زنده وبلاگ: Alec مارتینز به شوالیه طلایی اولین بازی در برابر تیم های رعد و برق

Category: لاس واگاس

Alec Martinez

جاستین امرسون

شوالیه طلایی defenseman الک مارتینز شیوه در طول این تیم صبح اسکیت قبل از بازی خود را در فوریه. 20, 2020 در لاس وگاس. (جاستین امرسون در لاس وگاس خورشید)

الک مارتینز دیده بود نوشتن بر روی دیوار برای ماه می باشد. او یک مولد defenseman در یک تیم در پایین جدول رده بندی و می دانستم که خدمات خود را ممکن است مورد نظر در جای دیگر. سپس او خراشیده شد از تیم خود را در بازی روز سه شنبه شاهد گزارش چرخش در اطراف آنلاین و می دانستم که او در مورد به یک شوالیه طلایی.

وگاس به دست آورد مارتینز از لس آنجلس کینگز در روز سه شنبه برای یک جفت از پیش نویس میدارد. او را شوالیه طلایی اولین بازی در برابر Tampa Bay Lightning که برنده 11 بازی در یک ردیف در 7 بعد از ظهر امروز در T-موبایل آرنا.

“این بدیهی است که شده است بسیار دیوانه 24-48 ساعت” مارتینز گفت. “دشوار برای خداحافظی به افراد خاصی وجود دارد (در لس آنجلس) ، که گفت: اگر من تا به حال یک نقطه را انتخاب کنید, آن را قطعا می خواهم در اینجا. من قطعا واقعا هیجان زده برای پیوستن به این باشگاه است.”

پس از بازی با پادشاهان مارتینز می داند شوالیه طلایی از خود دسته از فصل به طور منظم جلسات و 2018 جلسه در postseason. او نمی داند که بسیاری از شوالیه طلایی بازیکنان شخصا اما او با همکار defenseman Brayden McNabb برای سه فصل با لس آنجلس.

آنها بازی نمی کند هم اغلب, اما آنها صحبت در گوشی و یک بار آن را روشن مارتینز بود که معامله به وگاس McNabb گفت.

“من به او گفتم کمی در مورد اینجا و او را هیجان زده و او می خواهد به نفع خود و او را برای رفتن به تناسب زیادی با ما” McNabb گفت. “من فکر می کنم او هیجان زده برای آمدن به یک تیم است که برنده (با) خوب حذفی شانس. من فکر می کنم او دوست دارد تیم ما یک مقدار زیادی و بدیهی است که ما بیش از حد انجام دهد و او فقط می خواهم برای اضافه کردن قدرت به گروه ما.”

طلایی شوالیه نادر هستند خانه های فلک زده در برابر خلیج تمپا است که در لیگ بهترین جرم. هیچ تیم اتحاد به ثمر رساند اهداف بیش از 215 که در خلیج تمپا است (3.58 در هر بازی).

آن قرار می دهد انگیزه در دفاع برای جلوگیری از هیولا در خلیج تمپا در آن واحد به جلو. حاکم هارت برنده جایزه نیکیتا Kucherov نشده آهسته زیادی با یک تیم-بهترین 73 امتیاز اما استیون Stamkos (62 امتیاز) و Brayden نقطه (57) نیست ، هر سه خواهد بود در بالای وگاس’ به ثمر رساند لیست.

وگاس مربی پیتر Condoleo گفت: دفاع همچنان به عنوان یک کلید و “آن معمولا منجر به جرم.”

“نکته خوب این است که شما در بازی یک تیم مانند این با ضبط آنها و چگونه آنها در حال بازی به تازگی مربی نیست باید بگویم در کل خیلی,” Condoleo گفت. “بچه ها می دانید چالش در مقابل آنها و ما باید مطمئن شوید که ما آماده هستیم.”

این شوالیه طلایی از دست رفته به رعد و برق 4-2 در خلیج تمپا در فوریه. 4 اما outshot آنها را فراهم می کند که یک افزایش در برابر یک تیم در یک خط. وگاس 3-2 همه وقت در برابر خلیج تمپا از جمله 1-1 علامت در T-موبایل آرنا.

تلویزیون: AT&T ورزشی خالص (DirecTV 684 کاکس, 1313, CenturyLink 1760)

رادیو: Fox Sports 1340 هستم و 98.9 FM

شرط بندی خط: شوالیه طلایی منهای 105 رعد و برق منفی-115; بیش از/زیر: 6.5 (منهای 105 منهای-115)

شوالیه طلایی (31-22-8, 70 امتیاز) (17-10-4 خانه) مقام سوم اقیانوس آرام بخش

مربی: پیتر Condoleo (فصل اول)

نقاط رهبر: علامت سنگ (57)

اهداف رهبر: حداکثر Pacioretty (27)

کمک رهبر: علامت سنگ (37)

انتظار می رود دروازه بان: Marc-Andre فلوری (2.78 GAA, .906 صرفه جویی در صد)

رعد و برق (40-15-5, 85 امتیاز) (20-8-3 جاده) مقام دوم Atlantic Division

مربی: جان کوپر (فصل هفتم)

نقاط رهبر: نیکیتا Kucherov (73)

اهداف رهبر: نیکیتا Kucherov (29)

کمک رهبر: نیکیتا Kucherov (44)

انتظار می رود دروازه بان: آندره Vasilevskiy (2.42 GAA, .921 صرفه جویی در صد)

شوالیه طلایی بینی صف

جلو

جاناتان Marchessault—پل Stastny—رایلی اسمیت

حداکثر Pacioretty—ویلیام Karlsson—علامت گذاری به عنوان سنگ

ویلیام حامل کودی Eakin—چندلر استفنسون

توماس Nosek—Nicolas Roy—رایان نفره

Defensemen

Brayden McNabb—Nate اشمیت

نیک هولدن—درخت روغن قلم تئودور

جان مریل—الک مارتینز

Goalies

Marc-Andre فلوری مالکوم Subban

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im