کمی شفافیت به هتل تبدیل شدن به بی خانمان مسکن

کالیفرنیا است که اقدام به اجاره 15,000 اتاق های هتل به خانه افراد بی خانمان برای سه ماه و لس آنجلس را تعیین کرده است هدف خود را از تهیه 15,000 اتاق های هتل برای همان هدف.

“این بحران که predated ترین زمان بحران در ایالت کالیفرنیا” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در مارس 4, “ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای دیدار با آن بر روی سر.”

کالیفرنیا جمعیت بی خانمان است که بزرگترین در کشور حدود 150,000. Newsom گفت: در اوایل این هفته که بیش از 7,640 اتاق شده بود به دست آمده در سطح ایالت است.

این طرح که به نام پروژه Roomkey. بسیاری از کمک های مالی است که از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: بیشتر اتاق های هتل باید به دست آورد و با سرعت بیشتری. او هشدار داد که او به اورژانس قدرت به اختیار اتاق “اگر آن نیاز به یک موضع تهاجمی تر.”

فرماندار به خود است که قدرت بیش از حد در باز اعلامیه اورژانس او امضا شده در ماه مارس است.

کالیفرنیا صنعت مهمان نوازی بود ویران coronavirus مستند که Newsom با افتخار اعلام کرد که برای اولین بار در کشور طرح در 19 مارس ، در حال حاضر به نظر می رسد که برنامه ریزی برای بهره برداری از بحران اقتصادی که دولت تصمیم به ایجاد.

“ما نه فقط در تفکر کوتاه مدت” Newsom گفت: در مارس 4. او نشان داد که بسیاری از مذاکره برای اجاره هتل ها و متل ها شامل گزینه های دولت برای خرید خواص آن.

Newsom و دیگر مقامات دولتی اغلب شکایت در مورد موانع به برنامه های خود را از آنچه به آنها تماس بگیرید NIMBYism — “در حیاط پشت” — ضریب اطمینان از ساکنان محلی است. اما آنچه به آنها تماس بگیرید NIMBYism ساکنان محلی تماس حفاظت از خانه و خانواده خود.

حالا تصور کنید که شما در حال یک مقام دولتی که می خواهم به دور از همه کسانی که مزاحم اعتراض از همه کسانی که ناخوشایند taxpaying ساکنان. فرض کنید شما می خواهید برای ایجاد پناهگاه بی خانمان در محله در سراسر کشور و شما نمی خواهید ساکنان محلی به هر گونه قدرت نفوذ به محل سکونت و یا حتی برای پیدا کردن که در آن پناهگاه قرار بود به واقع تا زمانی که به خوبی پس از آنها تا و در حال اجرا است.

Coronavirus مستند یک رویا به حقیقت می پیوندند.

حالا تصور کنید که شما یک taxpaying ساکن ، شما می توانید درخواست خود را به دولت است که هتل ها بخشی از پروژه Roomkey و اینکه آیا دولت مذاکره یک گزینه را به آنها را خرید. شما نمی توانید پاسخ. رسمی خط است “این راه رفتن نیست-تا امکانات ساکنان باید به آن اشاره شود, آنها, بنابراین ما در حال آشکار آدرس.”

کمی وجود دارد و یا هیچ شفافیت به مردم در مورد یک برنامه است که می تواند بسیار زیاد و در دراز مدت تاثیر در محله. هیچ فرایند در همه.

که واقعا قابل قبول نیست. بنابراین در اینجا چگونه شما می توانید پیدا کردن اگر یک هتل و یا متل در محله خود در حال تبدیل به یک پناهگاه بی خانمان در طول coronavirus مستند.

به سادگی حاضر به هر هتل سایت رزرو کنید و سعی کنید برای رزرو در محله شما و یا هر شهرستان در کالیفرنیا برای یک تاریخ در ماه مه یا ژوئن. هتل ها و متل ها هستند که “فروخته شده” در آن تاریخ به احتمال زیاد آنهایی که در نظر گرفته شده برای پروژه Roomkey. آن را نسبتا بعید است که این خواص استوار رزرو با گردشگران در تصادفی یکشنبه در ماه مه.

پس از نام اورنج کانتی هتل ظاهر در گزارش های خبری, محلی, مقاومت فوری بود. ساکنان ارشد جامعه در لاگونا وودز صحنه تظاهرات هنگامی که آنها پیدا کردن همسایه Ayres هتل می تواند تبدیل به یک پناهگاه بی خانمان. پس از آن صاحبان هتل و شهرستان مورد توافق به لغو قرارداد.

L. A. شهرستان عملیات اورژانس مرکز, گزارش آخرین شماره از پروژه Roomkey در آن به روز رسانی روزانه, اگر چه آن را مبهم در مورد مکان. وجود دارد یک ملک در غرب لس آنجلس با 136 اتاق که عملیاتی شد در آوریل 3. همانطور که در آوریل 9, آن را تا به حال 110 ساکنان.

در جنوب خلیج وجود دارد پنج هتل و یا متل خواص در این برنامه از جمله یکی با 60 اتاق که باز در مارس 8. دیگران باید 50, 100 و 97 و 135 اتاق بود.

در دره سان Gabriel 49-اتاق ملک باز شده در مارس 6 و سه بیشتر با 80, 87 و 50 اتاق دلالي شده اند.

وجود دارد دو خواص عامل در دره سن فرناندو است که باز در مارس 5, یکی با 52 اتاق و یکی با 74. به توافق رسیده است برای یک 263-اتاق اموال.

شهر لس آنجلس نیز تبدیل بیش از 40 پارک و امکانات تفریحی به پناهگاه بی خانمان ها برای یک دوره سه ماه.

مانند هر چیز دیگری در مورد این دولت در پاسخ به کروناویروس تهدید بی خانمانی طرح های راه اندازی شد به عنوان یک اقدام اضطراری با کمی آشکار به فکر یک سوال کلیدی: “و پس از آن چه؟”

بی خانمانی است که مجموعهای از مشکلات است که باید راه حل های مختلف برای افراد مختلف متفاوت است. ما نیاز به دولت روانپزشکی بیمارستان و امکانات مسکونی برای درمان سوء مصرف مواد در کوتاه مدت پناهگاه دراز مدت پناهگاه و مسکن مقرون به صرفه گزینه در بیشتر مناطق نه تنها در حال حاضر متراکم جوامع است. وجود دارد راه حل برای این بحران است.

آن را فراتر از غم انگیز است که ما دولت را انتخاب کرده است به صرف مقدار زیادی از دلار های مالیاتی ما در وحشتناک سیاست انتخاب است که نمی حل هر چیزی برای هر کسی.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im