پوشش زنده: مقامات امیدواریم که برای جلوگیری از هرج و مرج در نوادا دموکرات قفقاز

Nevada 2020 Caucus

Yasmina چاوز

اعضای آشپزی اتحادیه رسیدن به چک در طول دموکراتیک حزبی در Bellagio در روز شنبه, فوریه. 22, 2020.

به روز شده در 39 دقیقه پیش

10:55

Caucusgoers شروع به فایل را به کلاس های درس در کورونادو بالا در هندرسون مربوطه با حوزه. داوطلبان بررسی آنها در جداول سازمان با ترتیب حروف الفبا.

“من نیاز به یک طریق G, A, G,” یک داوطلب اعلام کرد.

نوادا ایالت کاترین کورتز متن ترانه مست و متوقف می شود در چند دقیقه به لرزش دست داوطلبان و caucusgoers. او می گوید: او احساس اعتماد به نفس در مورد روند در نوادا و تشویق اوایل رای دهندگان. او در اوایل رای خودش اما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن برای آنها.

“من قصد ندارم به ملی, اخبار امروز” کورتز متن ترانه مست و می گوید.

مری جین یک حوزه و صندلی برای South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg ایستاده در خارج از کلاس درس می گوید این روند در کورونادو در حال رفتن هموار تا کنون.

“این یک کمی گیج کننده است اما من انتظار می رود که به دلیل وجود بسیاری از داوطلبان,” او می گوید.

پرسید که چرا او پشتیبانی Buttigieg مری جین می گوید ترین بیان خود را در مورد ایده های سیاست.

“من دوست دارم که او جوان است. من فکر می کنم ما واقعا نیاز به افراد جوان در کاخ سفید” او می افزاید.

10:45 صبح

در-شیفت کارکنان در عرض 2.5 مایل شعاع نوار را یک شانس برای حزبی در هفت مستقل سایت ها در رفت و آمد مکرر خواص.

رای دهندگان از جمله اتحادیه و غیر اتحادیه کارگران در همه صنایع باید با ارائه مدرک از کار و امضای سلب مسئولیت است که آنها نمی اوایل رای دادن. سایت سازمان در رابطه با آشپزی اتحادیه کارگران محلی 226 با هدف افزایش مشارکت رای دهندگان.

پس Bellagio مستقل سایت وجود خواهد داشت هیچ اولیه رای گیری داده های جدول به نتایج معنی iPad ماشین حساب مورد استفاده نوادا حزب دموکرات نمی تواند در اینجا مورد نیاز یک منبع نزدیک به حزب گفت: در پس زمینه.

Bellagio dayshift کارکنان اجازه خواهد داشت به حزبی در ناهار خود را سخنگوی اتحادیه بتنی خان گفت. آنها ارائه خواهد شد جعبه ناهار و خانهدار اهدا خواهد شد “اعتبار” برای اتاق آنها قادر به پایان برساند بنابراین آنها نه جریمه.

خان نمی گویند که چگونه بسیاری از شرکت کنندگان انتظار می رود در این سایت پس از آن نیز در یک رای گیری اولیه محل, اما گفت: “من فکر می کنم آن را هیجان انگیز خواهد بود هنوز.”

شرکت کنندگان نیاز به رفتن را از طریق آشکارسازهای فلزی و یک K-9 سگ دیده می شد جارو Bellagio ballrooms. داوطلبان برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز و تاجر تام Steyer نوشته شده بودند در خارج از سایت.

10:15 صبح

در سیررا ویستا بالا, رای دهندگان, Amanda میلر و دیوید مک کینی گفت: در خط که آنها در حمایت از دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز خواهد بود دوم خود را انتخاب کنید. آنها نقل مکان کرد به لاس وگاس در اواسط سال گذشته و گفت: آنها هیجان زده در مورد جامعه جنبه caucusing.

مککیننی گفت: هر دست انداز وارن ممکن است دریافت کرده اند پس از یک عملکرد قوی در چهارشنبه بحث می تواند تحت الشعاع قرار به خاطر همه Nevadans که اوایل رای دادند. بیش از 70 ، 000 در زمان بخشی در چهار روز رای گیری اولیه ،

مانند بسیاری از رای دهندگان و رهبران حزب میلر است که در خوش بینانه از روند صاف.

“من امیدوار هستم اما من یک مقدار زیادی از فضاهای بالقوه چالش ها و مشکلات” او گفت:.

10:05 صبح

هنوز دو ساعت قبل از نوادا دموکرات قفقاز در کورونادو دبیرستان رسما آغاز می شود اما حامیان و داوطلبان در حال حاضر پوشش در این Henderson انجمن سایت. نشانه هایی برای بهداشت ، الیزابت وارن تسلط پارکینگ در حالی که یک نفر ماشین آراسته شده است با نشانه آن است که بار خوانده شده “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این نادر روز بارانی در جنوب نوادا بنابراین هر کس حوصلگی در داخل مدرسه.

“ناظران به سمت چپ شرکت کنندگان به حق” یک داوطلب اعلام کرد.

Yasmeen یک جوان 19 ساله حوزه, رهبر, Warren, هیجان زده است به حزبی برای اولین بار در مادر آلما. او امیدوار وارن قوی بحث عملکرد جمعه را افزایش دهد.

“به عنوان کسی که در امریکا به عنوان کسی که پدر و مادر مهاجرت در اینجا احساس می کنم مثل من نمایندگی در دولت نبوده است به عنوان سازگار است آن را به عنوان در حال حاضر,” او می گوید. “زمانی که من دیدن وارن من دیدن کسی که من می توانم.”

ترجمه: نوادا دموکرات قفقاز اینجا هستید

ما شده اند شمارش پایین به این روز برای ماه می باشد. نوادا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز هستند در اینجا در نهایت.

ما به زودی یاد بگیرند که اگر سن. برنی ساندرز یا پیت Buttigieg منجر به ادامه این زمینه دموکراتیک نامزد رقابت برای نامزدی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

وجود دارد امکانات دیگر.

می تواند نوادا بود که در آن دولت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یا سن. الیزابت وارن تبدیل شدن به یک مدعی در مسابقه ؟ آنچه در مورد بهداشت ، ctq? یا longshot نامزد مانند تاجر تام Steyer که پوشانده دره لاس وگاس با تبلیغات ؟

مهم تر چگونه حزبی رفتن به خصوص با باران های سنگین ریختن پایین در دره ؟ تا کنون از آنجا که محاسبه مشکلات سه هفته پیش با آیووا قفقاز دولتی نوادا حزب دموکرات کار کرده است بدون توقف به تغییر آن محاسبه گرديد. آن برنامه ریزی شده بود به استفاده از همان نرم افزار است که باعث هرج و مرج در آیووا.

تاپیک عظیم اشتها با رای دهندگان به خود را در نظر است که بهترین را در مغلوب ساختن پیشی جستن. در چهار روز رای گیری اولیه دوره بیش از 70 ، 000 برگه های رای ریخته شد. این بدان معناست که کل مردم در انتخابات را به راحتی پیشی بگیرد 84,000 که شرکت در سال 2016 حزبی.

چک در در همه حزبی مکان شروع شده است.; حوزه قفقاز نامیده خواهد شد به منظور در ظهر. اکثر رای دهندگان شرکت کننده در امروز دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز باید نشان می دهد تا در حوزه حزبی محل که منطبق بر حوزه که در آن آنها در حال ثبت نام برای رای دادن. برای پیدا کردن خود را حزبی مکان, رفتن به caucus.nvdems.com و با وارد کردن آدرس خانه خود را.

ما خبرنگاران در سراسر شهر زیر عمل کنید. بررسی بازگشت در تمام طول روز برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de