محلی کتابفروشی ضبط مغازه ها و دیگر مکان برای سفارش از راه دور

Category: سیاتل No comments

آیا می دانید که الیوت خلیج کتاب شرکت به فروش می رساند بیش از فقط کتاب ؟ مطالعه کردن پازل خود را, فعالیت, کتاب, گوگل alpha چنین ترجمه تخته و بیشتر بر روی وب سایت خود را برای تحویل و یا منظقه وانت. الیوت خلیج کتاب شرکت از طریق Facebook

شما در حال حاضر می دانیم که محلی ناهار خوری و نوشیدن موسسات به تماس برای بایگانی اطلاعات و تحویل در طول این COVID-19 اجتماعی فاصله دوره اما cooped بار تماس برای سرگرمی بیش از حد. ما گرد کرده ام تا همه کسب و کارهای محلی و ارائه ویژه تحویل و/یا وانت گزینه از دانشگاه فروشگاه کتاب به خیابان آسان به سوابق مترسک تصویری. بسیاری از این کسب و کار بسته شده در فروشگاه خرید پس از سفارش از آنها از راه دور است یک راه عالی برای آنها را نشان می دهد برخی از عشق. دیدن همه ی گزینه های زیر و در رسانه های ما و سرگرمی تحویل لیست. ما چیزی از دست رفته ؟ به ما ایمیل به ما اطلاع دهید!


پرش به: کتاب | فیلم | موسیقی | بازی | صنایع دستی


کتاب

Arundel کتاب
فروشگاه جزئیات: “ما خوشحال به کشتی و یا تحویل کتاب شما می خواهید. و اگر شما گیر در خانه با هیچ چیز به عنوان خوانده شده همان روز رسول تحویل سرویس در دسترس است در روزهای هفته است.”
مرکز شهر

کتاب و فریزر
فروشگاه جزئیات: “در اینجا چیزی است که ما در حال ارائه:
فروشگاه های مورد علاقه خود را عکس در Instagram و یا Facebook: ببینید یک کتاب شما می خواهید برای خودتان ؟ دنبال لینک در پروفایل برای پیدا کردن چگونه به آن را مال شما.
کتاب مجازی, خرید, سفر با Lara: من شما را از طریق فروشگاه از طریق FaceTime و کمک به شما در انتخاب یک کتاب بزرگ است. ایمیل فروشگاه برای راه اندازی یک زمان.
منظور از گواهی های هدیه و امضا کتاب حق در اینجا در وب سایت ما. اگر شما نمی بینید یک کتاب شما می خواهید فقط با ایمیل [email protected] و ما آن را مرتب کند.
سفارشات بیش از $50 کشتی آزاد در قاره آمریکا. ما نگه داشتن این مدل رفتن تا زمانی که آن را حس می کند برای کارکنان ما. با تشکر از شما از ته قلب برای همه حمایت خود را برای تلاش در این آزمایش با ما. کارکنان و من نمی توانم صبر کنید به شما خوش آمد در فرد دیگر و در عین حال ما امیدواریم که شما اقامت امن و سالم است.”
فریمانت

آجر و ملات کتاب
فروشگاه جزئیات: “ما خواهد شد با ارائه منظقه تحویل. ما می توانید یک کارت اعتباری از طریق تلفن و یا بیش از یک مربع دستگاه و اجرای سفارش به ماشین خود را. وجود یک نقطه مناسب به جلو و به آینده La Isla! ما آماده خواهد بود به تماس برای سفارشات خاص برای تحویل. اگر شما یک کتاب منظور از $25.00 یا بیشتر از ما تحویل به آستان خود را! ایمیل [email protected] و یا تماس بگیرید (425) 869-0606.”
ردموند

کتاب درخت (منظقه وانت تنها)
فروشگاه جزئیات: “ما ممکن است ارائه تحویل در آینده (اگر شما در عرض تقریبی 5 مایل شعاع فروشگاه) — اما هنوز رتبهدهی نشده است. شما می توانید سفارش کتاب و پرداخت از طریق تلفن تماس فروشگاه زمانی که شما می رسند و من آنها را به شما قرار داده و آنها را در صندوق عقب ماشین خود را. اغلب وجود پارکینگ در مقابل فروشگاه. وجود دارد یک منطقه قرمز کمتر از یک بلوک دور شما می توانید ‘در’ برای چند دقیقه.”
کرکلند

عقاب بندر کتاب
فروشگاه جزئیات: “نمی خواهید به سرمایه گذاری در طول این زمان از اجتماعی فاصله? ما می توانیم کمک! ما در حال ارائه رایگان حمل و نقل برای هر مشتری در واشنگتن از طریق 31 مارس است. فقط انتخاب سالم ماندن گزینه های حمل و نقل در چک کردن.”
باین بریدج ایسلند

ادموندز کتابفروشی
فروشگاه جزئیات: “ادموندز کتابفروشی باز است و آماده برای خدمت به نیازهای شما! و برای کمک به مشتریان ما که در حال تمرین های اجتماعی فاصله و یا ممکن است در قرنطینه
ادموندز کتابفروشی در حال حاضر ارائه می دهد تحویل رایگان در 98020, 98026 و 98177 کد پستی. *جدید* 98036 بیش از حد!
ما تحویل مرد بسیار جذاب است! ما خواهد بود خوشحال به ترک یک دست-خطاب مهر و موم شده کیسه های خرید خود را در ایوان و یا در محل سکونت خود لابی.”
ادموندز

جزیره کتاب
فروشگاه جزئیات: “ما معتقدیم که حمایت از جزیره کتاب و حمایت اجتماعی فاصله متقابلا منحصر به فرد نیست. ما باور داریم که مردم می توانند انجام هر دو…. پیشنهاد ما سه گزینه برای تحویل و وانت خرید شما:
صفحه اصلی تحویل: ما خوشحال به ارائه خریدهای خود را به هر آدرس در مرسرآیلند. این یک سرویس ما همیشه ارائه شده است اما تبدیل شده است و بیشتر مورد استفاده در چند هفته گذشته. ما را تشویق مشتریان به استفاده از این سرویس است.
منظقه وانت: ما به ارمغان خواهد آورد خریدهای خود را به ماشین خود را. به سادگی محل سفارش خود را یا از طریق ایمیل (مقدم) و یا از طریق تلفن. ما به شما اجازه می دانم زمانی که سفارش خود را آماده است. شما می توانید به جزیره کتاب پارکینگ و تماس با فروشگاه (206-232-6920) و ما را خرید خود را به ماشین خود را.
حمل و نقل رایگان: ما را به کشتی خود را کتاب خرید در هر نقطه از کشور رایگان می باشد. این است یکی دیگر از خدمات ما همیشه ارائه شده است. مانند تحویل خانه ما را تشویق مشتریان به استفاده از این خدمات در طول زمان بحران.”
مرسرآیلند

الیوت خلیج شرکت کتاب
فروشگاه جزئیات: “برای اطمینان از ما نشست عمومی استانداردهای ایمنی ما درها هنوز بسته به مشتریان در این زمان. اما ما می خواهیم برای قرار دادن کتاب در دست شما! در علاوه بر این به سراسر کشور حمل و نقل ما در حال حاضر ارائه یک منظقه انتخاب کنید تا گزینه. اگر شما در حال سفارش آنلاین را انتخاب کنید این گزینه را انتخاب کنید تا سفارش خود را در فروشگاه و صبر کنید برای دریافت یک دوم ایمیل تایید که سفارش خود را آماده است (ما در حال پر کردن سفارشات به همان سرعتی که ما می توانیم اما در آن طول می کشد زمان!). برای تسریع pick-up با ما تماس بگیرید در 206-624-6600 به محل سفارش خود را.”
کاپیتول هیل

ماگنولیا کتابفروشی
فروشگاه اطلاعات بیشتر: “تحویل رایگان در ماگنولیا بلافاصله شروع! فقط با ما تماس بگیرید و ما شما شارژ از طریق تلفن و تحویل کتاب های خود را به صورت رایگان در این محله و یا به شما کمک کند ترتیب یک سریع انتخاب کنید تا در یا فقط در خارج از فروشگاه.”
ماگنولیا

باز کتاب
فروشگاه جزئیات: “در تلاش برای نگه داشتن هر یک از دیگر امن ما در حال ارائه منظقه انتخاب کنید تا در طول به طور منظم ما فروشگاه ساعت و همچنین رایگان آستان تحویل به برخی از قطعات از سیاتل. مثل همیشه شما خوش آمدید برای سفارش کتاب از طریق ایمیل با ما به طور مستقیم و یا خرید در فروشگاه آنلاین ما.”
والینگفورد

ملکه آن شرکت کتاب
فروشگاه اطلاعات بیشتر: “کتاب همیشه یک ضرورت در حال حاضر بیشتر از همیشه.
ما متعهد ما نقش خود را به عنوان کتابفروشی و خواهد شد مشغول به کار در پشت صحنه به شما در حفظ و در کتاب ها و تحقق ادبی خود را نیاز دارد. اگر چه در حال حاضر بسته در فروشگاه خرید ما را به ادامه کار در کتابفروشی, انجام, سفارش آنلاین, ایمیل سفارشات تلفنی سفارشات برای تحویل خانه, ایمیل, و یا انتخاب کنید تا در کتابفروشی درب جلو. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در 206-284-2427 که در آن ما می تواند ایستاده به بحث کتاب با شما فراهم خواندن پیشنهادات و توصیه ها و پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد. ساعت کاری ما خواهد بود 10:00 am – 5:00 بعد از ظهر در هر روز است.”
ملکه آن

راز باغ کتاب
فروشگاه جزئیات: “کتابفروشان در حال انجام سفارشات آنلاین 24/7, تلفن, ایمیل و منظقه سفارشات یکشنبه-دوشنبه 11-5.”
بالارد

مقام سوم کتاب
فروشگاه جزئیات: “گیر در خانه ؟ سفارش یک کتاب! تمام سفارشات از طریق وب سایت ما دریافت خواهد کرد حمل و نقل رایگان از طریق, مارس 31 (USPS رسانه های ایمیل).
مکان های مختلف

قایق کاغذی کتاب
فروشگاه جزئیات: “در حالی که ما بسته به ما خواهد کار در خارج از فروشگاه در یک محدود, برنامه, برای پاسخ به تلفن سفارشات و ارائه منظقه افت کردن و تحویل. ساعت پس از عمل خواهد شد: سه شنبه: ساعت 11 صبح-5 بعد از ظهر. زمان تحویل: 3 بعدازظهر-5pm (اگر تقاضا بالا است ما ممکن است گسترش روز تحویل و زمان)…. در طول ساعت كار ما ارائه خواهد شد و در منظقه تحویل خارج از فروشگاه. هنگامی که ما با شما تماس به شما اجازه می دانم منظور شما این است که شما می توانید قبل از پرداخت از طریق تلفن و اگر شما به صورت آنلاین سفارش داده شده و سپس سفارش خود را باید برای پرداخت می شود. با ما تماس بگیرید زمانی که شما اینجا هستید: 206-743-8283 و ما اجرای سفارش خود را به شما-در حال حاضر شما به عنوان خوانده شده به عنوان خوانده شده به عنوان خوانده شده!… ما در حال ارائه تحویل رایگان به مشتریان خود در غرب سیاتل محدودیت. لطفا ما را بر آن ما باید رانندگی نوجوانان که در حال خروج از مدرسه و در آنها بیش از تمایل به کمک (به عنوان طولانی به عنوان تاپیک نقد درگیر با مامان و بابا البته!)”
غرب سیاتل

فینی کتاب و کتاب مدیسون
فروشگاه جزئیات: “ما خواهد بود در فروشگاه ما در طول ساعات را برای شما به انتخاب کنید تا به تلفن و یا ایمیل سفارشات. بهترین تمرین این است که برای پرداخت از قبل بنابراین ما می توانیم فقط به دست شما سفارش خود را در درب, اما به خصوص اگر شما دستور داد که کتاب قبل از همه این کسب و کار آغاز شده و ما می توانیم پرداخت در وانت…. همانطور که قبل از ما در حال ارائه محله تحویل و ما خوشحال هستیم که مردمی که در حال حاضر ما بر روی آن. تا کنون ما انجام شده است تحویل اجرا در پایان روز و در طول روز نیز اگر یکی از ما اتفاق می افتد به بیرون رفتن. ما ممکن است آنها را بیشتر مکرر اگر تقاضا و توانایی ما وجود دارد اما به طور کلی ما وعده می تواند به شما کتاب خود را در عرض یک روز (اگر ما آنها را در انبار)…. وجود دارد هیچ هزینه ای برای تحویل و ما نمی نیاز به راهنمایی! (صرفه جویی در راهنمایی های خود را برای تحویل مواد غذایی و مردمی دیگر در کسب و کار است که سخت تر ضربه این از ما بوده است.)… ما خاموش حمل و نقل داخلی اتهامات در هر کتاب ما را در وب سایت ما و ما نمی اضافه کردن هر گونه اتهام در کتاب شما سفارش از طریق فروشگاه. همه کتاب روانه بازار خواهد شد از طریق USPS پست رسانه ها است که طول می کشد یک زن و شوهر از روز در منطقه و یک هفته یا بیشتر در سراسر کشور است.”
مکان های مختلف

دانشگاه فروشگاه کتاب
فروشگاه جزئیات: “برای اطمینان از مشتریان ما ایمنی در طول COVID-19 وضعیت همه دانشگاه فروشگاه کتاب مکان های بسته خواهد شد تا دوشنبه, مارس 30. ما در حال گسترش داخلی رایگان, زمین, حمل و نقل برای تمام سفارشات از ubookstore.com و رایگان منظقه وانت در ما تو منطقه فروشگاه. وانت ساعت از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح–5 بعد از ظهر و روزهای یکشنبه از ساعت 11 صبح–3pm.”
دانشگاه منطقه

فیلم

مترسک تصویری
فروشگاه جزئیات: “احساس نمی مانند بیرون رفتن برای برخی از دلیل ؟ ما شده ایم تست کردن یک محاکمه اجاره-توسط-mail برنامه و آن را فقط ممکن است چیزی که برای شما! فهرست مجموعه آنلاین و باید آن را تحویل مستقیم به درب خود را. اگر شما می خواهم اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ما ایمیل در [email protected]
دانشگاه منطقه

موسیقی

آسان خیابان سوابق
فروشگاه جزئیات: “Amazon.com نه حمل و نقل وینیل یا سی دی در این زمان به تمرکز بر روی مواد غذایی و لوازم بهداشتی – بنابراین در اینجا ما هستند! نوسانی بت بزرگ به عنوان موسیقی محلی خود راه حل کارشناسان در سیاتل / King County — نگه داشتن شما را سالم & تغذیه روح خود را…و گوش. در سراسر جهان آنلاین حمل و نقل!!! تحویل در فروشگاه /منظقه وانت. کافه باز است برای بایگانی اطلاعات / وانت نگه داشتن مبارزه با مبارزه خوب است.”
ملکه آن

گربه چربی سوابق
فروشگاه جزئیات: “رایگان حمل و نقل داخلی برای سفارشات بیش از $25. می توانید کشتی در سراسر جهان! تحویل رایگان در دسترس برای سیاتل ساکنان که نزدیک است.”
والینگفورد

جورج تاون سوابق
فروشگاه اطلاعات بیشتر: “همه چیز نوشته شده است برای فروش DM برای قیمت. رایگان حمل و نقل محلی در دسترس است و منظقه سرویس دوره.”
جورج تاون

نور در اتاق زیر شیروانی سوابق
فروشگاه اطلاعات بیشتر: “زمان عجیب و غریب در حال حاضر! ما همه احساس کمی هم بزنید و ما گوش به فقط در مورد هر رکورد در مجموعه ما را به تماشای هر Netflix کمدی رمانتیک ساخته شده و ما آخرین پازل. برای کمک به خانواده در این بار تلاش ما تصمیم به قرار دادن ما کل سایت (به استثنای نسخه های جدید) فروش 20٪. ⁣علاوه بر این ما همچنین ارائه رایگان داخلی و رسانه های پست الکترونیکی حمل و نقل در تمام سفارشات بیش از $75.⁣ امن در خارج وجود دارد!”
مرکز شهر سیاتل

نقره, پلاتر,
فروشگاه جزئیات: “با توجه به نگرانی برای بهداشت و رفاه کارکنان ما و مشتریان ما در حال اجرای جدید فروشگاه ساعت 10am-6pm Mon.-نشسته است. & 11am-7pm خورشید. ما مثل همیشه خوشحال هستند به ویژه سفارشات از طریق تلفن. در حال حاضر ما در حال ارائه رایگان حمل و نقل داخلی سفارشات بیش از $30.00 آنلاین و تلفن سفارشات بیش از $50.00 (قبل از مالیات) به عنوان به خوبی به عنوان ما در حال گسترش استفاده از دی وی دی و Blu-Ray فروش شامل تلفن سفارشات. شما همچنین می توانید از فروشگاه ما جلوی در Discogs.”
Sodo

بازی

آبی بزرگراه بازی ها
فروشگاه جزئیات: “ما خواهد شد با ارائه رایگان تحویل روزانه برای ملکه آن و مگنولیا. اگر شما احساس می کنید راحت تر خرید یک بازی یا پازل از طریق تلفن و یا آنلاین (انتخاب “در فروشگاه وانت” و درخواست تحویل در نظر بر پرداخت) ما می توانیم آن را به شما. برای سفارشات قرار داده شده قبل از 3 ما تحویل همان روز است.”
ملکه آن

ققنوس کمیک ها و بازی ها
فروشگاه یادداشت: “در تلاش برای حمایت از خودمان و کسانی که اقدامات پیشگیرانه ما به طور موقت معرفی محدود-pick-up, couriered تحویل و سفارش پستی عنوان گزینه برای سفارش محصول از طریق ما. به جای پست الکترونیکی سفارش couriered تحویل و یا منظقه انتخاب کنید تا این لینک را دنبال کنید.”
کاپیتول هیل

صنایع دستی

Drygoods طراحی
فروشگاه یادداشت: “ما شروع به رایگان سیاتل تحویل (همان روز و اگر دستور داد قبل از 1 بعد از ظهر تا صبح روز بعد/بعد از ظهر اگر بعد) در روز شنبه و ما ادامه خواهد داد تا زمانی که ممکن است! با استفاده از سخت مایع و دست زدن به اقدامات سفارش خود را تنها خواهد شد به کار گرفته شده توسط یک فرد است. ما همچنین ساخته شده از آن پس همه ما آنلاین در ایالات متحده سفارشات حمل و نقل رایگان و باید همان روز کشتی اگر دریافت شده توسط 2 pm PST. ما می دانیم که بسیاری از ما پیدا کردن صلح و آرامش در ساخت و ما می خواهیم برای کمک به شما انجام این کار است.”
پیشگام مربع

اقیانوس آرام پارچه
فروشگاه جزئیات: “ماندن و خوب ماندن امن و خلاق بمانید ! کارکنان ما با هم و دست برداشت چند چیز آنها فکر کردم شما می خواهم لذت بردن از کار در حالی که ما منتظر Covid19 بحران…. خانه ساخته شده پروژه کیت! همه کیت شامل همه چیز شما نیاز برای تکمیل پروژه و آنها آماده به کشتی!”
Sodo

سیاتل تفریحی
فروشگاه اطلاعات بیشتر: با توجه به COVID-19 سیاتل تفریحی است که به طور موقت بسته آغاز سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. هنوز هم وجود دارد راه هایی که شما می توانید از سیاتل تفریحی در طول این زمان از عدم قطعیت [از جمله] هنر و صنعت ما خدمات دربان – تحویل فقط.”
گرینوود

بخیه
فروشگاه جزئیات: “بخیه بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی. اگر شما می خواهم به ترتیب مقابل درب وانت یا خصوصی خرید با ما ارسال ایمیل. انتخاب کنید تا و خصوصی خرید قرار ملاقات ها در دسترس خواهد بود و از 12:00 – 2:00 هر روز. استفاده از کد های تبلیغاتی “وانت” در هنگام سفارش آنلاین. با تشکر از شما برای حمایت از ما در طول این زمان دشوار است.”
کاپیتول هیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>