نجات غریق رفتن از ساحل به خیابان ها برای کمک به کروناویروس تست سراسر شهرستان لا

لس آنجلس آتش نشان نجات غریق را نگه می دارد امن از راه دور به او دستور یک درایو از طریق coronavirus تست بیمار چگونه به آزمون در وسیله نقلیه خود را در طول درایو-از طریق خود coronavirus تست در Fairplex در پومونا صبح جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

منتشر شده در | به روز شده:

آنها به عوض کردن لباس حمام خود و شناورها برای دستکش و ماسک صورت.

به عنوان رمان coronavirus تست گسترش در سراسر جنوب کالیفرنیا در لس آنجلس آتش نشان نجات غریق پله تا به هماهنگی و اداره آزمون در مکان های دور از گشت و گذار و شن و ماسه.

“بسیاری از نجات غریق آنها خوشحال می شود بخشی از تیم و هیجان زده بود به کمک” گفت: نجات غریق سخنگوی Pono بارنز. “ما به این کار به مردم کمک کند.

“هنگامی که شما در حال گرفتن نام و شما می توانید این فرصت ها” بارنز افزود: “ما مشتاق بود وجود دارد.”

لس آنجلس سواحل تعطیل به این مکان نزدیک به دو هفته پیش در تلاش برای جلوگیری از سنبله در coronavirus موارد است. در حالی که برخی نجات غریق در وظیفه برای کمک به آموزش مردم است که نشان می دهد تا به ساحل و یا boardwalks یا کار قایق گشت زنی دیگر نجات غریق امضا هنگامی که وجود دارد یک تماس برای کمک به اداره تست.

ساختار لس آنجلس نجات غریق منحصر به فرد است که در آنها بخشی از شهرستان آتش نشانی. آن را غیر معمول نیست برای نجات غریق به کمک در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی زمانی که مورد نیاز بارنز گفت: در روز چهارشنبه 8 آوریل از جدید تست سایت که باز در ویلووبروک.

بیش از 100 غریق کار در کنار ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر شهرستان بارنز گفت.

L. A. شهرستان در حال ساخت یک شبکه از COVID-19 تست سایت در سراسر منطقه است. وجود دارد سایت های پوشا از لنکستر به پومونا به ردندو بیچ با دیگر آثار در پاسادنا رز کاسه البته یک روز مرکز.

“این قطعا یک تغییر به جای هیئت شلوارک و صندل ما در حال پوشیدن ما آبی لباس بسیاری از ما نجات غریق را,” او گفت:. “غریق صفوف قوی هستند و ما خوشحال به کار می کنند. آن را بسیار سرد را ببینید.”

رایگان تست یک گام مهم برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“این مهم است زیرا آن را بسیار مسری است و به راحتی سرايت. و آن را ارائه خواهم شایع آنفولانزا و برخی از افراد بدون علامت است,” او گفت:. “فقط کوچکترین علائم آنها ممکن است مسواک کردن به هیچ چیز نیست.”

افراد واجد شرایط برای تست در L. A. شهرستان عبارتند از:

  • مردم با علائم و یا مانع از کار به دلیل تماس با کسی که آلوده است.
  • یا همان روز بعد قرار ملاقات ترتیب اولویت برای افراد بیش از 65 کسانی که زمینه ای شرایط بهداشتی مزمن و برای اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی.

اولین گام در حال آزمایش است برای رفتن به سایت غربالگری coronavirus.lacity.org/Testing که بخواهید یک سری از سوالات را به دیدن اگر مردم واجد شرایط هستند.

کسانی که برای دریافت تاییدیه تست واجد شرایط را پس از دریافت یک انتخاب تست سایت ها و بار ملاقات در دسترس برای تکمیل ثبت نام آزمون روند.

بسیاری از تست انجام خواهد شد به عنوان “درایو یو پی اس” با مشتریان ماندن در اتومبیل های خود را برای آزمون هر چند عبور و مرور با قرار ملاقات آزمایش می تواند به عنوان به خوبی.

همه آزمون خود اداره دهان سواب معنی مشتریان باید سواب دهان خود/گلو با استفاده از دستورالعمل های ارائه شده از طریق یک ویدیو ارسال شده در سایت.

تست طول می کشد بین 5 و 10 دقیقه است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

مشاهده نظرات

تاریخ گفتگو

ما از شما دعوت به استفاده از ما اظهار نظر پلت فرم برای شرکت در روشنگری گفتگو در مورد مسائل در جامعه ما است. اگر چه ما نمی قبل از نمایش نظرات ما حق در همه زمان ها به حذف هر گونه اطلاعات و یا مواد که غیر قانونی, تهدید, توهین, افترا امیز, زشت و ناپسند, مبتذل, مستهجن, بی حرمتی, خارج از نزاکت یا در غیر این صورت اعتراض به ما و به افشای هر گونه اطلاعات لازم برای برآوردن قانون و مقررات و یا درخواست دولت. ما ممکن است به طور دائم بلوک هر کاربر که سوء استفاده از این شرایط است.

اگر شما می بینید که نظرات شما توهین آمیز, لطفا با استفاده از “پرچم به عنوان نامناسب” ویژگی های معلق در هوا بیش از سمت راست پست و پایین کشیدن بر روی فلش است که به نظر می رسد. و یا تماس با سردبیران ما توسط ایمیل [email protected]

بیشتر در اخبار

  • The idea to paint the mural came to mind about two weeks ago when the family was reading the poem, which became viral after Girls Girls Girls magazine released a video featuring actress Cynthia Nixon reading Camille’s poem with lines that starts with words, "Be a lady, they said."

  • Janet Curiel, Mary Helen Gomez and Lindsay Salem found themselves on a flight out of Botswana's capital of Gaborone, in Southern Africa. Now they are trying to help back home.

  • What a way to say goodbye to the last of the Greatest Generation. With a pandemic and a free, hot lunch.

  • Without plentiful testing, we risk overwhelming our hospitals and perhaps losing far too many of our beloved seniors for lack of ICU beds. That can't happen. We value our seniors! Losing them is unacceptable.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im