زنده وبلاگ: سه کلید برای UNLV بسکتبال در San Jose State

Image

استیو مارکوس

UNLV را Amauri هاردی (3) میسازد تا توپ در یک بازی در برابر UNR در Thomas & Mack Center چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

UNLV نگاه خواهد کرد برای قرار دادن تا 2019-20 فصل به طور منظم با یک پنجم راست برنده امروز و بر اساس matchup آن نباید بیش از حد دشوار است و یک وظیفه است. شورشیان حریف ایالتی سن خوزه است 3-14 در غرب کوه (7-22 کلی) نیست و برنده پس Jan. 25 برابر نیروی هوایی.

سه کلید برای UNLV:

شدت

مرکز رویداد عرصه سختی می توان محل برای بازدید از تیم و نه به صورت معمول ، San Jose State تساوی تا چند طرفداران که فضای داخل ساختمان می توانید کاملا متروک در زمان معنی همه بازیکنان را مجبور به تولید آنها انرژی خود را برای 40 دقیقه.

که نباید یک مشکل برای UNLV. همیشه از T. J. Otzelberger benched نیمی از تیم خود را زیر خواب آلود از دست دادن خانه به اقیانوس آرام در ماه دسامبر Runnin’ شورشیان با بازی قابل تحسین شدت به طور شبانه. بر اساس نیمه دوم فصل وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم UNLV را به چیزی کمتر از 100 درصد امروز بدون توجه به محیط زیست است.

اجازه ندهید تا

شورشیان بیا به این بازی به عنوان دو رقمی مورد علاقه های شما و با فرض اینکه آنها مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود آنها نباید در معرض خطر از دست دادن در هر نقطه. اما در مقابل بویزی امور خارجه روز چهارشنبه UNLV اجازه 27 نقطه در نیمه دوم منجر رویم را به هفت امتیاز در دقیقه.

اگر UNLV می کند ساخت یک سرب Otzelberger می خواهید برای دیدن بیشتر از اتمام ضربه از بازیکنان خود را. اجازه ندهید تا را رایگان می اندازد و در پایان فصل ،

سرهم بندی کردن

این است UNLV نهایی tune-up قبل از هفته آینده غرب کوه مسابقات بنابراین اگر Otzelberger هر گونه مسائل خاص به آدرس با تیم جدید ترکیب ترکیب یک بازی طراحی یک طرح دفاعی ، — در حال حاضر زمان برای آزمایش.

Boise State یک bye امروز و به احتمال زیاد در صورت UNLV در 4/5 matchup از MWC مسابقه در روز پنج شنبه. این مهندسان باید یک هفته برای آماده سازی به طور خاص برای UNLV; این است که شورشیان فرصت برای کار کردن هر ممکن قبل از آن مسابقه برگشت.

تلویزیون: AT&T SportsNet, 2 p. m.

UNLV: 16-14, 11-6 MWC (KenPom شماره 97)

مربی: T. J. Otzelberger

گلزن برجسته: Bryce همیلتون 15.7 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: Mbacke Diong, 7.9 ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: الیاس Mitrou-طولانی 3.3 کمک در بازی

San Jose State: 7-22, 3-14 MWC (KenPom شماره 280)

مربی: ژان Prioleau

گلزن برجسته: Seneca شوالیه 16.8 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: Seneca نایت 5.7 پرتاب ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: Brae Ivey, 2.5 پاس گل در هر بازی

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im