زنده وبلاگ: شوالیه طلایی قرار دادن طولانی خانه کشش در برابر شیاطین

Jonathan Marchessault

کتی Willens / AP

شوالیه طلایی مرکز Jonathan Marchessault (81) ساعت شات خود را در نیوجرسی شیاطین goaltender بلک وود مکنزی (29) در طول دوره سوم NHL هاکی بازی سه شنبه ، 3, 2019 در نیوجرسی Marchessault سه گل به ثمر رساند و در دوره سوم به کمک شوالیه طلایی شکست شیاطین 4-3. New Jersey Devils defenseman سامی Vatanen (45) ساعت.

طلایی شوالیه تبدیل شده خود را به خانه بخت و اقبال خود را در اطراف.

یکشنبه شب از دست دادن به پادشاهان عين طلایی شوالیه با هم قرار یک رشته از برد در T-موبایل آرنا. پس از شروع سال فقط 14-10-4 در لاس وگاس, آنها برنده هفت در یک ردیف در صفحه اصلی.

اما آنها در حال رفتن به خانه یخ مزیت خیلی بقیه فصل. پس از امشب طلایی شوالیه بازی خواهد کرد و تنها چهار نفر از آنها باقی مانده 14 بازی در صفحه اصلی نشان می دهد که اهمیت چیدن یکی دیگر از خانه, پیروزی, وقتی, New Jersey Devils آمدن به شهر در 7 p. m.

“هر بار که شما یک شانس برای بازی در مقابل هواداران در T-Mobile شما می خواهید انجام بهترین خود را برای آنها و بدیهی است حفظ و آنچه را که ما در جریان حرکت به جلو” وگاس defenseman ژاک Whitecloud گفت.

بازی امشب بسته کردن چهار بازی homestand برای وگاس و نهایی بازی در یک کشش است که شامل نه نفر از 10 بازی در خانه.

شیاطین به خوبی ممکن است از یک نقطه حذفی, اما آنها نمی شود آسان است. آنها موفق به کسب چهار از شش بازی و از دست رفته نیست در قوانین و مقررات در دو هفته. آنها در آخرین جایی در اقیانوس اطلس را بدست آورد و به دنبال یک فصل دیگر در پیش نویس قرعه کشی.

پس از از دست دادن به پایین تیم در اقیانوس آرام در پادشاهان دو شب پیش این شوالیه طلایی می دانیم به آن را آسان.

“املاک مشابه (به پادشاهان) — هیچ چیز برای از دست دادن نگرش بسیاری از سرعت بسیاری از مهارت آنها در حال گرفتن بزرگ goaltending خود را در تیم های ویژه شده اند خوب واقعی به تازگی” شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo گفت. “این یکی دیگر از واقعی بازی سخت برای ما است که ما نمی توانیم به آرامی است.”

“من فکر نمی کنم ما در زمان (لس آنجلس) به آرامی من فقط فکر می کنم که این یکی از آن بازی که ما رو پشت و سخت تحت فشار قرار دادند اما نمی تواند به عقب در” Condoleo گفت. “امیدوارم ما می توانیم ‘را به’ چیزی که امشب.”

طلایی شوالیه اجازه داده اند یک هدف در مخالفان ضربه اول در دو بازی گذشته و باید تسلیم اولین هدف در شش از خود گذشته و نه بازی.

امشب بازی خواهد شد از ویژگی های سابق شوالیه طلایی نیکیتا گوسف بازی برای, New Jersey. گوسف امضا ورود به سطح مقابله با وگاس در طول برگشتی در سال گذشته و با وجود واجد شرایط بودن او هرگز به نظر می رسد در یک بازی. او پس از آن معامله به نیوجرسی در تابستان برای یک جفت از پیش نویس میدارد.

پس از یک لرزان شروع به در سال گوسف آگهی شیاطین در کمک (30) و دوم در امتیاز (42). او سوار یک شش بازی نقطه و خط که در آن او است نه امتیاز.

او نه تنها شیطان در آینده ، Goaltending بود موضوع را برای شیاطین برای بسیاری از فصل, اما آنها به نظر می رسد که برخی از ثبات در 23 ساله مکنزی بلک وود. او به چهار گل در 30 عکس به شوالیه طلایی در ماه دسامبر انداختن خود را صرفه جویی در صد به .896 برای فصل. در 24 بازی از او یک .932 صرفه جویی در صد است و انتظار می رود برای شروع در برابر شوالیه طلایی امشب.

Condoleo صرف چهار فصل به عنوان سر مربی شیاطین از 2011-15 که شامل یک کنفرانس شرق عنوان در سال 2012. امشب خواهد بود نهم زمان او مواجه شده است و تیم قدیمی خود را.

طلایی شوالیه ها 3-1-1 تمام وقت در برابر شیاطین از جمله 4-3 برنده on Dec. 3 در نیوجرسی. آنها 1-1 برابر شیاطین در خانه.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-300 شیاطین plus-220; over/under: 6 (منهای 105 منهای-115)

شوالیه طلایی (36-23-8, 80 امتیاز) (21-11-4 خانه) مقام اول و اقیانوسیه را بدست آورد

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: حداکثر Pacioretty علامت سنگ (63)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (30)

کمک رهبر: علامت سنگ (42)

انتظار می رود دروازه بان: رابین Lehner (2.98 GAA, .919 صرفه جویی در صد)

شیاطین (26-27-12, 64 امتیاز) (14-17-2 جاده) هشتم شهری بخش; هشتم, وحشی, کارت

مربی موقت: آلن Nasreddine (فصل اول)

نقاط رهبر: Kyle پالمیری (دهانه) (23)

اهداف رهبر: نیکیتا گوسف (30)

کمک رهبر: Kyle پالمیری (دهانه) (43)

انتظار می رود دروازه بان: بلک وود مکنزی (2.71 GAA, .916 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—Nicolas Roy

براندون Pirri—چندلر Stephenson—نیک عموزاده

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

الک مارتینز—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—ژاک Whitecloud

Goalies

رابین Lehner Marc-Andre فلوری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im