زنده وبلاگ: شوالیه طلایی شروع homestand با آزمون برابر بلوز

Golden Knights Take On Blues

جان Locher/AP

St. Louis Blues جناح چپ دیوید Perron (57) می زند جن upice در برابر وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson (71) در طول دوره اول NHL هاکی بازی روز شنبه, ژان. 4, 2020, در لاس وگاس.

آخرین باری که St. Louis Blues آمد به شهر, شوالیه طلایی حیرت زده آنها را با غلبه بر سه هدف کسری بودجه و برنده یک بازی هیجانی در وقت اضافه.

بلوز نخواهد بود سریع برای فراموش کردن آن است. آنها در حال دفاع از استنلی جام قهرمانان و نشان داده اند که هیچ نوع از جام خماری نورد را از طریق فصل به طور منظم و نشسته در بالای کنفرانس غرب. طلایی شوالیه نیز نداشته اند موفقیت های زیادی را همه وقت در برابر سنت لوئیس و نگاهی به شکستن این خط زمانی که جن قطره در 7 بعد از ظهر امروز در T-موبایل آرنا.

“بدیهی است که هر زمان شما را به یک هدف منجر شما هرگز می خواهید به از دست دادن این بازی به خصوص در این زمان از سال” وگاس به جلو چندلر استفنسون گفت. “آنها واقعا به دنبال ‘ما از دست این بچه های ما نیاز دارید را به نفع خود. هر تیم شما بازی شما می خواهید را به نفع خود.”

وگاس برنده است فقط سه تا از هشت تمام زمان جلسات با بلوز اما هیچ کدام در قوانین و مقررات. هنگامی که آنها را ملاقات کرد در T-موبایل آرنا در Jan. 4, این تنها باری بود که در این سال طلایی شوالیه غلبه کرده بود حتی کسری بودجه دو هدف در یک بازی بسیار کمتر از سه هدف کسری بودجه آنها غلبه.

زیادی تغییر کرده است ، طلایی شوالیه 4-7-3 از آن به بعد و یک مربی جدید. این تیم های مختلف که زدم یابد.

“که مدت ها پیش” وگاس رو به جلو را علامت سنگ گفت. “به دنبال بازگشت در آن وجود دارد بسیاری از مناطق که ما باید بهتر در برابر آنها. آنها یک تیم بزرگ. بزرگ و سریع و ماهر. بنابراین ما نیاز به مطابقت با شدت و آن را یک گام بیشتر است.”

در حالی که این یک تغییر کوچک سنگ دارای یک مرکز جدید در این رقابت خواهد شد که چیزی به تماشای امشب. سنگ و همکار جناح حداکثر Pacioretty تا به حال مقدار زیادی از مراکز در این فصل و پهلو ویلیام Karlsson که ساخت دوم خود را به ظاهر از دست رفته هشت بازی.

شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo گفت: این هفته در تمرین است که او قصد بازگشت به یک خط فقط به خاطر اینکه این کار در گذشته است. او به طور غیر مستقیم اشاره کارلسون خط قدیمی با رایلی اسمیت و جاناتان Marchessault و نگهداری پل Stastny بین اسمیت و Marchessault حتی پس از Karlsson بازگشت شواهد آن است.

آنچه در وگاس در یک Pacioretty-Karlsson-سنگ سه نفر است که مسلما دو تا از بهترین هافبکهای کنار تیم با بهترین مرکز در تیم است. آن را می تواند پرداخت سود سهام بزرگ.

“من فکر می کنم که او یکی از آن دسته از بچه ها که مهم نیست که شما بازی او با او را که خط بروید. او است که توانایی” Condoleo گفت. “هنگامی که شما می توانید او را با یک زن و شوهر دیگر نخبگان بچه ها شما را به یک بازی در حال تغییر نوع خط.”

مالکوم Subban شروع خواهد شد در هدف برای Vegas دوم خود را شروع و پس Jan. 9 و دوم تحت Condoleo. او تلاش می کرد در این فصل با یک .898 صرفه جویی در صد در سال و به خصوص در شش شروع می شود جایی که او دارای یک .874 صرفه جویی در صد.

وگاس خواهد شد, بلوز, دروازه بان اردن Binnington که به دنبال قوی rookie فصل با .910 صرفه جویی در صد این کمپین. او شروع به در آخرین دیدار بین این دو تیم شده اما 23 صرفه جویی در 4-2 بلوز پیروزی در سنت لوئیس در دسامبر. 12.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-150, بلوز plus-130; بیش از/زیر: 6.0 (منهای 105 منهای-115)

شوالیه طلایی (28-22-8, 64 امتیاز) (14-10-4 خانه) مقام سوم اقیانوس آرام بخش

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (53)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (24)

کمک رهبر: علامت سنگ (33)

انتظار می رود دروازه بان: مالکوم Subban (2.98 GAA, .898 صرفه جویی در صد)

Blues (32-15-9 و 73 امتیاز) (14-10-4 جاده) مقام اول بخش مرکزی

مربی: Craig Berube (فصل دوم)

نقاط رهبر: David Perron (54)

اهداف رهبر: David Perron (23)

کمک رهبر: Ryan o’reilly (39)

انتظار می رود دروازه بان: اردن Binnington (2.66 GAA, .910 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—علامت گذاری به عنوان سنگ

چندلر Stephenson—کودی Eakin—Alex Tuch

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

جان مریل—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—Deryk Engelland

Goalies

مالکوم Subban Marc-Andre فلوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر