نامه: ما یک میلیارد دلار مازاد. پس چرا قرض یک میلیارد ؟

Category: توین سیتی

من آرزو می کنم کسی را توضیح دهد منطق پشت آنچه که در حال بحث در کنگره در سنت پل.

از یک طرف به ما گفته شده است 1.3 میلیارد دلار مازاد و سیاستمداران ما در حال بحث بر سر نحوه خرج آن است. از سوی دیگر آنها در حال بحث بر استقراض $1 میلیارد 2 میلیارد دلار برای خرج کردن در تمام این پروژه های دیگر.

چرا دو دست با هم و استفاده از مازاد برای این لازم است پروژه ؟

جیم Sprecher, Burnsville

لین کاهش اتلاف

خط کاهش Ayd آسیاب جاده اتلاف پول است. من رانده اند در آن شلوغی و نه سال و من هرگز دیده می شود یک دوچرخه و عابر پیاده. که جای تعجب نیست پس از آن محدود شده است توسط راه آهن در یک طرف و یک بانک بدون خانه ها در طرف دیگر و متصل به اتوبان. دو خط در هر جهت همیشه در حال استفاده است.

فاضلاب و روشنایی مسائل ذکر شده در مطبوعات پیشگام در فوریه. 13 به طور جداگانه از خط کاهش پیشنهاد. شاید پول باید صرف آنها نمی لین کاهش.

با این و آن انجام می شود این سال است.

چارلز Wenz غرب سنت پل

عفو?

وقتی که من خواندن مطبوعات پیشگام است Feb. 1 مقاله در مورد منطقه 39B مینه سوتا خانه نامزدهای اولین واکنش من شد و تفریحی. Rep. صدفی کریستنسن ذکر شده او را “روز برفی عفو” لایحه excusing مدارس از داشتن به روز از دست رفته به علت بدی آب و هوا به عنوان “proudest دستاورد”. من تفریحی تبدیل به خشم. مالیات دهندگان پرداخت برای یک روز دیگر برای معلم به خاموش در حالی که دانش آموزان بسیاری از آنها preforming در زیر انتظارات را وادار به بازی بازی های ویدئویی و پرسه زدن در مراکز خرید. این لایحه بازی کودکان ما طول می کشد و پول دور از پدر و مادر خود را که در حال مبارزه برای آنها را به کیفیت آموزش و پرورش است.

تشکر. کریستنسن را “proudest دستاورد” است pandering به معلم اتحادیه.

ادعای او را به شهرت باید خشم تمام Minnesotans به خصوص کسانی که انتخاب او در منطقه 39B.

کریس Addington, بیتون Township

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im