`آزاد!’: مغلوب ساختن پیشی جستن goads متحده برای بلند کردن ویروس محدودیت

توسط ZEKE میلر و مت SEDENSKY

واشنگتن (AP) — یک روز پس از تخمگذاری یک نقشه راه برای به تدریج بازگشایی اقتصاد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست هواداران خود را به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران جمعه در اثر تشویق در اعتراض به اقامت در خانه محدودیت ها با هدف توقف coronavirus.

رئيس جمهور در زمان به توییتر با نوع لفاظی برخی از هواداران خود استفاده کرده اند و خواستار لغو این دستور که انداخته اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

“آزادسازی مینه سوتا!” “آزادسازی میشیگان!” “آزادسازی ویرجینیا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر-طوفان در است که او نیز به شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو برای انتقاد فدرال پاسخ. کومو “باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر `شکایت'” رئیس جمهور گفت:.

در پاسخ به درخواست از فرمانداران برای کمک از واشنگتن در ramping تا تست برای ویروس تهمت قرار داده و بار بازگشت آنها به tweeting: “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ابراز تمایل خود را برای دیدن کسب و کار بازگشایی به سرعت و ادعا کرد که در اوایل این هفته که او دارای مجموع اقتدار بیش از این موضوع حتی اگر مستندات و اجتماعی دیگر-فاصله اقدامات شده اند اعمال شده توسط دولت های محلی و رهبران واشنگتن نیست.

روز پنج شنبه رئیس جمهور دقیق سه گام مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کاهش محدودیت در طول چند هفته در مکان هایی که باید قوی تست و شاهد کاهش COVID-19 مورد اطمینان ملت فرمانداران: “شما در حال رفتن به عکس های خود را.”

فرمانداران هر دو طرف جمعه پیشنهاد آنها خواهد بود محتاط در بازگشت به حالت عادی برخی از آنها هشدار داد که آنها نمی توانند این کار را بدون کمک از واشنگتن به گسترش تست.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات است که انتقاد از دولت در پاسخ به بحران گفت که او امیدوار است برای شروع بازگشایی بخش هایی از اقتصاد کشور ممکن است 1 اما که آن را می توان در “راه های هوشمند” برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت, جمهوری متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کاخ سفید برنامه ریزی شده اما روشن است که او را از گوش دادن به کارشناسان پزشکی در تصمیم گیری چگونه به جلو حرکت کند. او گفت: آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از هر گونه محدودیت می تواند نورد.

“من نمی خواهید به انجام چیزی است که من احساس می کنم در قلب من است اشتباه چیزی است که رفتن به مخاطره می اندازد مردم ما,” او گفت:.

کومو که دولت کشنده ترین نقطه داغ در کشور است و هنوز هم از دیدن بیش از 600 تن در روز دولت را متهم به “عبور از باک و بدون عبور از دیگران.”

“دولت فدرال نمی تواند پاک کردن آن دست این و می گویند,” اوه, متحده, مسئول تست.’ ما نمی توانیم آن را انجام دهد. ما می توانیم آن را بدون فدرال کمک به,” او گفت:.

در سراسر جهان شیوع آلوده نزدیک به 2.2 میلیون نفر کشته و بیش 145,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش بر اساس آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان هر چند آن را به تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که این اعداد واقعی بسیار بالاتر است.

رسمی مرگ و میر در ایالات متحده نزدیک 34,000 با بیش از 670,000 تایید عفونت.

از خاموش شدن ناگهانی باید خسارت های سنگین وارد بر اقتصاد سراسر جهان است. در ایالات متحده, بحران هزینه حداقل 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از هل دادن نرخ بیکاری نسبت به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

بسیاری از آمریکایی ها به ویژه در مناطق روستایی و دیگر نقاط کشور است که باید دیده نمی شود عمده شیوع بیماری باید فرمانداران خواست برای بازگشایی اقتصاد خود را. معترضان به خیابان آمده اند در اوهایو و تگزاس و کارولینای شمالی, کنتاکی, ویرجینیا و میشیگان که در آن بیش از 3000 تبدیل روز چهارشنبه در چه شبیه یکی از رئيس جمهور تظاهرات با MAGA کلاه و تهمت پرچم.

تظاهرات ادامه سهشنبه, از جمله یکی در خارج از خانه از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz از ایالت مینه سوتا و دیگری در آیداهو که در آن فرماندار است که یک جمهوری خواه است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که کاهش آتن باید همراه با گسترده تر تست و ردیابی افراد آلوده به ویروس را از آمدن به عقب با انتقام.

برخورد بین تهمت و کومو شد شخصی با رئیس جمهور شکایت او شنیده نشده است که فرماندار می گویند با تشکر برای کمک به او را دریافت کرده است از واشنگتن است. کومو مقابله با گفتن: “من نمی دانم چه کار کنم ارسال یک دسته گل از گل ؟ `با تشکر از شما به دولت فدرال برای شرکت در یک اضطراری فدرال.'”

در ضمن چین تایید طولانی-برگزار سوء ظن اذعان کرد که coronavirus مرگ و میر در یک بار به مرکز شهر ووهان شد نزدیک به 50 درصد بالاتر از گزارش به مقدار بیش از 4,600.

در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس و ایالات متحده و جاهای دیگر مشابه شک و تردید پدید آمده که دولت خود تجدید نظر مرگ و عوارض و یا آشکارا سوال دقت آنها.

مقامات می گویند که تقریبا در همه جا هزاران نفر با COVID-19 علائم در بسیاری از خانه های پرستاری — بدون اینکه تست شده برای این ویروس و در نتیجه رفته uncounted.

“ما احتمالا تنها دیدن نوک کوه یخ” گفت: دانشگاه بارسلونا اپیدمیولوژی آنتونی Trilla که سران دولت اسپانیا خبرگان در بحران است.

در ایتالیا به عنوان مثال که در آن رسمی تلفات صعود به گذشته 22,000 یک دولت بررسی منتشر شد جمعه حدود یک سوم از این کشور خانه های سالمندان در بر داشت بیش از 6 ، 000 ساکنان درگذشت پس از Feb. 1. معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها در نتیجه COVID-19.

در بریتانیا با یک مقام رسمی تعداد مورد 14,600 مرده این کشور در سازمان آمار گفت: تعداد واقعی می تواند حدود 15 درصد بالاتر است. دیگران فکر می کنم از آن خواهد شد به مراتب بیشتر است.

رسمی مرگ و میر در شهر نیویورک افزایش یافت و بیش از نیمی از اوایل این هفته زمانی که مقامات بهداشتی آغاز کرد از جمله افرادی که احتمالا تا به حال COVID-19 اما درگذشت بدون اینکه تست شده است. تقریبا 3,800 مرگ و میر اضافه شد این شهر به دفعات مشاهده شده است.

“وجود دارد یک احساس عمومی که اپیدیولوژی نمی سرنخی از آنچه که کارشناسان می دانند و حتی کمتر و این که دولت در حال پنهان کردن اطلاعات اما من فکر نمی کنم که درست است” گفت: Hermelinda Vanaclocha متخصص اپیدمیولوژی در اسپانیا ویروس پانل مشاوره. “آن را به سادگی آسان نیست.”

چنین آمار و ارقام می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دولت اعمال پزشکی کارکنان در تلاش برای کشف کردن که چگونه به مقابله با موج از افراد بیمار و مقامات تصمیم گیری بسیار مهم در مورد که در آن برای اختصاص منابع و چگونه شروع به کاهش مستندات برای احیای اقتصاد خود را.

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک به این گزارش.

_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im