نامه: بسیاری نمی جشن “سقط جنین ارائه دهندگان روز قدردانی از’

من فکر می کنم 10,000 Minnesotans از این سال گذشته به علاوه 9,000+ Minnesotans از سال قبل به علاوه 10,000+ Minnesotans از سال قبل از آن ، (یا آگهی nauseam) که نمی خواهد در جشن, St. Paul شورای شهر به تازگی تایید سقط جنین ارائه دهندگان روز قدردانی.

باربارا Seery Lakeville

مشترک بشریت

جو بایدن فقط کشیده قابل توجه گشت. در روزهای آینده تحلیلگران را مورد مداقه قرار دادن و پخش کردن فرمول و توضیح داد که چگونه این آمد. آن را کامل طوفان ؟ حذف از Buttigieg و Klobuchar همراه با یک بایدن حمایت از شیرجه عمیق از بازار سهام و تصمیم گیری بر اساس electability بدون شک تحت تاثیر رای دادن.

اما شاید نقطه عطف است و بیشتر شخصی است. در تاون هال نشست بایدن نشان دادن انسانیت خود و ایمان, آرامش یک کشیش که از دست همسر خود را در چارلستون قتل عام. نصب داستان توصیف زندگی از دست داده و به یک ویروس هشدار دهنده مصرف نگهداری در سطح جهان است. در سپیده دم سه شنبه یک گردباد لمس کردن با تخریب و مرگ در تنسی در نظر گرفتن بسیاری از زندگی و درآمد محل از بدترین فاجعه طبیعی در تاریخ شهرستان (سلام بحران آب و هوا).

شاید ما در حال آماده به حرکت فراتر از سیاسی اسکریپت, صدا, نیش و حواس پرتی از پلاریزه ديدگاه. این جو بایدن باز گشت ممکن است به عنوان ساده به عنوان یک فرمولی طوفان کامل اما در پاسخ به عمیق تر نیاز به کشف انسانیت مشترک ما و سرب با شفقت.

سوزان مکی, St. Paul

امداد برای سالمندان ساکن

شهردار کارتر است که به برخی از خانواده ها 300 دلار در ماه به طوری که آنها می توانند در زندگی پایدار جامعه است. چرا او انجام همین کار را برای ما جمعيت سالمندان که همچنان مشمول مالیات از خانه های خود را ؟ اگر شهردار کارتر است که با استفاده از دلار های مالیاتی برای یک جمعیت کوچک او نیاز به استفاده از پول برای ما افراد مسن.

ژاکلین Heintz سنت پول

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im