چراغ زمین: لاس وگاس فوتبال تیم میزبان ‘نیمه شب بازی’

Category: لاس واگاس No comments

Las Vegas Lights Fplayers leave the field after beating the Tacoma Defiance at Cashman Field Saturday, April 13, 2019. The Lights shut out the Defiance 5-0.

استیو مارکوس

یک حباب بازیکن فوتبال است طرح میتوانست در یک تساوی حاصل کار دو بازی به عنوان لاس وگاس چراغ FC بازی تاکوما تمرد در Cashman زمینه چهار شنبه, آوریل 13 2019. چراغ خاموش کردن سرپیچی 5-0.

لاس وگاس چراغ فوتبال حق رای دادن است که همیشه مشتاق به سعی کنید حواس پرت تبلیغات. آنها پس از همه باید llamas از در این زمینه برای pregame جشن.

چراغ امروز اعلام کرد یک “نیمه شب بازی” در 11 ژوئیه در Cashman زمینه در برابر Orange County FC با کیکآف برنامه برای 11 بعد از ظهر و نیمه شب در جشن halftime. آنها در حال اذیت کردن پتانسیل آتش بازی شیرینی و مهمانان ویژه.

“ما زندگی در یک جامعه منحصر به فرد و بسیاری از مردم محلی مجبور به کار در طول معمولی ما 7:30 p. m. kickoff, بنابراین این یک راه عالی برای یک بازی در یک زمان به طوری که این افراد می توانند در حال حاضر حضور و خوبی برای ما به ایجاد یک نوع جدید از سرگرم کننده در ما شنبه شب فوتبال احزاب” صاحب برت Lashbrook در بیانیه ای گفت.

آنها قرض ایده از بین رفته لاس وگاس Wranglers جزئی لیگ هاکی حق رای دادن که نیمه شب رویداد سالانه یکی از بهترین و با حضور در بازی های این فصل است.

چراغ نسخه شامل باز کردن صندلی — فصل-بلیط دارندگان اجازه خواهد داشت به Cashman میدان اول و غذا و نوشیدنی ویژه.

چراغ مورد خود را برای ورود به فصل سوم لایحه خود را به عنوان “جالب ترین تیم در امریکا است.” این مفهوم قطعا می افزاید: به روایت. مهم تر آن را نیز فراهم می کند خدمات به مردم محلی که کار ساعت های عجیب و غریب در صنعت گردشگری Lashbrook گفت.

“اگر شما یکی از هزاران بسیاری از افراد که کار غیر متعارف از ساعت در لاس وگاس پس از آن این بازی است که به طور خاص برای شما,” Lashbrook گفت.

ری آبجو را می توان در 702-990-2662 و یا [email protected]. ری در توییتر در توییتر.com/raybrewer21

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>