نامه: مطمئن شوید که آن را فقط یک پنی. اما نگاه کنید که چگونه آنها اضافه کنید و جایی که آنها بروید

میلیون ها سکه

بنابراین ما شهردار و شورای شهر می خواهم به افزایش مالیات بر فروش توسط یک پنی. مسلما این افزایش به نظر می رسد به خوبی در نظر گرفته شده برای چاههای تلاش خانواده و مراقبت از کودک و اجاره کمک. اما آنها ثابت آنها می توانند صرف سکه ما آنها را در حال حاضر عاقلانه ؟

اجازه دهید را ببینید. یک برنامه جدید می دهد 5,000 سکه برای هر کودک متولد شده در خیابان. ما تا به حال سه انتصاب شهردار توسط کارتر که هرگز وجود نداشته است رئیس تابآوری افسر 10,800,000 سکه یک سال; ارشد حقوق صاحبان سهام افسر 12,7000,000 سکه یک سال و رئیس نوآوری افسر 16,000,000 سکه در سال است. که می داند که چگونه بسیاری از سکه نیست که صرف پاک کردن برف بر اساس موقع?

یک پنی است فقط یک قطره در سطل, اما چگونه می تواند به ما اعتماد به نفس است که شما را قادر به مدیریت کامل یک سطل هنگامی که شما به نظر می رسد قادر به مدیریت آن قطره ؟

جری وین, St. Paul

اساسی استدلال

به تازگی یک زن من می دانم که دریافت برخی اخبار ویرانگر: یک اختلال کروموزومی در هیجان پیش بینی جنین او تا به حال انجام شده از طریق 17 هفته از بدبختی دوران بارداری. چه معنی است ؟ به عنوان با بسیاری از پزشکی quandaries, پزشکان می تواند با ارائه آمار اما نه یقین. حدود 95% شانس زایمان بچه مرده یا سقط جنین. یک احتمال آن است که هر کودک متولد می شدید روانی و معلولیت های جسمی و احتمالا تهدید کننده زندگی. ناچیز شانس که یک نوزاد متولد می تنها معلولیت خفیف است که می تواند موفق با روش های درمانی. او و شوهرش مخالف و بر تصمیم گیری – تمیز کاری هر منبع اطلاعات است. در پایان آنها را انتخاب سقط جنین. اگر دیگران را ساخته اند یک تصمیم مختلف احترام من است. اما ما فکر می کنم انتخاب خیلی روشن است که هر کسی که بخواهد به پایان رسید که در دوران بارداری باید زندان ؟ زیرا که آنچه منع اواخر دوره سقط جنین به معنی.

اساسی استدلال pro-choice جنبش است که ما نیاز به اعتماد به زنان است. زنان مشورت با پزشکان و صیقلی کردن داده های خود را در نظر بگیرید خانواده نیازهای خود را با نیازهای خود و تصمیم گیری آگاهانه. ما نیاز به اعتماد به یکدیگر – ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.

یک چهارم زنان آمریکایی دارای یک سقط جنین در طول عمر خود. شما آنها را می دانیم. آنها ممکن است به شما بگویم. در واقع بسیاری می گویند آن سقط جنین به دلیل عزادار به اندازه کافی سخت است بدون جهان طرفداری.

در فوریه. 19 نرم افزار-انتخاب طرفداران خواهد بود در کنگره آمریکا در سنت پل به یادآوری قانونگذاران اعتماد به زنان است.

آنت لوتر, St. Paul

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر