چراغ FC وعده تجربه فن که جسورانه تر از همیشه برای تیم فوتبال فصل سوم

Las Vegas Lights FC Hold Tryouts

ریکاردو تورس-کورتز

لاس وگاس چراغ FC گروه حمایت از جمع آوری در Cashman زمینه برای باز خانه و تیم ازمایش on Jan. 11, 2020. (Ricardo تورس-کورتز / لاس وگاس خورشید)

یک تصویر از روسری پوشیدن خدمه نشان دهنده Michael Denman را هوانورد سایه به عنوان soccer chants فوران از Cashman زمینه سفید در یک ترد صبح روز شنبه. آن را اواسط ماه ژانویه دو ماه قبل از لاس وگاس چراغ لگد کردن خود را در فصل سوم در ایالات لیگ فوتبال و این تیم بیشترین پیروان وفادار در حال حاضر نشان داده شده است تا برای خانه باز.

لاس وگاس چراغ FC نگه فايلهاي

Michael Denman, a Las Vegas Lights FC season ticket holder, watches a support group cheer on tryout participants during an open-house at Cashman Field on Jan. 11, 2020. (Ricardo Torres-Cortez / Las Vegas Sun) راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

Denman که ورزش این تیم زرد و آبی رنگ در پرهای متصل به خود را bolero کلاه است که در میان تعداد انگشت شماری از فصل-دارندگان بلیط با انتخاب صندلی های خود برای فصل پیش رو است. دیگران مانند خدمه در سراسر راه در حال تشویق صدها نفر از ورزشکاران جوان در سراسر زمین برای باز کردن فايلهاي. به عنوان مربی اریک Wynalda اجرا می شود آینده نگر بازیکنان را از طریق آموزش فن گروه باران باس thuds, دام clacks و ترومپت پاف, fine-tuning تکنیک های آنها را برای استفاده از 17 به طور منظم فصل صفحه اصلی بازی شروع 14 مارس در برابر ساکرامنتو.

“مهم این است که واقعا فقط به پایین می آیند و لذت بردن از آن” Denman می گوید. “این یکی دیگر از قطعه ای از ما لاس وگاس جامعه هیچ تفاوتی از شوالیه های مطلب یا هوانورد. اگر مردم نشان نمی دهد تا این تیم می رود. ما آنها را می خواهید به ماندن در اینجا.”

Denman احتمالا می توانید بقیه آسان است. چراغ مالک و مدیر عامل برت Lashbrook می گوید فن واکنش به تحت الشعاع انتظارات در طول دو فصل اول. او اشاره می کند که چراغ متوسط 8000-به علاوه طرفداران هر بازی در رتبه چهارم در میان USL 35 فعال franchises.

Lashbrook تاکید این تجربه فن در حالی که نگه داشتن بلیط ارزان قیمت کلید نگه داشتن آنچه که او خواستار “مردم ورزش” پر رونق در جنوب نوادا. فصل-قیمت بلیط رفت و در واقع در این سال و در شروع $200 که شامل رسمی چراغ نیوجرسی است که قیمت در $80.

که مرتب سازی بر اساس ارزش کمک به نوبه خود Denman به فوتبال فن. کالج سابقه مربی که توصیف خود را به عنوان یک درس خوان متظاهر به هنر تئاتر بچه می گوید که او شروع به گرفتن علاقه در ورزش فقط به عنوان تیم وارد در لاس وگاس. Denman پس از دور در اولین فصل پس از آن با حضور در چند بازی سال گذشته زمانی که او قلاب شد و فنر برای سال 2020 بلیط فصل.

او می گوید که او را دوست دارد به می رسند 45 دقیقه قبل از سوت اغلب با حضور پدر خود را به طوری که آنها می تواند “را در جو” در خارج از ورزشگاه. هر بازی شامل یک فن fiesta مباهات موسیقی زنده غذا و بازی برای کودکان است.

هیجان را افزایش می دهد در داخل آن pregame مراسم شامل حضور در این تیم llamas—Dollie و Dottie—و موتور سوار الویس-impersonator طلسم, پول نقد, فوتبال برای حرکت سوپاپ ماشین. چراغ ها به طور منظم برنامه آتش بازی نشان می دهد و حتی میزبانی هلیکوپتر نقدی قطره برای طرفداران دو فصل گذشته.

Lashbrook وعده حتی وایلدر تبلیغات در این فصل توصیف برنامه های خود را به عنوان “بزرگتر بهتر و جسورانه تر با تکبر راه رفتن و moxie—و کل بسیاری از شیرینی.”

پس از تیم های این رشته ضربه, طرفداران, دریافت یک طعم و مزه از آنچه آن را مانند به تماشای یک مسابقه فوتبال باغ مانند مکزیکو سیتی لندن یا بوئنوس آیرس, آرژانتین, احاطه شده توسط exhilarated طرفداران و احاطه شده توسط رنگارنگ, دود. با بسیاری از دیگر گزینه های ورزشی در حال حاضر در دسترس در لاس وگاس Lashbrook می گوید چراغ باید تهاجمی در کنده کاری رفتگی در دیوار خود را. او نمی تواند وعده برنده در این زمینه—اگر او انتظار بهبود از سال گذشته 11-15-8 رکورد—اما او می گوید او می تواند تضمین چهره های خندان از آن.

حتی در یک روز سرد ماه ژانویه خانواده جو در Cashman مشهود است. پول نقد, طلسم بالا است fiving کودکان است. چند طرفداران نه کوبیدن بر طبل ها با تکان دادن اندازه پرچم.

جنی Garst است که مصرف آن را در. او می گوید: او را دوست ندارم فوتبال به اندازه کافی سرگرم کننده را از آن اما همه چیز را تغییر زمانی که او رفت و به یک چراغ بازی. در حال حاضر او شناخته شده برای کشیدن همراه دوستان مانند پاتریک Hawkinson و روبرتا Ward که پیوست Garst به پخش فايلهاي.

حتی اگر شما در میانهی شب روشن به فوتبال و در عین حال آنها می گویند, چراغ بازی ها یک رویداد در حق خود. “چرا نمی خواهد شما پایین آمده است؟” Garst می پرسد.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im