با توجه به گزارش “خط طلا را در آینده در شک بعد از ولرم رتبه از آژانس فدرال” (Feb. 11):

شاید دولت فدرال ولرم امتیاز به ما می دهد زمان مورد نیاز برای مکث. زمان به تجدید نظر در برنامه های ما برای این مسیر است. من تا به حال شانس تجربه به عنوان یک مخابرات و سیگنالینگ مهندس برای کار در سراسر شمال امریکا برای یکی از بزرگترین حمل و نقل سیگنالینگ پیمانکاران در جهان است.

من در برابر این مسیر من فقط در برابر BRT طراحی انجام شده است. شرق مترو در حال برنامه ریزی یک کم هزینه شعبه خط به آنچه که تبدیل به یک کلاس جهانی راه آهن حمل و نقل سیستم به ما غرب است.

کیفیت پروژه های حمل و نقل 100 سال گزاره. اکثر مناطق شهرنشین ساخت سیستم خود را بر اساس به عنوان مورد نیاز و به عنوان منابع مالی در دسترس — کمی در یک زمان! آنها به ندرت در حال تکمیل سیاسی تصدی مقامات که شروع آنها.

چه باید کرد ؟

  1. طرح محدوده زمانی و مهندس یک LRT خط به خط طلا از همان کیفیت آبی/سبز خط به عنوان آنجا که ممکن است در خصوصی/اختصاصی از راه حق.
  2. ساخت یک سیستم LRT از 3M شرکت پردیس به اتحادیه انبار.
  3. گسترش این خط از طریق استفاده نشده و به روز رسانی کانادا اقیانوس آرام خار راه آهن به کارخانه فورد اموال. این را پایان راه آهن 0.75 مایل از خط آبی.
  4. فورد رودخانه می سی سی پی را اتصال به خط آبی و شما باید LRT خدمات از 3M از طریق مرکز شهر به فرودگاه و بازار آمریکا است.
  5. امن و حفظ حقوق شخصی-از-راه شرق از 3 متر به وودبری با برد بلند به فکر هادسون. ساخت پارک سوار امکانات اما در عمل این بخش از خط با استاندارد و موتور مربی اتوبوس. گسترش LRT شرق به عنوان تقاضا و منابع مالی در دسترس هستند.
  6. دوباره نمی افتد به دام برنامه ریزی های کوتاه مدت و سریع برای رفع آنچه که واقعا در یک پروژه بلند مدت. شما در حال ساخت این سیستم برای فرزندان فرزندان ما.

اين رفتار بد برخی از LRT کاربران نباید محدود کردن و یا تضعیف سیستم ساخت و ساز. این مشکلات حل شده است توسط سیستم های دیگر و نیز حل شود در اینجا به عنوان سیستم matures.

مکث است که واقعا یک برکت و رحمت به ما زمان برای برنامه ریزی بلند مدت و نه ساخت یک بن بست سیستم خواهد شد که یک بیمار خدمت شعبه خط به کلاس جهانی LRT سیستم.

لئونارد Koehnen Woodbury

آنچه که آنها انجام می دهند در مورد آن ؟

داستان آرماندو میراندا Enriquez به عنوان گزارش در آخرین روز شنبه, St. Paul, مطبوعات پیشگام, است, غم انگیز یکی. او اخراج مواجه است که به معنای ترک یک همسر و سه فرزند که یکی از آنها جدی است مسائل مربوط به سلامت.

او وارد این کشور به طور غیر قانونی سه بار خود را مورد کمی پیچیده تر است. مقاله اخیر توسط ویکتور دیویس هانسون اشاره می کند که ما باید بین 45 میلیون و 50 میلیون غیر بومی ساکن در ایالات متحده امروز است. از کسانی که 30 میلیون باید کارت سبز و یا به دست آورد شهروندی است. ما همچنین باید 20 میلیون نفر هستند که در اینجا به طور غیر قانونی. این را یک بار بر روی بسیاری از جنبه های جامعه محلی زندگی که ایجاد خشم در بخشی از برخی نسبت به مهاجران جدید. آن را نیز مفید به مهاجران در این مورد برای آنها در مواجهه با بسیاری از مشکلات ناشی می شود و می تواند بهره گرفته به دلیل وضعیت خود را.

زمانی که من دیدن این داستان ها من باید بپرسید “چه هستند که ما نمایندگان در مورد این مسئله جدی”. آنچه مورد نیاز است یک جامع مهاجرت سیاست هر دو احزاب سیاسی به نظر می رسد تمایلی برای رسیدگی به این مشکل است. تمرکز باید برای قرار دادن یک نمایشگاه سیستم مهاجرت در محل به طوری که کشور ما می تواند به حرکت در آورد.

غنی McCabe, دره اپل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im