کار برای ‘سفیر’

برای اولین بار می دانم که من شخصا اصلا یک سگ در این مبارزه به خاطر من زندگی می کنند در یک منطقه روستایی. با این حال تعدادی از خانواده زندگی می کنند در شهرستانها و استفاده از حمل و نقل عمومی.

مقامات دولتی در حال حاضر قصد اضافه کردن “سفیران” به نور راه آهن قطار به منظور چک کردن که کرایه پرداخت شده است و همچنین پاسخ دادن به سوالات در مورد اتصالات و دیگر نیاز به کمک. این تبدیل شده است و لازم است چرا که یک عنصر از ridership نمی پرداخت کرایه به عنوان آنها مورد نیاز است. حمل و نقل پلیس قادر به نظارت بر این از آنجا که ما در حال گفت آنها اشغال شده انجام مهم تر کار پلیس است.

چه خواهد شد به این “غیر پلیس” مردم در تلاش برای انجام کار خود را زمانی که آنها از کسی بپرسید که به آنها مشکوک نشده خود را پرداخت کرایه و آن شخص در برابر و یا به طور بالقوه می شود جسمی? این کار برای “سفیران” اما در عوض یک کار برای آموزش پرسنل پلیس که توسط قانون فراهم صلاحیت رسیدگی به چنین شرایطی است.

کیر Weinhandl, Aitkin

بی احترامی

داشتن زندگی 60 چند سال در حال حاضر خوشبختانه من رشد کرده ام به تماشای ما رئیس جمهور های مختلف “وضعیت اتحادیه” نظرات برای گوش دادن به چگونه ملت ما انجام شده است. هرگز من تا کنون دیده می شود مانند یک صفحه نمایش از عدم احترام برای هر کسی که در یک سکو.

در کشور ما آزادی به مخالفت با دیگران اما من به من آموخت که مودبانه و محترمانه از دیگران است. کودکانه صفحه نمایش است که ما مجلس نانسی پلوسی تاکید کرد در طول این رویداد خاموش بود من نمودار. من در انتظار رئیس جمهور ما به در برخی از نقطه توقف به نوبه خود در اطراف و می گویند: “نیاز به کمک خود را با ایمیل؟”

به عنوان یک بچه, مادر من می خواهم نصیحت من کرد و گفت: “خدای من نشان می دهد برخی از احترام به دیگران است.” از آن زمان به رشد و حرکت می کند گذشته آن مردمی که قلم مدرسه آن روز.

براک Kiecker Eagan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de