نامه: 98 درصد بقا? OK. تعداد دفعات مشاهده شده اما زندگی در 2 درصد است.

من مطمئن هستم که آقای ولف نامه در روز چهارشنبه (“بیشتر زنده ماندن”) است که برای جلب توجه خود را بر پایه مشاجره که 98% COVID بقای خیلی خوب است و 2% که سقوط طعمه به این بیماری نشان دهنده یک حذف ضعیف. اما بیایید کمی نزدیکتر به آنچه می رود به کسانی که درصد.

چرا که اگر 98 درصد خوب است, چگونه در مورد 99.999%? حتی بهتر است ، اگر شما یک مسافر هواپیمایی. با 44,000 (pre-virus) در ایالات متحده پرواز یک 99.999% میزان موفقیت را در نتیجه یک تصادف مربوط به هر روز دیگر. قابل قبول ؟ احتمالا نه.

در هر زمان به شما استفاده از درصد به یک نقطه شما باید به دقت در جزء صورت و مخرج. چگونه این اعمال به COVID?

  • وجود دارد حدود 326,000,000 مردم در ایالات متحده در امپریال کالج لندن (مردمی که حتی بوریس جانسون به COVID به طور جدی) تخمین می زند که 81 درصد از آمریکایی ها خواهد قرارداد این ویروس قبل از آن اجرا می شود در آن دوره است. که 267,000,000 آمریکایی (مخرج).
  • 2 درصد است که به معنای 5,346,000 COVID مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا و یا تقریبا جمعیت, مینه سوتا, منهای واشنگتن کانتی (صورت کسر). حتی اگر “تنها” 50 درصد از آمریکایی ها دریافت ویروس 2% محاسبه به 3,300,000. مردم.

ظاهرا آقای ولف است نشان می دهد که 5,346,000 COVID مرگ و میر است قابل قبول هزینه به اقتصاد بازگشایی شد. بسیاری ممکن است اختلاف نظر دارند. رهبران ما در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری در مورد چقدر به باز کردن و چگونه به سرعت دانستن که تجارت کردن در حال رفتن به یک اضافی از دست دادن زندگی است. اما این تصمیم باید با درک روشنی از آنچه در این شماره ها در یک درصد است که به نظر می رسد بزرگ, اما گمراه روی درست تاثیر آن تصمیم گیری.

دیوید کین وودبوری

ارسال بازپرداخت زودتر

به عنوان من مطمئن هستم که رژیم صهیونیستی. Walz می داند کسانی که ارسال برای یک ملک بازپرداخت مالیات دریافت نمی کنید که بازپرداخت تا سپتامبر است.

در طول این همه گیر آن کمک خواهد کرد بسیاری از کسانی که اگر بازپرداخت را می توان پردازش حداقل سه ماه زودتر.

اگر شما می خواهید برای کمک به هزاران نفر از مردم در طول این بحران باید اموال بازپرداخت مالیات فرستاده خواهد شد بعد از 1 ژوئن.

فیل اولسون, اوکدیل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de