زندگی در مستند: Minnesotans در کالیفرنیا روشن ‘پناهگاه در محل سفارش

با بسیاری از سان فرانسیسکو در متوقف آخر هفته گذشته, دانشگاه مینه سوتا, فارغ التحصیل, Anna Lee مانند هر درست هزاره کار اخراج شدند تا Instagram به عنوان یک راه برای تصویب آن زمان است.

فک کاهش یافته است.

در حالی که او ماندم, به در خانه حدود 2000 مایل دور دوستان خود را در شهرهای دوقلو بودند, مهمانی, برای روز سنت پاتریک.

“من شوکه شده بود, مانند, آه خدای من. ما هرگز فراموش که در حال حاضر'” لی گفت. “این فقط احساس مانند سان فرانسیسکو بود و گرفتن آن خیلی بیشتر به طور جدی در آن نقطه است.”

بود که حتی چند روز قبل از شش شهرستان در منطقه خلیج اعلام کرد یک “پناهگاه در محل” نظم در یک حرکت از جان گذشته برای جلوگیری از گسترش سریع coronavirus در سراسر منطقه است.

یک مرد عبور تقریبا خالی, خیابان, در, سان فرانسیسکو, سهشنبه, مارس 17 سال 2020 است. مقامات در هفت منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها صادر کرده اند یک پناهگاه در محل دستور مؤثر در حدود 7 میلیون نفر از جمله شهر سان فرانسیسکو خود را. این سفارش می گوید ساکنان باید اقامت در داخل و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت برای سه هفته شروع روز سه شنبه. (AP Photo/جف Chiu)

آن را به اثر رفت در روز سه شنبه — دقیقترین اندازه گیری از نوع خود در ایالات متحده — و کارگردانی هر کس به ماندن در داخل خانه های خود و دور از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است برای چند هفته آینده.

این دقیقا کامل مستند با توجه به لی گفت: ساکنان مجاز به ترک خانه های خود برای “فعالیت های ضروری” اگر سالم به اندازه کافی برای انجام این کار است. برخی از آنها عبارتند از: رفتن به فروشگاه مواد غذایی, راه رفتن سگ و یا رفتن برای یک اجرا.

“آن را هنوز هم احساس می کند بسیار خالی” لی گفت. “وجود دارد کمتر به ترافیک پا. من بیرون رفت و برای اجرا در اطراف محله روز دیگر و من نمی بینم هر کسی دیگری. اگر قبل از همه چیز اتفاق افتاده بود 100 درصد و سپس آن را احتمالا به مانند 15 درصد در حال حاضر.”

پس از آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک “پناهگاه در محل” منظور برای همه, کالیفرنیا.

به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از شهرهای دوقلو طول می کشد مشابه احتیاطی بنابراین پایونیر پرس رسیده به یک تعداد انگشت شماری از Minnesotans در حال حاضر در کالیفرنیا زندگی می کنند برای دیدن آنچه زندگی است مانند در حال حاضر.

ترین توافق کردند که همه چیز باید آرام در چند روز پس از “پناهگاه در محل” سفارش به اثر رفت.

“من فکر می کنم همه وحشتزده در ابتدا و فکر آنها به معنای واقعی کلمه قادر نخواهد بود به ترک خانه خود را” لی گفت. “هم اتاقی من یک هرزه فروش برای شراب شرکت و پس از او عمدتا در فروشگاه های مواد غذایی, او هنوز هم مجاز به کار می کنند. او گفت: بلافاصله پس از اعلام آن بود ‘پاکسازی’ یا ‘من افسانه هستم” با همه ناجور و خرید همه چیز را که آنها می تواند. آن را مانند که دیگر نیست.”

مرتبط با: چه کسی می تواند به ترک خانه های زیر در کالیفرنیا ‘پناهگاه در محل’?

St. Paul بومی اسحاق Garfinkle همچنین زندگی در سان فرانسیسکو است و تا به حال تجربه مشابه تا کنون.

“در حال حاضر مردم می دانند که آنها هنوز هم می تواند با رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا رفتن برای یک پیاده روی در اطراف پارک” Garfinkle گفت. “آن فروکش کمی چون مردم آموخته اند که حقایق و به آرامی شروع به ساخت یک روال.”

این بدان معنا نیست که وحشت را در برخی از نقطه.

در حالی که اکثر مردم در حال تطبیق با “پناهگاه در محل” نظم جدید هنجار انشعابات سخت به معده هنگامی که فکر کردن در مورد کسانی که ممکن است تحت تاثیر قرار در دراز مدت است.

که باید آشکار خود را بیش از چند هفته آینده.

“رفتن وجود دارد به عنوان بسیاری از مردم که خود را از دست داده و نمی تواند از پرداخت اجاره” Garfinkle گفت. “آن احساس می کند مانند آن کمتر خواهد بود وحشت در مورد بهداشت شخصی و بیشتر وحشت در مورد اقتصاد به عنوان یک کل است.”

دره اپل بومی بن Stenhaug زندگی در ردوود سیتی — حدود 30 دقیقه در جنوب سان فرانسیسکو و گفت: این مقدار از اتومبیل در جاده ها است که احتمالا ملموس ترین تفاوت او متوجه شده است.

“مثل 5 یا 10 درصد آنچه در آن معمولا خواهد بود,” او گفت:. “از آنجا که هیچ جایی برای رفتن.”

گذشته از آن Stenhaug نیز زده شده است توسط تعداد زیادی از مردم راه رفتن در اطراف محله خود را به طور شبانه.

“معمولا آن را مانند برخی از مردم در حال راه رفتن به ایستگاه اتوبوس یا پیاده روی و یا پیاده روی در جایی با یک هدف” Stenhaug گفت. “در حال حاضر آن را مانند مردم به معنای واقعی کلمه فقط راه رفتن در اطراف برای کشتن زمان.”

با تمرکز بر اجتماعی فاصله البته که با توجه به Stenhaug ارائه چند خوب می خندد.

“من خواهید بود با نزدیک شدن به شخص دیگری در راه رفتن و ما هر دو راه جهنم از هر یک از دیگر در راه” Stenhaug گفت. “این عجیب و غریب چون معمولا اگر کسی در حال قدم زدن در پیاده رو من فقط راه رفتن در سمت راست گذشته آنها را. در حال حاضر آن را مانند ما در حال رفتن به خیابان برای حفظ شش پا از فاصله. این فقط جالب نحوه تعامل ما با دیگر انسان ها زمانی که ما مجاز نیست به انجام این کار است.”

Stillwater بومی هدلی فولر زندگی در آترتون — حدود 10 دقیقه از ردوود سیتی — پیدا کرده است و آن را تقریبا غیر ممکن است برای نگه دارید تا با اجتماعی فاصله با او زندگی فعلی.

او زندگی در یک خانه با 10 نفر دیگر و در حالی که هر کس در خانه با یکدیگر تعامل آنها توافق کرده اند که برای نگه داشتن در دعوت از مهمانان بیش تا زمانی که “پناهگاه در محل” ترتیب برداشته شده است.

آنها همچنین یک تلاش هماهنگ برای شرکت در فعالیتهای گروهی, آیا این فیلم شب تمرین در کلاس ها و یا چیز دیگری که می شود همه با هم.

“هنوز هم وجود دارد که در جامعه حس برای من و من احساس می کنم خوش شانس که در مورد” فولر گفت. “این همه نیست dystopian و آخرالزمانی vibes بیش از اینجا.”

معلوم نیست چه زمانی که “پناهگاه در محل” منظور خواهد داشت. را که قرار است در محل اقامت تا 7 آوریل و به راحتی می تواند تمدید شود, فراتر از آن است.

“اگر این را کند می کند گسترش من فکر می کنم مکان های دیگر در سراسر کشور آغاز خواهد شد انجام این کار قبلا” فولر گفت. “و من امیدوار هستم که این اتفاق نمی افتد. این احتمالا سخت را برای مردم به این تصمیم گیری برای خود را دارند. این نوع از نیروهای آنها را به ارتکاب آن است.”

همچنین ایجاد یک تن از اضطراب هر چند برخی از مردم مانند Garfinkle خود در حال تلاش برای قرار دادن یک چرخش مثبت در وضعیت فعلی.

“این که آیا آن را در تلاش برای پیدا کردن راه برای حمایت از یک همسایه که نمی توانید به رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا ساخت تماس های تلفنی به بستگان برای بررسی در کمک به یکدیگر است که مهم ترین چیز در حال حاضر” Garfinkle گفت. “تنها ماندن درگیر در زندگی افراد دیگر می تواند تفاوت را.”

در ضمن افراد دیگر مانند Stenhaug هنوز هم نمی توانم باور کنم که این زندگی واقعی است.

“این (expletive) دیوانه” Stenhaug گفت. “من نمی تواند به طور کامل قرار دادن ذهن من در اطراف این واقعیت است که این دولت در جهان در حال حاضر. من نمی دانم اگر وهم آور است که کلمه حق است زیرا که باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند شبح وار. آن را فقط حقیقی آن این است که ما در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر