زنده وبلاگ: شوالیه طلایی مجموعه به برخورد با Oilers در کلید اقیانوس آرام دوئل

Category: لاس واگاس

0317_AP_VGKOilers2

اسحاق Brekken/AP

وگاس شوالیه طلایی defenseman درخت روغن قلم تئودور (27) اسکیت با جن طریق Edmonton Oilers مدافعان در طول دوره دوم NHL هاکی بازی سهشنبه, مارس 17 2019 در لاس وگاس.

زمان آخرین شوالیه طلایی ملاقات Edmonton Oilers آن بازگشت در ماه نوامبر. وگاس بود متعفن ماه و از دست 4-2.

همه چیز تغییر کرده پس از آن. طلایی شوالیه سوار شش بازی برنده خط خط در حال حاضر NHL طولانی ترین, و آنها را به یک مربی جدید.

جدول رده بندی برگزار شد. طلایی شوالیه و Oilers اول و سوم در اقیانوس آرام را بدست آورد و اگر بازی به پایان می رسد در تنظیم برنده خواهد شد رفتن به رختخواب در بالای این بخش است. بیش از نیمی از وگاس’ بازی های باقی مانده در برابر اقیانوس آرام با دشمنان ساخت امشب 7:30 p. m. بازی در برابر Oilers مهمی را در نبرد در مسابقه برای عنوان بخش.

“همیشه پایین می آید به این, و این چیزی است که باعث می شود آن را سرگرم کننده” وگاس defenseman Nate اشمیت گفت. “شما باید یک فرصت برای قرار دادن واقعا برخی از این تیم ها پشت سر شما با یک پیروزی و یا شما با قرار دادن خودتان در سمت راست ضخیم از آن را اگر شما نمی آیند تا با یک سریع یک امشب است.”

Oilers نگاه کمی متفاوت تر از آخرین زمانی که آنها در لاس وگاس بیش از حد. سپس آن را در مورد کاهش کانر McDavid و لئون Draisaitl آن را به عنوان همیشه دومی از آنها منجر NHL در کمک و امتیاز این سال است. اما آنها در همان خط زمان گذشته است. چه که باعث می شود آن را آسان تر برای دفاع برای بحث است اما Oilers رفت و دو بال در مهلت تجارت که آنها باید طرفین McDavid. Draisaitl است که در یک خط جداگانه.

که بدان معنی است که به احتمال زیاد بیش از نیمی از این بازی برگزار خواهد شد با حداقل یکی از ادمونتون هیولا بر روی یخ در هر زمان داده شده. که خود را به چالش برای شوالیه طلایی.

“من فکر می کنم بسته به اینکه چگونه به بازی می گذرد, ما می توانیم هر یک از این ترکیبات بنابراین شما باید به آماده سازی برای همه آنها” شوالیه طلایی مربی پیتر Condoleo گفت. “خط پایین آنها دو تن از بهترین بازیکنان جهان است. با این حال شما رول آنها وجود دارد آنها چیزی است که ما باید برای مقابله با است.”

Oilers یکی از تعداد انگشت شماری از تیم های با رکورد برنده در برابر وگاس همه زمان حمل 5-4 رکورد به امشب مسابقه هر چند آنها فقط 2-3 در T-موبایل آرنا.

وگاس خواهد شد و مبارزه با سلاح های جدید ساخت تیم خود اولین است. مهمترین آنها این است که پشتیبان گیری دروازه بان رابین Lehner اما رو به جلو نیک عموزاده ارقام به ایفای نقش در این بازی به عنوان Marc-Andre فلوری شروع خواهد شد برای شوالیه طلایی. عموزاده به دست آورد از مونترال در تجارت مهلت اما نمی رسند تا پس از تمرین صبح امروز به دلیل مسائل مربوط به ویزا.

عموزاده’ برای اولین بار در یخ تعامل با هم تیمی های جدید خود را در یک بازی است که همان وضعیت چندلر استفان در ماه دسامبر گذشته زمانی که وگاس به دست آورد و او را از واشنگتن است.

“که معمولا چگونه از آن می رود برای اکثر بچه ها — تناسب اندام شما در حق دور” استفان گفت. “بعضی از بچه ها این بازی یک تغییر از یک دوره; گاهی اوقات آن را کمی طولانی تر. آن نوع از همه بستگی دارد. من فکر می کنم اگر شما خودتان و بازی خود را و شما آن را انتقال سریع.”

برای آنچه در آن ارزش استفنسون به ثمر رساند یک هدف در شوالیه طلایی’ debut.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-230, Oilers plus-185; بیش از/زیر: 6.5 (منهای-110 منهای-110)

شوالیه طلایی (34-22-8, 76 امتیاز) (19-10-4 خانه) مقام اول و اقیانوسیه را بدست آورد

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (63)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (29)

کمک رهبر: علامت سنگ (42)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.79 GAA, .906 صرفه جویی در صد)

روغن صنعتی (33-22-8, 74 امتیاز) (18-12-3 جاده) مقام سوم اقیانوس آرام بخش

مربی: دیو Tippett (فصل اول)

نقاط رهبر: Leon Draisaitl (37)

اهداف رهبر:Leon Draisaitl (62)

کمک رهبر:Leon Draisaitl (99)

انتظار می رود دروازه بان: Mikko Koskinen (2.89 GAA, .911 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—علامت گذاری به عنوان سنگ

نیک عموزاده—چندلر Stephenson—Nicolas Roy

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

الک مارتینز—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—ژاک Whitecloud

Goalies

Marc-Andre فلوری رابین Lehner

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de