زنده وبلاگ: Brandon Pirri بازده به عنوان شوالیه طلایی خوش آمدید پادشاهان

Category: لاس واگاس

2019 Preseason: VGK vs Sharks

جان Locher/AP

وگاس شوالیه طلایی مرکز براندون Pirri (73) نقش مقابل سن خوزه کوسه ها در طول NHL فصل هاکی بازی یکشنبه, سپتامبر. 29, 2019 در لاس وگاس.

براندون Pirri نبود تفکر در مورد اینکه آیا یا نه او می خواهم بازی با شوالیه طلایی این فصل است. او اختصاص داده بود به اهل شیکاگو در Nov. 17 و شده است وجود دارد از.

او به خوبی در AHL به خوبی به اندازه کافی برای به دست آوردن یک تماس بگیرید-تا به شوالیه طلایی. او انتظار می رود در صف در T-موبایل آرنا امشب وقتی وگاس میزبان لس آنجلس کینگز در 7:30 p. m.

این بازی خواهد شد و تلویزیونی در سراسر کشور در NBC Sports Network.

“من 10 سال و من می دانم که اگر شما در حال فکر کردن در مورد چیزهای که شما در حال اتلاف وقت خود را,” Pirri گفت: انتظارات خود را از آمدن به NHL در این فصل است. “من آن را یک روز در یک زمان و تنها در تلاش برای لذت بردن از آن است.”

Pirri که با امضای یک قرارداد دو ساله با شوالیه طلایی در offseason آغاز فصل با اهداف و کمک در 11 بازی قبل از ارسال به شیکاگو.

او 15 گل و 35 امتیاز در 38 بازی وجود دارد و به یاد می آورد بود شنبه به در وگاس در زمان صبح اسکیت یکشنبه. او پیش بینی شده به بازی جناح چپ در خط سوم در کنار نیک عموزاده و نیکولاس Roy امشب.

“هنگامی که شما نگاه در برخی از بچه های ما در حال از دست رفته (Alex) Tuch و (علامت) و سنگ و توهین آمیز برخی از بچه ها او را یک مرد وجود دارد که به ثمر رساند در این سطح” مربی پیتر Condoleo گفت. “او انجام می شود آن را بسیار به طور مداوم زمانی که او شده است در اینجا. او دارای یک عنصر تهاجمی است که شاید برخی از بچه های دیگر نیست. برای من این یک فرصت برای قرار دادن یک پسر است که برخی از آن است که توانایی و شاید کمی بیشتر از آنچه که ما در حال از دست رفته است.”

یکشنبه همچنین امکانات اولین بار الک مارتینز روبرو خواهد شد تیم قدیمی خود را. از زمان او بود پیش نویس در سال 2007 تا زمانی که معامله شد به وگاس در فوریه. 19 مارتینز صرف قسمت 13 فصل در پادشاهان سازمان است. او فوق العاده بوده است در پنج بازی با شوالیه طلایی تا کنون و هیجان زده است برای یک شانس برای بازی در برابر هم تیمی های قدیمی خود را.

“من در مدت زمان طولانی وجود دارد توسعه یافته بسیاری از دوستی های خوب بسیاری از خاطرات را با آن بچه ها” مارتینز گفت. “من می خواهم اگر من دروغ گفت آن را برای رفتن به یک کمی عجیب و غریب است. … به صداقت این قلمرو ناشناخته برای من. من هرگز واقعا رفته از طریق این قبل از.”

طلایی شوالیه ها تلاش کرده اند در طول تاریخ در برابر پادشاهان, با پنج برد در 12 تمام وقت جلسات (5-5-2). آنها 2-2-1 سراسر سه فصل را در خانه و در حال 1-2 در سه نشست در این فصل است.

تلویزیون: NBC Sports Network (DirecTV 220 کاکس, 38, CenturyLink 640)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منفی-350 پادشاهان plus-270; over/under: 6 (منهای 105 منهای-115)

شوالیه طلایی (36-22-8, 80 امتیاز) (21-10-4 خانه) مقام اول و اقیانوسیه را بدست آورد

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: حداکثر Pacioretty علامت سنگ (63)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (30)

کمک رهبر: علامت سنگ (42)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.73 GAA, .908 صرفه جویی در صد)

پادشاهان (24-35-6 و 54 امتیاز) (9-22-4 جاده) هشتم اقیانوس آرام بخش; نهم, وحشی, کارت

مربی: Todd McLellan (فصل اول)

نقاط رهبر: Anze Kopitar (18)

اهداف رهبر: Anze Kopitar (39)

کمک رهبر: Anze Kopitar (57)

انتظار می رود دروازه بان: Jonathan سریع (2.91 GAA, .901 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—چندلر استفنسون

براندون Pirri—نیک عموزاده—Nicolas Roy

ویلیام حامل—توماس Nosek—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

الک مارتینز—درخت روغن قلم تئودور

نیک هولدن—ژاک Whitecloud

Goalies

Marc-Andre فلوری رابین Lehner

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de