نامه: از COVID-19 شیوع من یاد گرفته ام برخی از چیزهایی که در مورد مینه سوتا

در اینجا برخی از چیزهایی که من آموخته اند که از این ویروس:

اول: Minnesotans بسیار مراقبت از مردم است. مردم از مینه سوتا انجام اعمال محبت بزرگ و کوچک در سراسر دولت است. ما در واقع “همه در این با هم” بدون در نظر گرفتن که در آن زندگی می کنیم از ما اعتقادات مذهبی ما سن و یا اجتماعی و اقتصادی وضعیت. ما فرماندار رهبری با شجاعت و قدرت و با گوش دادن به مردم از ایالت مینه سوتا و آنچه آنها نیاز دارند در این زمان … مراقبت های بهداشتی کارگران, بیماران, مادران و پدران و مدارس و همه ما است. با تشکر از شما, رژیم صهیونیستی. Walz.

دوم: من یاد گرفتم که این ویروس کشیده است band-aid از زخم خمیازه. یک زخم که وضع درست در زیر سطح است و در حال حاضر نشان داده آنچه بسیاری از Minnesotans در حال حاضر می دانستند. همه ما نیاز اساسی نیاز دارد: مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه مراقبت از کودک و سالمند, مراقبت, پرداخت, خانواده, پزشکی ترک لیست در می رود و در. این نشان می دهد که آنچه ما انجام می دهند در این “اورژانس” در حال نشان دادن آنچه که ما انجام شده است باید در تمام طول … مراقبت از کسانی که در زمان نیاز است.

سوم: قوه مقننه اقدام به سرعت برای کمک به اکثر (نه همه) Minnesotans در این زمان بحران. هنوز وجود دارد برخی از قانون گذاران که به طور فعال در تلاش برای تعطیل کردن ما مینه سوتا همسایه مانند مستند نشده افراد و مخلوط-وضعیت خانواده ها است.

آن را ندارد به این راه و همه ما بهتر است زمانی که همه ما بهتر است. بیایید تلاش برای کمک به همه Minnesotans یک چیز ثابت نیست و فقط در شرایط اضطراری عمل محبت.

استفانی Stoessel, St. Paul

ما کار درست را انجام دهید

هر زمان که من به جایی که نیست اغلب این روزها من اطلاع بیشتر بسته کسب و کار. آن را تبدیل به شهر ارواح وجود دارد. ما در معرض خطر هرگز این کسب و کار و شغل است که با رفتن آنها باز به بالا و دوباره اگر ما اجازه نمی دهد آن را به زودی.

در حالی که من به طور کلی ما حمایت فرماندار از تلاش برای مدیریت وضعیت فعلی پیدا کنم او کمی مبهم در مورد بازگشایی اقتصاد ما دیگر به تقاضا بیشتر تست. خوب تست خوب است. اما اعداد او صحبت کردن در مورد غیر قابل عبور به نظر می رسد در کوتاه مدت. بسیاری از پیشرفت های ساخته شده است حق در اینجا در مقدار نسبتا کوتاه از زمان, اما مگر فرماندار می توانید یک خرگوش از کلاه خود, آن را به بیش از یک زن و شوهر از هفته برای دریافت این انجام می شود.

من پیشنهاد می کنم دوباره باز کردن همه چیز در حتی ممکن است با برخی از دستورالعمل ها. بسیاری از افراد شده است مدیریت این خوبی تا آنجا که من می توانم بگویم و هیچ دلیلی برای انتظار آنها می خواهم انجام هر گونه مختلف از همه چیز باز به بالا و دوباره. ما یک جایی مثل نیویورک که در آن مردم در حال انباشته در بالای هر یک از دیگر بنابراین ما نیاز به مدیریت همه گیر راه جاهای دیگر مجبور به. اعتماد شهروندان خود را فرماندار. ما کار درست را انجام دهد.

فرمانداران باید خاطر نشان کرد که رئیس جمهور است که او نه پادشاه. من کاملا با آن موافق است و من می خواهم به آنها می گویند نه شما.

علامت Ruecker, رزویل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im