نامه: یک بار دیگر روس ها در حال تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب

Category: توین سیتی

یک بار دیگر ما گزارش می دهد که دولت روسیه در تلاش است تا تهمت انتخاب مجدد در سال 2020 است. آنچه که رئیس جمهور ما را پاسخ ؟ این درست نیست. ما هوش جامعه است که همه در برابر او. افرادی که تنها کار و زندگی تعهد است که برای محافظت از کشور ما در خارج به او. به نظر می رسد رئیس جمهور ما تنها اعتماد مردم که به او بگویید که چه او می خواهد به شنیدن. حقیقت را به او سمی است.

ما جمهوری خواه کنگره نیز نادیده گرفتن جامعه اطلاعاتی را گزارش و حمایت از رئیس جمهور ما در همه چیز او می کند; قانون اساسی را سر در گم می شود. ما در حال حاضر یک دولت و یک اقلیت از مردم در این کشور هستند که کورکورانه به دنبال یک رئیس جمهور که می گویند و یا انجام هر کاری برای ماندن در قدرت است. او گفت: در حال حاضر بیش از 15000 دروغ یا دروغ به مردم آمریکا و همه به ماندن در قدرت است. او داده شده OK توسط حزب جمهوریخواه خود را تبرئه برای انجام هر کاری نیاز به ماندن در قدرت تا زمانی که او احساس می کند که در انتخابات خود را بهتر است برای کشور ما.

وجود سابقه طولانی رهبران جهان که احساس آنها تنها افرادی که می توانند کشور خود را اگر آنها فقط می ماند در قدرت و محکوم کردن هر گونه متضاد نقاط views. من فقط فکر کردم کشور ما هرگز یکی از آنها است.

گرگ Mensing, رزویل

در حال اجرا خالی

من تا به حال به خنده در این مقاله نشان می دهد که دموکرات خانه کمیته حمل و نقل است پیشنهاد صرف میلیون ها نفر در “سفیران حمل و نقل.” که شوخی که ؟ پول برای “سفیران” بدون شک تجاوز فعلی درآمد برای همه قطار ها و اتوبوس ها در حال حاضر در خدمت … با دو استثنا یا یک دوقلو و یا وایکینگها رویداد. دیگر از آن آنها در حال اجرا خالی, مالیات دهندگان ” سکه.

خدا را شکر جو Soucheray و رویکرد عقل سلیم به Ayd آسیاب جاده طرح است.

پت مک دانل, Lilydale

انگلیسی

من همه را به رای دادن برای ctq تا زمانی که او گفت که او فکر زبان انگلیسی باید زبان رسمی برای ایالات متحده است. به نظر می رسد این عادلانه نیست به مهاجرانی که زبان مختلف صحبت می کنند. بسیاری از سال پیش عمه من آموخته مدرسه در محدوده آهن. وجود دارد بسیاری از مهاجران از فنلاند که به کار در معادن است. او به آنها آموخت فارسی در شب. آنها می خواستم برای یادگیری زبان. در حال حاضر ما باید به تهیه کردن به مهاجران است.

شرلی موری مپلوود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de