زنده وبلاگ: سه کلید برای UNLV بسکتبال مقابل Boise State

Category: لاس واگاس No comments

Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

UNLV شورشیان به جلو Cheikh Mbacke Diong (34) جشن نقاشی ناپاک در نیروی هوایی شاهین طول NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, ژانویه 4 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس.

UNLV است که هنوز هم بالا سوار پس از یک پیروزی بزرگ بیش از پیش undefeated ایالتی سن دیگو در روز شنبه و شورشیان امیدوارم که این حرکت را حمل بیش امشب زمانی که آنها در صورت خاموش در برابر بویزی امور خارجه در یک کلید در اواخر فصل غرب کوه نبرد.

می UNLV گسترش به پیروزی خود در چهار بازی ؟ سه کلید برای تماشای:

سازمان دیده بان خطا

شورشیان و طرفداران لطفا در رحمت من: refs هستند و نه به شما. بله مقامات سوت کشید بسیاری از خطا در UNLV این فصل اما این دلیل است که UNLV مرتکب بسیاری از خطا. آن را بخشی از تیم استراتژی دفاعی — تهاجمی انجام نمی دهد تا سبد آسان — و آن را یکی از دلایل که چرا آنها شده است قادر به دوباره بجای اول برگشتن به خوبی و رقابت دفاعی با وجود بازی کوچکتر از تمام مخالفان خود را.

Boise State یک تیم است که می تواند بهره برداری از این طرز فکر ، این Broncos بالا-50 در کشور از نظر رایگان-پرتاب تلاش بیشتر به دلیل جلو دو جرثقیل Alston و Roderick ویلیامز که ترکیب بیش از 10 تلاش در هر بازی. در اولین دیدار این تیم, Boise, شات 31 رایگان می اندازد (به UNLV 19) در یک 73-66 برنده شوید.

UNLV احتمالا خواهان سهم عادلانه خود را از خطا را دوباره امشب اما کلیدی خواهد بود برای محدود کردن آنهایی که ارزان. اگر شورشیان می توانید اجتناب از لمس خطا را توهین آمیز و خطا و دیگر تماس های غیر ضروری در حالی که هنوز بازی فیزیکی دفاع آنها ممکن است قادر به حداقل نگه داشتن Boise State از پاداش به اندازه کافی بلند برای کاهش رایگان-پرتاب اختلاف.

سوار الی

هیچ کس رونق در UNLV گارد-سنگین ترکیب اولیه بیش از ارشد الیاس Mitrou-و شورشیان باید سوار است که تا زمانی که چرخ آمد.

در سه بازی گذشته او به طور متوسط 17.3 نقاط زمین در حالی که تیراندازی 48.7 درصد از زمینه و 43.8 درصد از 3 نقطه محدوده. او بازی های برگزار شده است 31.0 دقیقه در آن دراز و او باید حداقل که خیلی امشب در یک بازی کلیدی برای UNLV کوه غرب مسابقات بذر.

نگاه برای Otzelberger به زیر در Mitrou-در اولین فرصت به خصوص در نیمه دوم.

دفاع از Jessup

Boise State نیست به خوبی از 3 نقطه محدوده به عنوان برخی دیگر از Broncos تیم در سال های اخیر اما ارشد گارد ژوستین Jessup معامله واقعی است. ترجمه شده است 39.7 درصد از 3 نقطه محدوده و در اولین رقابت با UNLV او زدم 5-از-6 از راه دور (شورشیان ساخته شده تنها شش سه برابر به عنوان یک تیم).

مهم نیست که تساوی اولیه دفاعی matchup در Jessup, اولویت خواهد بود برای از بین بردن هر گونه باز 3-نقطه عکس. شورشیان انجام یک کار خیلی خوب در برابر دیگری با حجم بالا 3-نقطه تیرانداز در روز شنبه به عنوان آنها مجبور سن دیگو ایالت ملاکی فلین به 4-of-13 از عملکرد فراتر از قوس بنابراین Jessup نباید غیر قابل توقف.

تلویزیون: CBS Sports Network, 8 p. m.

UNLV: 15-14, 10-6 MWC (KenPom شماره 103)

مربی: T. J. Otzelberger

گلزن برجسته: Bryce همیلتون 15.5 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: Mbacke Diong و 8.1 ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: الیاس Mitrou-طولانی 3.3 کمک در بازی

San Diego State: 19-10, 11-6 MWC (KenPom شماره 79)

مربی: Leon برنج

گلزن برجسته: Derrick Alston, 17.8 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: Roderick ویلیامز 8.4 ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: Derrick Alston, 3.1 کمک در بازی

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>