعی کنید برای حفظ فاصله از مردم در تعاملات و پوشیدن دنده محافظ هنگام انجام بازداشت. از صبح روز جمعه هیچ یک از افسران او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19, او گفت:.

“افسران باید قادر به محافظت از خود” Lombardo گفت. “اگر آنها آلوده, آنها نمی تواند کمک کند.”

به عنوان خیابان فعالیت در دره کاهش یافته افسر تکالیف را نیز تنظیم شده است. در-آموزش ضمن خدمت کارکنان و خاص پلیسی واحد منتقل گشت.

لمباردو گفت که آن را خیلی زود به بگویید چگونه self-جداسازی اقدامات بود بلافاصله تحت تاثیر قرار پلیس حجم کار. اما قبل از این ماه در این گروه در حال حاضر در برخورد با یک چشم انداز مثبت از خیابان سرقت.

اکثر امکانات مترو را تعطیل عمومی شهروندان را تشویق به استفاده از خدمات آنلاین برای گزارش و جامعه محور حوادث لغو شده است اما پلیس همچنان به گشت زنی در خیابان ها به طور معمول لمباردو گفت.

او خواسته عمومی برای صبر و شکیبایی به عنوان ولی می شود از طریق این بیماری همه گیر که او به نام “سابقه تنظیمات” و بر خلاف هر چیزی که او می خواهم با تجربه در حرفه خود — و یا طول عمر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>