Golden Knights

Sean Kilpatrick / کانادا مطبوعات از طریق AP

شوالیه طلایی سر مربی جدید پیتر Condoleo دیده می شود بر روی نیمکت به عنوان آنها را در سناتورهای اتاوا در اولین دوره NHL هاکی بازی روز شنبه, ژان. 16, 2020 در اتاوا, انتاریو.

پیتر Condoleo شده است به T-موبایل آرنا مقدار زیادی از زمان. شمارش فصل و پلی آف او مربی در لاس وگاس 15 بار اما امشب خواهد بود که اولین بار او را راه رفتن را از طریق صفحه اصلی تونل و ایستادن در پشت شوالیه طلایی نیمکت.

او مربی برای تقریبا چهار هفته در حال حاضر, اما بین یک فصل طولانی سفر جاده ای این همه ستاره و خداحافظ تا هفته او نیست مربی یک بازی در خانه است. که تغییرات امشب که Carolina Hurricanes آمدن به شهر برای 7 p. m. جن قطره و Condoleo می شود برای شنیدن جمعیت در کنار او.

“هنگامی که تمرین یخ بازی هیجان انگیز و برق آن را می سازد پیش بینی برای امشب” Condoleo گفت. “من فکر می کنم آن را بزرگ بود که ما شروع به در جاده ها با این گروه است. … من هیجان زده برای امشب و کشش در اینجا.”

اگر از طرفداران استفاده نمی شود برای دیدن Condoleo پشت وگاس نیمکت آنها را در پایان ماه. طلایی شوالیه صفحه 10 از 12 بازی دادن به آنها یک فرصت فوق العاده برای سیمان خود را به عنوان طبقه ای از یک اقیانوس آرام بخش که در آن آنها در حال حاضر در رتبه دوم است. پیروزی امشب و ونکوور مقررات دست دادن قرار خواهد وگاس در یک کراوات برای منجر شود.

و Condoleo نیست فقط یکی ساخت خانه خود اولین است. Defenseman ژاک Whitecloud بازی های برگزار شده است در چهار بازی خود NHL حرفه ای همه در جاده ها است. او عرضه در ادمونتون در پایان 2017-18 فصل بود و به یاد می آورد برای اولین بار پس از آن در طول فقط به پایان رسید سفر جاده ای. او به بازی اول فصل به طور منظم بازی در T-موبایل آرنا امشب.

“این هیجان انگیز و شما نگاه به جلو به آن است و من نمی توانم صبر کنید برای رفتن” او گفت:.

این شوالیه طلایی را در یک تیم مشابه به خود را دارند. کارولینای رتبه اول را در NHL در درصد 5-در-5 شات تلاش (54.6%) در حالی که وگاس سوم در 54 درصد. این طوفان باید دو جدول امتیاز از شوالیه طلایی.

این یک matchup از دو تجزیه و تحلیل عزیزم و منجر به یک بازی سرگرم کننده هنگامی که آنها در آخرین ملاقات در Jan. 31 در رالی. کارولینای غلبه کسری بودجه دو هدف را در دوره سوم به آن کراوات قبل از الکس Tuch به ثمر رساند با 2:28 چپ در قوانین و مقررات به وگاس 4-3 برنده.

Marc-Andre فلوری است که انتظار می رود برای شروع در هدف وگاس. او به هر یک از سه بازی گذشته با یک shutout و .917 صرفه جویی در صد.

این خواهد بود که اولین بازی به عنوان یک بازدید کننده در T-موبایل آرنا برای جلو اریک Haula بود که معامله از وگاس در تابستان گذشته. او تا به حال 62 امتیاز در 91 بازی های حرفه ای با شوالیه طلایی و 19 امتیاز در 34 بازی این سال است.

طلایی شوالیه ها 3-1-1 همه زمان در برابر طوفان از جمله 1-0-1 در لاس وگاس.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-140 طوفان plus-120; بیش از/زیر: 6.0 (منهای-120 حتی)

شوالیه طلایی (28-21-7, 63 امتیاز) (14-10-3 خانه) مقام دوم و اقیانوسیه را بدست آورد

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (53)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (23)

کمک رهبر: علامت سنگ (33)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.77 GAA, .907 صرفه جویی در صد)

طوفان (31-20-3 و 65 امتیاز) (13-11-2 جاده) مکان پنجم شهری بخش; دوم, محل کارت های وحشی

مربی: میله Brind عشق (فصل دوم)

نقاط رهبر: Tuevo Teravainen (52)

اهداف رهبر: Sebastian Aho (29)

کمک رهبر: Tuevo Teravainen (51)

انتظار می رود دروازه بان: پیتر Mrazek (2.73 GAA, .900 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—چندلر Stephenson—علامت گذاری به عنوان سنگ

ویلیام حامل کودی Eakin—Alex Tuch

توماس Nosek—Nicolas Roy—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

نیک هولدن—درخت روغن قلم تئودور

جان مریل—ژاک Whitecloud

Goalies

Marc-Andre فلوری مالکوم Subban

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de