نامه: تغییر به شیوه های ترمیمی در St. Paul مدارس یک چالش نمی شکست

Category: توین سیتی

من به عنوان خوانده شده با بهره مقاله در شیوه های ترمیمی در St Paul مدارس عمومی (Feb. 2). کار داشتن با مدارس در سراسر ایالات متحده به عنوان آنها سعی کنید به استفاده از شیوه های ترمیمی من به خوبی می دانم که نا امیدی از تلاش برای حرکت از یک سیستم بزرگ تر باشد رابطه محور.

آن سخت است برای تغییر از مجازات برای تعمیر آسیب برساند. آن سالها طول می کشد برای تغییر نگرش مردم نسبت به نظم و انضباط. این چالش ها به ملاقات با خلاقیت است. آنها چالش های نه شکست. من امیدوارم که این خبرنگار را گسترش خواهد خود را از نظر St. Paul منطقه مدرسه داستان برای پیدا کردن نمونه های دیگر از ترمیمی تلاش. صحبت با کارکنان دیگر اعضای خانواده و مدیران. نگاهی به زمان برای گوش دادن به دانش آموزان است. آنها بهترین راهنمای برای چه کار می کند. برای آنها این است که ما در بخش شیوه های انجام این کار است.

نانسی Riestenberg مینیاپولیس
نویسنده نویسنده “دایره در مربع: ساختمان جامعه و تعمیر آسیب در مدارس است.”

خودتان ببینید

به عنوان یک حمل و نقل عمومی سوار من نگران هستم در خصوص پیشنهاد راه حل برای دست زدن به جرم و کثافت و اختلال در حمل و نقل عمومی.

ملاقات اعضای شورا و کارکنان, قانونگذاران و کارکنان شهرداران از سنت پل و مینیاپولیس و کارکنان و همچنین فرماندار و BikeMN کارکنان و حامیان نیاز به سوار شدن به قطار و اتوبوس چند بار در هفته در متنوع ساعت به تنهایی و بدون entourages را فشار دهید و یا امنیتی. این تنها راهی است که واقعا ارزیابی مشکلات.

زمانی که آنها تجربه ترس از حمل و نقل کارکنان و مشتریان آنها را قادر به ایجاد صدا و مسئول تصمیم گیری در خصوص حمل و نقل.

شارون Stoffel, St. Paul

کسی که این همه مبارزه?

که جای پای این لایحه برای همه مینه سوتا مقامات دولتی مبارزه برای های مختلف نامزد ؟ برخی از آنها در مینه سوتا حقوق و دستمزد در حالی که دیگران در حقوق و دستمزد فدرال. من فقط می توانم امیدوارم که به عنوان مالیات که مالیات نمی پرداخت برای آنها به نظر می رسد اما آن را به شما تعجب که چگونه هزینه های سفر خود را و زمان مراقبت از هستند.

Gary Koenen پوسته دریاچه, Wis.
نویسنده سابق ساکن ایالت مینه سوتا

نور سبز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم میچ مک کانل و توافق سخن گفته اند.

هرگز در امریکا و این دموکراسی که ما تا به حال یک متهم است که رئیس جمهور ایالات متحده ثابت خود را استیضاح محاکمه.

هفتاد و پنج درصد از آمریکایی ها می خواستم به شنیدن از شاهدان. سناتور جمهوریخواه در کنگره گرفته اند و سوگند به دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است. بدیهی است که پوشش برای محافظت از این رئیس جمهور بود و مهم تر از سوگند خود.

جمهوری خواهان داده اند رئیس جمهور چراغ سبز برای ادامه به درخواست هر و همه قدرت های خارجی را به دخالت در ما 2020 انتخابات به عنوان او را با روسیه در سال 2016.

فی Schlemmer هادسون

تضاد منافع

که ایستاده بود به بهره مندی از استیضاح به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?.

سنا کاربرانی که در حال اجرا برای دفتر رئیس جمهور در برابر محبوب مناظره به ذهن می آیند.

متاسفانه یکی از آنها می تواند خود را ببینید تضاد منافع.

وجود صداقت در آن دسته از داوطلبانی که مسئولیت بود به recuse خود را از رای دادن.

J. Walsh نیوپورت

بزرگترین مشورتی بدن در جهان است ؟

بود این رای به تبرئه توسط آمریکا و یا آن را به سادگی امتناع از مقابله با خود را جدی قانون اساسی وظیفه? بدون سوال, اما آن است که دومی. در واقع در ادامه ایجاد یک کل جدید شعار برای خود. که از شعار این روز رو به جلو خواهد بود: Hear No Evil See No Evil.

چیزی که بود به نام “بزرگترین مشورتی بدن در جهان” مجموعه ای جدید و بی پایان استاندارد برای خود. امتناع خود را به تماس شاهدان به استیضاح دادگاه و امتناع خود را به حکم اسناد کاملا حذف امکان سنا انجام هر گونه مذاکرات و یا به ارائه یک محاکمه عادلانه. رفتار خود را عوض نشان داد تنها تمایل به دفن سر خود را در شن و ماسه و نه شنیدن و نه ببینید بد است که رئیس جمهور است و مرتکب بر ایالات متحده امریکا و دموکراسی ما. از این نقطه به جلو بیایید رها بزرگترین مشورتی مسائل بدن و به سادگی می گویند hear no evil see no evil زمانی با اشاره به سنا. در امریکا هیچ فردی بالاتر از قانون مگر اینکه داوران حاضر به دیدن و یا شنیدن این شواهد است.

دنیس Fendt, اوکدیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im