Vegas Golden Knights Defeat New York Islanders, 4-2

وید Vandervort

وگاس شوالیه طلایی goaltender Marc-Andre فلوری (29) بلوک یک شات توسط New York Islanders مرکز Mathew Barzal (13) در طول NHL هاکی بازی در T-موبایل آرنا, پنج شنبه, Dec. 20, 2018.

این شوالیه طلایی تا به حال یک هدف مشکل به تازگی. به طور خاص جلوگیری از آنها را. وگاس اجازه داده است حداقل چهار گل در سه بازی است و نه تا به حال یک بازی خانگی در سال 2020 که در آن داده است تا کمتر از سه.

در برابر امشب حریف که معاشقه با فاجعه است. The New York Islanders باید اجازه هفتم-کمترین گل را در لیگ این فصل یکی از بهترین دروازه بان tandems در NHL. انتظار سخت تر دفاعی عملکرد از شوالیه طلایی tnight زمانی که جن قطره در 7:30 p. m. T-موبایل آرنا.

“جزیره نشینان نمی خواهد به شما بدهد بسیار هجومی و یا تا آنجا که برخی از تیم” defenseman نیک هولدن گفت. “من نفرت گرفتن به ثمر رساند بنابراین زمانی که ما در حال از دست دادن است که بسیاری از اهداف شما در حال رفتن را به نفع خود به طور مداوم و دو آن را به شما می دهد خشم و رانندگی به مطمئن شوید که شما یک کمی واضح تر و سخت تر از بازی بعدی.”

هر دو از شوالیه طلایی ” آخرین بازی خود را به پایان رسید در 6-5 اضافه کاری نمرات تنها بار در این فصل Vegas, بازی های برگزار شده است در یک بازی با 11 یا بیشتر از کل اهداف است. وگاس می بیند که به عنوان یک انحراف. تیم اغلب موعظه اهمیت سیستم دفاعی بنابراین در حالی که بالا نمره بازی سرگرم کننده به تماشای آنها می تواند یک مربی را پوست خزیدن.

و زمانی که یک تیم می دهد تا پنج و حتی قدرت اهداف مانند شوالیه طلایی را در برابر بلوز در پنجشنبه مربیان را اطلاع می دهد. وگاس نیمکت رئیس پیتر Condoleo گفت که او انتظار دارد امشب بازی بیشتر شبیه به بازی روز سه شنبه در مینه سوتا که در آن با وجود یک 4-0 از دست دادن وجود دارد یک ترکیب هدف حتی در قدرت است.

“ما رو دور با یکی و شما نمی خواهید به دور با آن دو شب در یک ردیف” Condoleo گفت. “ما در حال رفتن به, نبرد برای رسیدن به خالص و نبرد به نگه داشتن آنها را دور از ما خالص است.”

این جزایر همیشه باید دو goalies به از را انتخاب کنید و امشب آنها انتخاب برای Semyon Varlamov, است که داشتن یک سودای نجومی با نیویورک. Varlamov تاسیس خود را به عنوان قوی شروع دروازه بان در کلرادو پس از آن شاهد یک شیب در تولید در دو از سه سال گذشته ساندویچ در اطراف یکی خوب است. او پیوست نشینان در یک قرارداد چهار ساله به یک سیستم شناخته شده برای گرفتن بیشتر از آن goalies و او پاسخ داد: با .915 صرفه جویی در صد در این فصل و 2.2 برد بالا تعویض (هر تحول وحشی) است که نهم-بهترین ها در NHL.

این شوالیه طلایی خواهد شد در ضمن خوش آمدید به جلو کودی شیشه ای برای اولین بازی خود را پس Jan. 4. او تا به حال شده است مبارزه با آسیب خواهد شد و ساخت اولین حضور خود را پس از Condoleo گرفت و به عنوان مربی. او به ثمر رساند روز پنج شنبه در لیگ هاکی آمریکا در یک تهویه انتساب.

Marc-Andre فلوری شروع خواهد شد در خالص برای شوالیه طلایی به دنبال irpove در یک فصل طولانی .904 صرفه جویی در صد خواهد بود که بدترین خود را در بیش از یک دهه.

وگاس 2-2-1 همه وقت در برابر نشینان از جمله 3-2 از دست دادن اضافه کاری در دسامبر. 5 در لانگ آیلند. وگاس 1-1 در دو بازی در خانه برابر نیویورک.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-185, جزایر plus-155; بیش از/زیر: 6.0 (منهای 105 منهای-115)

شوالیه طلایی (29-22-8, 64 امتیاز) (15-10-4 خانه) مقام سوم اقیانوس آرام بخش

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (57)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (26)

کمک رهبر: علامت سنگ (37)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.87 GAA, .904 صرفه جویی در صد)

جزیره نشینان (37-17-6, 72 امتیاز) (15-10-2 جاده) مقام سوم بخش شهری

مربی: Barry Trotz (فصل دوم)

نقاط رهبر: Mathew Barzal (48)

اهداف رهبر: براک نلسون (21)

کمک رهبر: Mathew Barzal (30)

انتظار می رود دروازه بان: Semyon Varlamov (2.59 GAA, .915 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—علامت گذاری به عنوان سنگ

چندلر Stephenson—کودی Eakin—کودی شیشه ای

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

جان مریل—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—ژاک Whitecloud

Goalies

Marc-Andre فلوری مالکوم Subban

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im