زنده وبلاگ: سه کلید برای UNLV بسکتبال در سن دیگو دولت

Image

استیو مارکوس

UNLV برایس همیلتون (13) قرار می دهد تا یک فروشگاه بیش از UNR لیندسی درو (14) در طول یک بازی در Thomas & Mack Center چهار شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است.

UNLV می آید را به بازی امروز در سن دیگو دولت به عنوان یک 13.5-نقطه underdog اما بر اساس این تیم ها در اولین جلسه چند هفته پیش (یک 71-67 SDSU پیروزی که رفت به سیم), فزاینده شورشیان ممکن است آماده برای بهار ناراحتی.

چه خواهد شد آن را برای UNLV به شوک جهان است ؟ سه کلید برای شورشیان:

محدود کردن اشتباهات

پس از ایالتی سن دیگو برنده یک مسابقه در UNLV در Jan. 26 شورشیان مربی T. J. Otzelberger بود و بیشتر تحت تاثیر قرار توسط SDSU اشتباه-رایگان اعدام کردن کشش. UNLV باید برای مطابقت با آن سطح از دقت و امروز در هر دو به پایان می رسد از زمین است. این بدان معناست که هیچکدام از گردش در جرم هیچ دفاعی ضعف منجر به layups و یا باز کردن 3 است و هیچ خالی سفر به خط پرتاب آزاد. ایالتی سن دیگو به اندازه کافی خوب است آن را به عنوان است — شورشیان نمی توانیم به آن را سخت تر ،

گسترش طبقه

زمانی که این تیم دیدار کرد اولین بار, UNLV بود فقط شروع به اب شلپ شلپ کردن با آن چهار گارد ترکیب اولیه. Otzelberger رفت سوپر کوچک برای حدود 12 دقیقه در این بازی. در حال حاضر از آن شورشیان اولیه تراز و آنها را به اجرای چهار سپاه پاسداران برای حداقل 30 دقیقه امروز است. با بیشتر بورس در طبقه UNLV اتحاد زدم 17-از-40 از 3 نقطه در محدوده بیش از دو بازی گذشته (42.5 درصد). این نوع از خارج از تیراندازی عملکرد شورشیان را در جاده ها نیاز امروز به کرک بسیار دشوار ایالتی سن دیگو دفاع.

تقلا در دفاع

تغییر به چهار سپاه پاسداران ساخته شده است UNLV یک نوع متفاوت از تیم دفاعی است که بیشتر متکی به سرعت به اخلال مخالفان. الیاس Mitrou-است و بخش بزرگی از آن با پنج دزد بیش از دو بازی گذشته. شورشیان نمی خواهید به نمره به طور انحصاری در برابر SDSU را halfcourt دفاع پس از گرفتن در انتقال کلید است; بهترین راه برای انجام این کار این است که برای ایجاد زندگی-توپ گردش و مسابقه راه دیگر. UNLV بهترین شانس برای برنده شدن است به دندانه دار کردن دو رقمی دزد.

تلویزیون: CBS Sports Network, 4:30 بعد از ظهر

UNLV: 14-14, 9-6 MWC (KenPom شماره 114)

مربی: T. J. Otzelberger

گلزن برجسته: Bryce همیلتون 15.6 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: Mbacke Diong و 8.1 ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: الیاس Mitrou-طولانی 3.5 کمک در بازی

San Diego State: 26-0, 15-0 MWC (KenPom شماره 4)

مربی: برایان Dutcher

گلزن برجسته: ملاکی فلین 16.7 امتیاز در هر بازی

پیشرو rebounder: ناتان را در منسا, 6.8 ریباند در هر بازی

پیشرو کمک: ملاکی فلین 5.1 کمک در بازی

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im