گوش دادن به کارشناسان پزشکی

در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برش 80 درصد مراکز Diease کنترل و پیشگیری از این بیماری همه گیر واحد بودجه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سرزنش رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای کمبود کیت های آزمایش. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است رئیس جمهور برای مدت سه سال; از آن زمان به توقف سرزنش اوباما برای خود بی کفایتی.

تهمت نمی گوش دادن به کارشناسان پزشکی. Dr. Anthony Fauci, یک متخصص بیماری های عفونی است تا به حال بارها و بارها درست مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسات عمومی. Fauci گفت: ما نمی خواهد که یک coronavirus واکسن در دسترس عموم برای حداقل یک سال. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: ما باید نوعی از واکسن در چند ماه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد رد اطلاعات است که متخصصان بیماری های عفونی در حال تلاش برای بدست آوردن مردم را به درک به طوری که آنها می تواند اقدامات احتیاطی مناسب و بدون ترس و وحشت جمعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترس است که بازار سهام و اقتصاد را مخزن و سپس او را از دست دادن انتخابات. او فکر می کند همه چیز حول محور او. کارشناسان می گویند که افرادی که بیمار هستند باید در خانه بمانند; تهمت می گوید او فکر می کند آن را خوب به رفتن به محل کار.

دولت ما باید در همان صفحه به عنوان کارشناسان پزشکی ما باید برای به دست آوردن اطلاعات درست و قادر به آموزش های عمومی بدون ایجاد هیستری جمعی. دکتر تهمت واضح است که فرد به این کار رسیدگی است. چه دانشکده پزشکی او شرکت کنم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im