کارشناس محلی می گوید مینه سوتا اقتصاد در قلمرو ناشناخته’ با توجه به کروناویروس

به عنوان رکود اقتصادی همچنان در میان coronavirus همه گیر آن را به سمت چپ بسیاری از تعجب که چگونه بد آن را به هر دو به صورت محلی و در سراسر کشور.

هفته گذشته یک گزارش نشان داد که 22 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده را برای ثبت نرخ بیکاری در ماه گذشته است. بیش از 500 ، 000 نفر را اعمال می شود در مینه سوتا

مارک رایت (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

که تاثیر عمیقی بر اقتصاد محلی و راه اندازی کرده است این کشور را به بدترین بحران از زمان رکود بزرگ.

مارک رایت است معاون ارشد و مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس و اشاره می کند که تاثیر COVID-19 بحران قلمرو ناشناخته تا آنجا که دامنه و مقیاس. او صحبت کرد پایونیر پرس به ارائه برخی از بینش چگونه این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار مینه سوتا است. این نسخه از مصاحبه ویرایش شده است برای ظهر.

بیایید شروع بسیار گسترده و سپس با سنگ تیز کردن در از وجود دارد. چه اتفاقی می افتد زمانی که اقتصاد به طور ناگهانی تعطیل مانند ما تا به حال به انجام بیش از گذشته ماه ؟

من می خواهم به استرس است که ما لازم نیست که یک تن از تجربه با حوادث مانند این. آن را به طور معمول به این صورت است که به عنوان یک ماده از سیاست های دولت است که ما سفارش مردم به ماندن در خانه. ما لازم نیست که یک تن از شواهد قادر به می گویند ” این است که چگونه آن را به طور معمول اتفاق می افتد.’ این قطعا درست است که ما شاهد بسیاری از کسب و کار بسته شدن و یا کاهش آنچه آنها انجام می دهند. وجود دارد مکان هایی مانند رستوران ها و کافه ها و دیگر خرده فروش نوع از رسانه ها تحت تاثیر اقامت در خانه سفارش دهید. نیز وجود دارد مکان هایی که تحت تاثیر زیرا مردم دور ماندن از بیرون رفتن و صرف پول است. اگر یک فروشگاه تشک نیست فروش تشک, تولید کننده تشک بدیهی است که رفتن به کاهش اشتغال است.

وجود دارد هر چیزی در طول تاریخ است که حتی شبیه چیزی مثل این ؟ یا ما به طور کامل در قلمرو ناشناخته?

این قلمرو ناشناخته در حس که آن را از لحاظ کیفی متفاوت و بزرگتر است. اگر ما بازگشت به گذشته بیماری های همه گیر مانند 1918 آنفولانزای همه گیر ما دیدن برخی از شبیه خاموش شدن ناگهانی. فقط هیچ چیز در این مقیاس است. به علاوه اطلاعات ما از این دوره است که فقط به اندازه کافی خوب نیست برای ما برای انجام دقیق مقایسه با امروز. ما نیز شاهد تغییرات بزرگ در اقتصاد در طول جنگ بار. ما شاهد تغییرات بزرگ در اقتصاد در پاسخ به افزایش قیمت نفت در دهه 1970. تمام کسانی که تا به حال عناصر هستند که به نحوی مرتبط است. اما تعداد بسیار کمی از آنها واقعا خط نزدیک به آنچه که ما در حال رفتن را از طریق. از نظر مقیاس ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این.

شماره در حال بدیهی است که سرسام آور است. هیچ راهی وجود دارد برای تعیین چه مدت خواهیم بود احساس اثرات این ؟

در نهایت آن همه بستگی به سلامت عمومی پاسخ. در گفتگو با برخی از اپيدميولوژيستها وجود دارد کاملا بسیاری از عدم اطمینان حتی در میان متخصصان به عنوان به آنچه که در آینده در فروشگاه. ما نمی دانیم که آیا یا نه آن را به ممکن است به افزایش تست. ما نمی دانیم تا چه حد موثر درمان در حال رفتن به می آیند در دسترس است. ما نمی دانیم که زمانی که به انتظار واکسن و یا حتی اگر ما می خواهیم یک واکسن موثر است. همه آن چیزهایی که آن را بسیار سخت برای پیش بینی, و اگر کارشناسان نمی تواند آن را انجام دهد و سپس اقتصاددانان در دولت قطعا فکر نمی کنم ما می تواند یک کار بهتر از اپيدميولوژيستها.

همه چیز همیشه در حال بازگشت به حالت عادی? و یا به دنبال ما در یک “طبیعی” چیزهایی هستند که همه گفته و انجام می شود ؟

این سخت است برای گفتن. اگر ما در زمانی که سارس آمار این آمار تعدادی از کشورها کاملا بد, همه چیز رفت و برگشت به چیزی نزدیک به نرمال وجود دارد نسبتا به سرعت. آنها همچنین متوجه شدند از آن و آنها تا به حال خیلی بهتر بهداشت عمومی پاسخ این زمان. آن را بسیار بازگشت و به راه آن بود که قبل از ویروس رسید. من گمان می کنم که اگر ما می توانید این ویروس را تحت کنترل زودی بسیاری از مردم را به بازگشت به تا حدودی راه آنها بودند از قبل. ممکن است وجود دارد برخی از تداوم. بسیاری از ما استفاده می شود به انجام بخش بزرگی از زندگی ما آنلاین. که به خوبی ممکن است در اینجا به ماندن بگیرید. من خودم جای تعجب نیست اگر این تغییرات در کمتر رادیکال تر از آنچه که برخی از مردم در حال انتظار. از سوی دیگر اگر این طول می کشد زمان طولانی است و این ارتباط حتی با از دست دادن بیشتر از زندگی پس از آن من می توانید ببینید این که خیلی بیشتر دگرگون است.

بدیهی است که هیچ دولتی به طور کامل مجهز به رسیدگی به این بیماری همه گیر. کجا مینه سوتا مقایسه متحده در سراسر کشور تا آنجا که توانایی خود را به مقاومت در برابر چیزی شبیه به این ؟

هیچ یک از کشورهای آماده شد به رسیدگی خاص این شوک. چگونه می تواند باشد ؟ اما آن کمک می کند که در ایالت مینه سوتا اقتصاد بسیار متنوع است. بر خلاف برخی از کشورهای کوچکتر که تمرکز بر روی برخی صنایع در مینه سوتا ما قابل توجه بخش کشاورزی بسیار مهم دولت در بخش مراقبت های بهداشتی بخش یک و بخش مالی. آن را بسیار متنوع اقتصاد و در نتیجه بهتر قادر به مقاومت در برابر چیزی شبیه به این. برای مثال ما می دانیم که قیمت نفت سقوط کرده اند به تازگی و نفت متحده شده اند عمیقا متاثر از آن است. که واقعا تحت تاثیر قرار مینه سوتا در راه همان است.

شده است وجود دارد بحث در سطح فدرال از بازگشایی اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این است که یک ایده خوب است ؟ و یا وجود دارد اشکالاتی به بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی ؟

من می گویم آشکار اشکال این است که از نظر بهداشت عمومی. اینجا جایی است که ما با تکیه بر اپیدیولوژی به ما بگویید که آن را امن برای باز کردن back up. اگر ما می توانید انجام دهید که بیش از حد به سرعت پس از آن خطر بدیهی است که این ویروس می آید و به طور بالقوه در یک فرم تهاجمی تر است و ما باید از طریق این بیش از همه دوباره بعد در سال است. به همین دلیل ما باید به تکیه بر اپیدیولوژی به ما بگویید که در هنگام خطر آن کم است.

این است که به عنوان بد آن را تا کنون بدست? و یا به عنوان بد آن را به عنوان همیشه در حال رفتن به دریافت کنید ؟

ما چیزی دیده نمی این تیز و ناگهانی این اتفاق می افتد قبل از. بدیهی است که رکود بزرگ شد یک رویداد وحشتناک برای امریکا و چه ساخته شده است که وحشتناک است که آن را به طول انجامید و مدت زمان طولانی. نه تنها بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود را از کسب و کار نمی انتخاب کنید تا برای بخشی بهتر از یک دهه است. اگر غیر از این بود به گذشته در هر نقطه در نزدیکی طولانی که این امر بدیهی است که باید بسیار جدی است. در حال حاضر ما در حال امیدوار است که آن را نمی خواهد. اگر بهداشت عمومی اجازه می دهد تا آن را ما ممکن است قادر به شروع به برگشت به کار هر چه زودتر به جای بعد. و پس از آن بسیاری از این مشکلات آغاز خواهد شد برای از بین برود. حتی اگر آن را بسیار تیز و بسیار ناگهانی و ما امیدواریم که آن را بسیار طولانی مدت است. اگر ویروس اقامت در اطراف هر چند پس از آن می تواند همچنان برای برخی از زمان و در نوبه خود می تواند شروع به رقیب برخی از بدترین حوادث دیده ایم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im