مستندات سهام را به عنوان ویروس مبارزه با تغییرات دور از چین

Category: لاس واگاس No comments

مادرید — نبرد جهانی برای جلوگیری از coronavirus نقض یک سطح جدید از ضرورت دوشنبه به عنوان دولت قفل شده است مرز, میلیون نفر از کارگران و دانشجویان و بندگان دستور داده شد تا در خانه بمانند و درخواست بیرون رفت و به قیف ماسک و هواکش به مکان های مبارزه با افزایش caseloads.

تغییر جبهه در جنگ بودند روشن شده توسط آمار و ارقام نشان می دهد که موارد خارج از چین — که در آن ویروس سرچشمه — پیشی گرفتن کسانی که در داخل مرزهای خود برای اولین بار. در پایتخت اسپانیا یک افزایش در تعداد بیماران مطرح نگران است که این بحران در حال گسترش است.

در وال استریت بازارهای مالی سقوط بیش از 11 درصد فراتر قطره در آسیا و اروپا به عنوان سرمایه گذاران نگران تلاش برای دریافت یک دسته در شیوع اقتصادی آسیب.

اسپانیا رسما چهارم شد-آلوده ترین کشور جهان در بیش از کره جنوبی به عنوان قوس خود را از سرایت منحنی بالاتر است.

تنها چین و ایتالیا و ایران را بیشتر تایید موارد COVID-19 از اسپانیا که در آن تعدادی از عفونت های افزایش یک شبه و حدود 20 درصد به 9,191 و تعداد مرگ و میر افزایش به 309 با توجه به اسپانیایی وزارت بهداشت. رقم واقعی بود و تصور می شود حتی بالاتر چون اسپانیا تغییر به یک سیستم جدید گزارش.

اما با تعدادی از موارد در سراسر جهان در حال نزدیک شدن 180,000, مقامات هشدار داد که تلفات خاصی برای صعود.

“وجود دارد هیچ آسان یا سریع راه خروج از این وضعیت بسیار دشوار” گفت: Mark Rutte نخست وزیر هلند در اولین سخنرانی تلویزیونی توسط یک هلندی برتر از سال 1973.

یک یادآوری Rutte گفت: بینندگان که “بخش بزرگی” از کشور از 17 میلیون به احتمال زیاد قرارداد ویروس. تا کنون 1,413 مردم باید آزمایش مثبت در هلند و 24 فوت کرده اند. دولت دستور داده است تا مدارس و رستوران ها و کافه ها بسته تا آوریل 6 و ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر است.

کشورها از کانادا به سویس به مالزی اعلام کرد تیز محدودیت های جدید در جنبش مردم در سراسر مرزهای خود را.

“ما یک پنجره از زمان در حال حاضر به سرعت گسترش ویروس” گفت: Ulrike Demmer سخنگوی آلمان دولت که معکوس آن در اوایل اصرار که کنترل مرز نمی خواهد کار. این اعمال محدودیت های جدید در گذرگاه با فرانسه, اتریش, سوئیس, دانمارک و لوکزامبورگ پس از موارد این ویروس افزایش یافته است بیش از 1 ، 000 بیش از 24 ساعت است.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen sugggested 30 روز منع مردم از ورود به بلوک های غیر ضروری در سفر, دلایل, در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“کمتر سفر ما بیشتر می توانند حاوی ویروس,” او گفت: در یک پیام ویدئویی.

تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید تا کنون مقاومت در برابر چنین گسترده کنترل. اما بسیاری از رفت جلوتر دوشنبه با اقدامات به شدت محدود کردن فعالیت های در داخل مرزهای خود را.

در سوئیس دولت شهر ژنو ممنوع تجمع بیش از پنج نفر هر چند استثنا ساخته شد برای جلسات کسب و کار است که به دنبال سلامت عمومی قوانین.

سوئیس دولت اعلام وضعیت اضطراری, سفارش, فروشگاه, رستوران ها, کافه ها و امکانات دیگر تعطیل شود. اقدامات رد بهداشت و درمان-مراقبت از عملیات و همچنین سوپر مارکت ها اما همچنین شامل سرگرمی و اوقات فراغت از امکانات آن بسته خواهد شد تا مارس 19.

“ما نیاز به انجام همه چیز ممکن است به سرعت پیشرفت از coronavirus” سوئیس رئیس جمهور Simonetta Sommaruga گفت: ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله و پیروی از رهنمودهای دولتی.

هنوز برخی از کشورها در برابر چنین اقدامات قوی.

بر خلاف بسیاری از همسایگان اروپایی بریتانیا بسته نشده کافه ها و رستوران ها ممنوع زیادی از حوادث و یا تعطیل مدارس به سرعت گسترش ویروس. نخست وزیر بوریس جانسون گفت: بسته شدن مدارس تا به حال شده است رد کرد اما “علمی و توصیه های پزشکی این است که این نه یک گام که ما باید در این نقطه در زمان.”

در همان زمان دولت بریتانیا بود درخواست تولیدکنندگان از جمله خودروسازان مانند فورد و رولز-رویس به هواکش برای coronavirus بیماران. وزیر بهداشت مت, Hancock, گفت اخبار آسمان که انگلستان تا به حال حدود 5000 هواکش اما نیاز خواهد بود “چند بار بیشتر از آن است.”

که در آن ویروس بوده و یک واقعیت زندگی برای ماه, مقامات خواست هوشیاری به نگه داشتن سخت موفق به کسب سود در برابر میکروسکوپی دشمن است که تعطیل, سفر به شدت لرزاند بازارهای مالی طرح میتوانست زندگی روزانه و تهدید معیشت میلیون ها نفر.

“اگر ما شل ما گرفتن در قرنطینه می تواند آن را تنها یک موضوع از زمان برای اون سوی خاکستر سوخته از مقیاس کوچک خوشه عفونت به احیا” کره جنوبی دونگ-a Ilbo روزنامه در سرمقاله روز شنبه.

قوانین جدید حاکم بر زندگی روزانه آبشاری در سراسر جهان است.

تعطیلی مدرسه در 56 کشور نگهداری می شود بیش از 516 میلیون دانش آموز, صفحه اصلی, سازمان ملل متحد گفت. نیویورک سیتی پیوست کسانی که صفوف دوشنبه بستن یک سیستم مدرسه با 1.1 میلیون دانش آموز.

در فرانسه مقامات تحمیلی در سراسر کشور محدودیت در آمد و شد و حرکت اجازه می دهد آنها را به ترک خانه برای خرید مواد غذایی, رفتن به محل کار و یا دیگر کارهای ضروری.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: دولت تصمیم گرفت به منظور محدودیت چرا که مردم تا به حال با پیروی زودتر دستورالعمل و “ما در جنگ هستند.”

ایرلند دستور داد همه بارها و بارها به نزدیک به دو هفته از جمله روز سه شنبه, روز سنت پاتریک.

در کرواتی سرمایه زاگرب عمومی شرکت مسئول این شهر گورستان گفت: مردم برای دفن عزیزان خود را تنها در حضور بستگان نزدیک برای جلوگیری از گسترش این ویروس.

در ایالات متحده, کازینو رفت و تیره نه فقط در لاس وگاس بلکه در حداقل 14 کشورهای دیگر.

از کالیفرنیا به نیویورک رستوران ها و کافه ها دستور داده شد یا تعطیل و یا محدود کردن خدمات خود را به تحویل و بایگانی اطلاعات.

در ایالات متحده مقامات بهداشتی توصیه می شود محدود به گروه 50 یا بیشتر مردم و دولت متخصص گفت: در 14 روز ملی shutdown ممکن است مورد نیاز است. آمریکایی ها از بازگشت از خارج از کشور مواجه می شوند هرج و مرج فرودگاه نمایش درمانی است که به وضوح شکست تمام ویروس-مبارزه بر علیه قوانین داشتن بسته بندی جمعیت نزدیک به هم.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما بیماری شدید رخ می دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. در سراسر جهان بیش از 179,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 7000 فوت کرده اند. بیش از 78,000 بهبود بسیاری از آنها در چین است.

با ترس در حال افزایش است که این بیماری همه گیر خواهد شد و کاهش رشد اقتصادی ایالات متحده فدرال رزرو در زمان اقدام اضطراری با کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و تصمیم گیری برای خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر در حال حاضر حساب برای کمتر از نیمی از جهان را در موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در دوشنبه, چین, آرام, سفر, محدودیت در سخت ترین ضربه virus استان هوبئی ارسال هزاران نفر از کارگران بازگشت به کار در کارخانه ها و از جان گذشته به تولید دوباره رفتن.

در حالی که ترافیک شروع به بازگشت به پکن ساختمان های اداری اجرای دقیق نمایش برای تب و بسیاری از رستوران ها هنوز هم تنها ارائه takeout. کودکانی که معمولا snowed با کلاس های باقی مانده چسب به صفحه نمایش کامپیوتر, خرید چت و تماشای رایگان کلیپ های ویدیوئی.

کره جنوبی روز دوشنبه گزارش داد تنها 74 بیشتر موارد اما هنوز هم وجود دارد نگران است که عفونت ممکن است افزایش دوباره از آن بازگشت از اروپا یا از مردم محلی از حضور در کلیسا.

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Se-kyun به نام این کشور را کاهش موارد “امیدوار نشانه” اما گفت که کره جنوبی باید “هرگز شل خود را نگهبان.” مالزی اعلام کرد رهبر شدید دو هفته مستند با سفر در داخل و خارج از کشور ممنوع و تنها خدمات ضروری مجاز به باز باقی می ماند. مالزی گزارش یک افزایش شدید از 315 نفر در دو روز گذشته به منظور بالا بردن مجموع آن به 553.

هند بیشتر محکم مرزهای خود را در حالی که گرینلند و سومالی گزارش اول خود را تایید موارد COVID-19. سومالی یکی از آفریقا ضعیف ترین سیستم های بهداشتی پس از نزدیک به سه دهه درگیری میان دولت و القاعده مرتبط الشباب گروه های افراطی.

ایتالیا گزارش یکی دیگر از پرش در عفونت های شنبه تا بیش از 3000 به 27,980. با 2,158 مرگ و میر — از جمله 349 بیشتر در فقط 24 ساعت گذشته — ایتالیا در حال حاضر حساب برای بیش از یک چهارم از جهانی مرگ و میر. موارد این کاهش در لومباردی سخت ترین ضربه منطقه است.

دولت ایتالیا روز دوشنبه تایید شده 25 میلیارد یورو ($27.8 میلیارد دلار) در کمک های اضطراری برای کمک به خانواده های کارگران و کارفرمایان مقابله با کروناویروس اضطراری و فعال کردن خطوط اعتباری برای یکی دیگر از 350 میلیارد یورو رسید.

در اسپانیا یک برش در فرکانس رفت و آمد قطارها ایجاد شده قابل توجه جمعیت صبح روز دوشنبه در اتچا یکی از مادرید اصلی ایستگاه های قطار.

پوشیدن آبی, لاتکس, دستکش, تمیز کننده, ماری کارمن رامیرز گفت که او مانند بسیاری دیگر نمی تواند استطاعت به خطر حقوق و دستمزد را از 950 یورو ($1,042) در هر ماه.

“من از ترس coronavirus اما من از ترس بیشتر قادر به پرداخت صورت حساب آب و برق گفت:” 55 ساله. “وقتی این همه بیش از ما چگونه می خواهیم به غذا خوردن؟”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Charm Gec در بلگراد کالین بری در میلان, ایتالیا, Suzan فریزر در آنکارا کن Moritsugu در پکن کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی راد McGuirk در کانبرا استرالیا آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, و پرورش klug تعلق گرفت. و ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>