0607VGKCapitals2

استیو مارکوس

Washington Capitals جناح چپ الکس Ovechkin (8) جشن با جام استنلی پس از پایتختهای ضرب و شتم وگاس شوالیه طلایی 4-3 در بازی 5 از NHL نهایی جام استنلی در T-موبایل آرنا پنج شنبه, 7 ژوئن 2018.

به روز شده در 2 دقیقه پیش

وگاس طلایی پادکست

5 مهم شوالیه طلایی بازی

پنج مستقیم بازی در صفحه اصلی به احتمال زیاد تعریف شوالیه طلایی’ فصل است. وگاس می تواند به تحکیم خود را به عنوان یک مدعی حذفی و ایجاد یک اجرا برای آرام بخش عنوان و یا شوالیه طلایی می توانید مبارزه و خطر نمی ساخت postseason. بحث می کنیم.

شوالیه طلایی بازیکنان دانم چه Alex Ovechkin قادر است. و هنگامی که او می آید و به این شهر بعد از ظهر او یک فرصت ساخت تاریخ دوباره در لاس وگاس.

دو سال پیش ستاره جناح به رهبری واشنگتن پایتخت به اولین جام استنلی و skated آن را در اطراف T-موبایل آرنا یخ در جشن پس از برکناری طلایی شوالیه در پنج بازی.

پایتخت بازگشت این بعد از ظهر با Ovechkin فقط دو گل از تبدیل شدن به هشتمین بازیکن تاریخ NHL با 700 در حرفه خود. از نقطه خود را بر روی یخ به slapshot به جشن طلایی شوالیه باید یک ایده خوب چه انتظار هنگامی که رو Ovechkin به خصوص بازیکنان استفاده می شود که به خط کردن با او.

“من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت این شانس را به بازی با یک پسر که از آنجا که شما نگاه کنید به آنچه که او انجام” رو به جلو چندلر استفنسون گفت. “وجود دارد هرگز یک زمان که در آن او را در یک رول یا انجام کاری.”

استفنسون صرف بخش از پنج فصل با یک صندلی ردیف جلو به مسلما بزرگترین هدف-بهترین گلزن در تاریخ این ورزش است. او صرف تمام زندگی خود را با پایتخت قبل از دسامبر تجارت به ارمغان آورد او را به لاس وگاس و گفت: با Ovechkin شد یک تجربه منحصر به فرد.

“او نوع از یکی از یک نوع” استفان گفت. “همه چیز از مهارت های خود را به اندازه او به سرعت خود را و او را فقط مانند یک بچه کوچک در زمان بیش از حد. دوست دارد با داشتن سرگرم کننده را دوست دارد گل.”

او تنها طلایی شوالیه که موفق به کسب جام با Ovechkin اما Nate اشمیت و کودی Eakin همچنین با او در طول مربوطه برابر با پایتخت. Marc-Andre فلوری شده است بخشی از چهار سری حذفی در برابر او. و البته شوالیه طلایی رو او در فینال جام حذفی در سال 2018 زمانی که او برنده Conn Smythe جام حذفی به عنوان MVP.

“قادر به می گویند که شما با یک پسر که احتمالا بزرگترین گلزن تمام دوران اگر او همچنان در این سرعت و این سخت است زیرا زمانی که او نورد او نورد” اشمیت گفت. “زمانی که او می شود آن رفتن را سخت به او را متوقف کند.”

آنها همچنین آشنایی با نقطه خود را در بازی قدرت. Ovechkin ساخته شده است یک حرفه ای از موقعیت خود را در دایره سمت چپ و انفجار یک تایمر به net. او در آن خیلی خوب است که تیم می دانم که او را برای رفتن به آن را انجام دهد اما نمی تواند او را متوقف کند.

“این فقط defensemen ما رو به جلو در که کنار یخ مسئولیت به منظور سعی کنید به او را ناراحت کننده در این منطقه تیراندازی بیش از حد” مربی پیتر Condoleo گفت. “هر کس که بر روی یخ به کار انجام می شود در برابر او و به آگاهی از آنچه که او را بیش از وجود دارد. و او آن را شاید بهتر از هر کسی در تاریخ از این بازی است.”

Ovechkin را 700th هدف فقط ممکن است یک توقف در راه خود را به جاودانگی که آیا آن اتفاق می افتد امشب یا نه. در 34 ساله Ovechkin است در جایگاه نخست به چالش Wayne Gretzky همه رکورد زمان 894. او نیاز به بازی چند فصل بیشتر اما او در سرعت 58 در این فصل خواهد بود که بیشتر از سن و سال او-22 فصل است.

او نه کاهش. و هم تیمی های سابق خود را نمی شود جای تعجب نیست اگر او می شود وجود دارد.

“آره این بدیهی است که مشروع شانس با آنچه که او انجام داده در طول سال” استفان گفت. “100 درصد آن قابل دسترسی است.”

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-135 پایتخت plus-115; بیش از/زیر: 6.5 (منهای-110 منهای-110)

شوالیه طلایی (30-22-8, 64 امتیاز) (16-10-4 خانه) مقام سوم اقیانوس آرام بخش

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (57)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (26)

کمک رهبر: علامت سنگ (37)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.80 GAA, .905 صرفه جویی در صد)

پایتخت (37-16-5, 79 امتیاز) (21-7-1 جاده) مقام اول بخش شهری

مربی: Todd Reirden (فصل دوم)

نقاط رهبر: John Carlson (69)

اهداف رهبر: Alex Ovechkin (40)

کمک رهبر: John Carlson (54)

انتظار می رود دروازه بان: برادن هولتبی (3.11 GAA, .897 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—علامت گذاری به عنوان سنگ

چندلر Stephenson—کودی Eakin—کودی شیشه ای

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

جان مریل—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—ژاک Whitecloud

Goalies

Marc-Andre فلوری مالکوم Subban

جاستین امرسون را می توان در 702-259-8814 و یا [email protected]. به دنبال جاستین در توییتر در توییتر.com/@j15emerson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im