نامه: چه ‘مشکلات’ مینه سوتا

Category: توین سیتی


تصویر دیده می شود در مینه سوتا را پرچم. (دیو Orrick / پایونیر پرس)

به تماشای این “مشکلات” مینه سوتا است در ذهن خود این بار با پرچم خود را.

اگر Minnesotans می خواهید را به پرچم خود را ساده تر چگونه در مورد استفاده از فقط کلمات ؟

“مینه سوتا … که در آن هیچ چیز مجاز است.”

“مینه سوتا … شما نیاز به یک مجوز برای آن.”

مینه سوتا زمین 10000 دریاچه … آره خودشه..

David Kramer ریچموند جدید

کلانتر نامه بود در نقطه

کلانتر باب فلچر نامه به سردبیر “درمان ما Hmong و لائوس همسایگان با احترام سزاوار آنها” (Feb. 16) با دقت توصیف ما Hmong و لائوس جامعه در شهرستان رمزی.

ما به عنوان یک جامعه را بهره مند از تمایل خود را برای تماس با جوامع ما خانه خود را. ما باید درک آنچه آنها را به عنوان شهروندان و همسایگان و ایستادگی آنها در برابر ظالمان حمله توسط دولت فدرال.

با تشکر از کلانتر فلچر و کنگره McCollum برای ما نشان راه است.

David Arnold, مپلوود

بسیاری از ساعت چند رای دهندگان

من به حومه کتابخانه دو بار در هفته. برای چند هفته گذشته شده است وجود دارد یک کارمند دولت نشستن در مقابل کتابخانه هدایت مردم به یک اتاق که در آن آنها می توانند رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

من پرسید که چگونه بسیاری شرکت کرده اند در سه هفته. او گفت: هفت. که کمتر از نیمی از یک فرد در هر روز رای گیری با سه کارکنان دولت نشسته و دست خود را برای 120 ساعت در هر. این زمان برای پایان دادن به این دیوانگی! را میلیون ها دلار مالیات شما سیفون توالت و پر کردن چاههای یا خرید انسولین برای کسانی که نیاز دارند.

جان Utermoehl, بیتون

هنوز apt امروز

در کتاب “جنایت و مجازات” نویسنده نوشت “غلط است ایده … که آتش از مردان به دلیل آن را می سوزاند و آب از آنجا که ممکن است در آن غرق … قوانین که منع حمل اسلحه قوانین طبیعت.آنها خلع سلاح کسانی که تنها هستند که نه تمایل و نه مصمم به ارتکاب جنایات … چنین قوانینی وضع را بدتر برای حمله و بهتر برای مهاجمان; آنها خدمت می کنند بلکه به تشویق نسبت به جلوگیری از قتل یک مرد غیر مسلح ممکن است مورد حمله با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به یک مرد مسلح. آنها باید تعیین شده به عنوان قوانین نیست پیشگیرانه از جرایم …”

نویسنده این کلمات فقیه اقتصاددان و گونه که جامعه شناس در میلان به نام Cesare Beccaria. آنها امروزه به عنوان واقعی که نوشته شده است در سال 1764.

L. P. Nelson, St. Paul

ما Boomers

OK, BOOMER! نوعی از توهین از آنچه می گذرد برای کار سنی بزرگسالان ؟ چه Boomers دستاوردهای? ما Boomers اختراع کامپیوتر و اینترنت. ما اختراع سرد است. ما تا به حال ووداستاک بیتلز سنگ نورد و سوپریمز. ما راه می رفت در ماه. ما رو در یک ظرف غذا در ویتنام اما بسیاری از ما اعتراض و ایالات متحده آمریکا تا به حال این حس به خارج.

چه نسل فعلی از بزرگسالان انجام می شود ؟ آنها نشان دادند زیادی حرص و آز است که تقریبا غرق اقتصاد است. آنها خود را در گیر در افغانستان و عراق با هیچ امید همیشه گرفتن. سپس آنها را به نحوی ساخته شده پادشاه از همه افراد متعلق به نسل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا.

جو Danko غرب سنت پل

ایجاد رای گیری آسان تر سخت تر نیست

احیای توسط جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی یک اصلاحیه پیشنهادی به دولت در قانون اساسی نیاز به کارت شناسایی عکس دار برای رای دهندگان است نابجا مانور به مبارزه با تقریبا غیر موجود انتخاباتی سوء استفاده و تقلب (به جز جمهوری خواهان در برخی از کشورهای دیگر).

تجدید ابتکار شکست خورده در انتخابات در سال 2012, البته دقت را مختل مینه سوتا را قابل ستایش رکورد همواره پیشرو کشور در, درصد از رای گیری. بیشتر sinisterly آن را نامتناسب تاثیر نامطلوب بر اقلیت ها و افراد مسن فقیر مردم و دانش آموزان, در میان دیگران. قوه مقننه باید به طور مستقیم آن با توجه به یک راه برای بالا بردن جای کاهش مشارکت رای دهندگان.

این می تواند انجام شود با ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل است. بسته شدن مدارس و کسب و کار و بسیاری دیگر غیر اضطراری امکانات برای روز بدون شک می تواند به معنی افزایش به جای سرکوب مدنی دخالت Minnesotans از همه سیاسی و ایدئولوژیک و گرایش.

مارشال H. Tanick
مینیاپولیس, مینه سوتا,

عبور بیش از

اگر چه من یک جمهوری خواه من قصد رای دادن در مارس 3 اولیه ریاست جمهوری در حزب جمهوری خواه طرف خانه. من قصد دارم به نوشتن نام ویلیام جوش به عنوان نامزد جمهوری خواه.

من پیدا کردن آن سخت به این باور است که یک حزب سیاسی (حزب جمهوری خواه) در ایالات متحده آمریکا را تنها اجازه می دهد یک نام اولیه انتخابات رای گیری. من می توانم بر این باورند که این اتفاق می افتد در روسیه و نه آمریکا.

در سال 2018 فرماندار اولیه مسابقه 582,811 رای دموکراتیک و 308,759 جمهوری خواه رای دادند. من می دانم که ریاست جمهوری اولیه انتخابات خواهد جلب رای بیشتر اما فقط با استفاده از درصدهای من می خواهم پیشنهاد زیر سناریو:

اگر 20 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه می نوشتن-در William جوش نام که مجموع 61,791 رای. اگر 50 درصد از رای دهندگان دموکرات را بر صلیب به جمهوریخواهان رای گیری و نوشتن در William جوش نام که مجموع 291,405 رای. ترکیب این مجموع رای شما 353,196 رای. که تعداد رای خواهد شکست انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن در اصلی.

من فکر می کنم ممکن است آن را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 3 اصلی. چرا صبر کنید تا انتخابات عمومی به شکست است ؟

لایل D. Nelson, St. Paul

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im