نامه: باز کردن مینه سوتا قبل از آسیب بیشتر انجام شده است

هنگامی که کسی در حال رفتن به صحبت کردن به صورت رایگان شهروندان از مینه سوتا و به فرماندار که نه دارای اقتدار اخلاقی برای گفتن 5.5 میلیون Minnesotans که آنها نمی توانند زندگی خود راه آنها را مشاهده کنید مناسب است ؟ Walz اتحاد پیوست به واکنش افراطی مبتنی بر غیر قابل اعتماد اطلاعات پوچ روز قیامت مدل ترس از “کارشناسان” و رسانه های هیستری.

اگر شما تا به حال به یک بیماری همه گیر این خواهد بود که یکی از شما می خواهید. ما در حال برخورد با طاعون که به کشته شدن 60 درصد. ووهان ویروس خطرناک است که برای افراد مسن و بیمار است. ميانه سن 70 مرگ و میر در مینه سوتا در حدود 86 سال است. ما افراد جوان در معرض خطر هستند و در عین حال رسانه ها conflating شدن این ویروس و مرگ در همه زمان ها. به همین دلیل است که این گزارش هنگامی که بازیکنان NBA تست مثبت یا اعضای نظامی? چه کسی اهمیت میدهد این است که انتشار آنها در سالمترین افراد در این سیاره است. هیچ کس می خواهد هر کسی که به مریض اما زندگی در معرض خطر نیست و ما باید قادر به نگاه کردن برای ما افراد مسن و بیمار بدون خاموش کردن دولت ما و مردم ما از کار بسته شدن کسب و کار بسته شدن کلیساها لغو مدرسه و تغییر زندگی مردم است و سنت.

تیم Walz باید ما را مطلع کند اما نه بیشتر حس مشترک بیش از هر کس دیگری و ما قادر به پیشرو زندگی ما با خیال راحت و بدون او دیکته از فرماندار ، به ما گفته شد به قرنطینه برای صرفه جویی در بيمارستان از تاخت و تاز کردن. ما انجام داده اند که در حال حاضر باز کردن مینه سوتا بلافاصله قبل از آسیب بیشتر انجام شده است.

پاتریک Hawkins, Eagan

تعصب

من به عنوان خوانده شده جمله زیر را در مقاله خود را با عنوان “Coronavirus بود آهسته به گسترش به مناطق روستایی آمریکا است. دیگر نه”: “حتی یک محلی مورد شده است به اندازه کافی برای تکان خوردن برخی از افراد در خارج از خوشنودی از اولین روز از این ویروس در زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هفته را صرف بازی کردن تهدید و بسیاری از محافظه کار و رهبران آن خار گذشته به لحاظ سیاسی رانده هیستری.”

هنگامی که شما این جمله را در صفحه اول اخبار داستان آیا تا به حال دوباره سوال که چرا مردم باید تبدیل به دور از اخبار مهم رسانه ها است. آیا تا به حال دوباره سوال که چرا مردم شما را متهم به تعصب. راه این است که نوشته شده است اتهامی و مغرضانه با نظر کسی که آن را نوشته است. آن را باید ویرایش و تغییر یا ویرایش کردن. اگر نویسنده می خواست به چیزی می گویند واقعی در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ اولیه به Covid-19 شیوع وجود دارد هیچ کمبود از نقل قول ها و چیزهایی است که می تواند گفت. این بخشی از این داستان است ، من به گوش رئیس جمهور اخبار کنفرانس ها. نظر من این است که رئیس جمهور همیشه در زمان ویروس خود را به طور جدی اما متهم مطبوعات و دموکرات ها از در حال اجرا یک جعل در آمریکا با اتهامات و نظرات در مورد شیوع. همچنین من اعتقاد ندارم در تلاش برای نگه دارید زبان خود را و فرونشاندن ترس و وحشت تا کامل تر و اطلاعات قابل اعتماد در دسترس است باید به عنوان “بازی کردن” و یا “مسواک زدن کنار” یک تهدید.

من یک معتاد هستم اخبار. من دوست دارم به عنوان خوانده شده مقاله, مجلات و مقالات اخبار بر روی خط. من علاقه مند به سیاست و وقایع جاری است. من به طور مداوم نا امید در زادگاه من کاغذ ناتوانی باقی می ماند خنثی در نظر آن صفحه اما درک می کنم که انتخاب شما وقتی که می آید به نظر. شما را یک گام نزدیک تر به دست دادن با من به عنوان یک مشترک هر بار که شما خود را نشان می دهد تعصب در اخبار. من می تواند تحمل کند و اشتباه خود را به رهبری نظرات در صفحه نظر. هنگامی که شما فروش نظرات خود را به عنوان اخبار شما از دست دادن اعتبار.

دنیس Dunnigan, خرس سفید دریاچه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im