نامه: صادقانه وعده برای پایان دادن به این جنگ برای کشور ما خوب

پایان جنگ

من و همسرم فقط دیدم فیلم “1917” که در آن ما ظالمانه یادآوری وحشتناک حیف از جنگ .

نه میلیون روح از دست داده بودند در جنگ جهانی اول که در آن یک بار دیگر حقیقت داشت اولین تلفات این جنگ قابل اجتناب.

امروز من از صمیم قلب امیدوارم که آمریکا و طالبان در مذاکرات صلح با میوه و ما می توانیم بسته به بسیار پر هزینه 18 سال از جنگ افغانستان.

این جنگ هزینه های امریکا از صمیم قلب در هر دو خون و گنج آن آغاز شده توسط بوش و به شدت تشدید توسط اوباما اعلام کرد که آن را “خوب جنگ است.”

متاسفانه هزینه درس از قبل از جنگ به نظر می رسد بیش از حد شده اند به سرعت فراموش شده است.

در حالی که من باید مسائل را با مغلوب ساختن پیشی جستن استکبار صداقت وعده خود برای پایان دادن به این جنگ هزینه غیر قابل انکار است بسیار خوب برای کشور ما است.

کوین سکستون Eagan

آشکار نیست ؟

چه جالب. روسیه در حال حاضر متهم به دخالت برای کمک به برنی ساندرز برنده انتخابات ریاست جمهوری. به نحوی که چرخش این به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عهده دارد.

آشکار نیست که پوتین خواهد بود بسیار خوشحال به دیدن ساندرز انتخاب و سازمان دیده بان خود را سوسیالیستی سیاست پایین آوردن دموکراسی ما?

G. Mertz, St. Paul

اشیاء براق

آرامش به ما می دانیم شهردار در سمت راست بالا از ما, نوجوانان موج جرم و جنایت در رفتن در حال حاضر. او البته و پیشنهاد خود را در این ماه به تغییر ساختمان چشم خطوط یا چیزی شبیه به آن برای مبارزه با جرم و جنایت واقعی بود چشم غلتک. من پیشنهاد می کنم او بلافاصله بان نی های پلاستیکی. او نیاز به یک شی براق به موج در مقابل نگران توده ها برای منحرف کردن ما از این تقریبا روزانه ضرب و جرح.

پل مونگر, St. Paul

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im