نامه: هدف شهری موج جرم و جنایت با پیشگیری است. آن را یک کل بسیار ارزان تر است.

Category: توین سیتی

جلوگیری از!

خانه ایران اهداف شهری جرم و جنایت! اوه من امیدوار بودم من حزب جمهوری خواه بود که در ابتلا به, چگونه برای جلوگیری از بی فایده ترین جامعه های سرمایه گذاری از مالیات ما زندان است. در $40,000+ در هر سال در هر ایالتی مینه سوتا, زندانی, ایست, که گران قیمت ترین انتخاب است. فکر می کنم در مورد استراتژی های پیشگیری از چند هزار دلار در سال است.

بررسی اقدامات پیشگیرانه مانند درمان, خشونت بس, آتش, برنامه های خارج از شیکاگو طراحی و توسعه توسط یک پزشک که کاهش قتل نرخ در قرارداد محله 4 درصد است. نیز کاهش می یابد محله نرخ جرم و جنایت و خشونت در خانواده.

اما درخواست تجدید نظر (سرود?), “فقط قفل ’em Up”, “فقط کار سخت”, “فقط اطاعت از قوانین” و “3 اعتصابات و شما” به این معنی که شما ماندن در زندان برای بقیه عمر خود را.

آه خواهان نمیفهمد نشده است و در عین حال چرا برخی از خانواده های موفق, موفق کودکان فقیر سواد آموزی آموزش و پرورش الگوها و برخی از خود تخریبی.

مادرم به من آموخت “یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان” و من به آن اعتقاد دارند. نگاهی به نزدیک در برنامه های مانند Northside پيشرفت منطقه است. که برنامه کار می کند.

جمهوری خواهان تبدیل به یک بسیار کمتر گران استراتژی است که با این نسخهها کار حتی بهتر است.

علامت Nupen Anoka
نویسنده بازنشسته پزشک متخصص اطفال

نمی سرزنش سنا

پنجشنبه, مطبوعات پیشگام, شامل یک سه گانه از نامه خطاب به آمریکا و تبرئه رئیس جمهور: دو برابر تبرئه و یکی برای آن است.

حرف اول “چراغ سبز” متهم سنا و رئیس جمهور از رفع استیضاح دادگاه با تماس شاهدان. اما این کار از خانه به جمع آوری شواهد برای “High Crimes — و غیره”. و آنها پس: 17 شد و دست برداشت توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان بودند مجاز به انتخاب هر. که به نام “فقط” توسط دموکراتها استاندارد. می تواند آنها را به نام شاهدان بیشتر اما انتخاب کنند. نمی توانید سرزنش سنا برای که.

نامه دوم “تضاد منافع” انتقاد سناتور دموکرات که در حال مبارزه برای 2020 ریاست جمهوری نمی recusing خود را از محاکمه.

حرف سوم “بزرگترین مشورتی بدن در جهان” شکایت کرده است که “رای به تبرئه توسط آمریکا … (بود) امتناع از مقابله با خود را جدی قانون اساسی وظیفه”. این نامه همچنین سرزنش سنا برای تماس شاهدان اما خواستار شهود است نه مورد نیاز توسط قانون اساسی و نه با هر قانون. دوباره خانه به نام 17 شهود و آمد با حدود آنجا که مولر گزارش. که آنها نمی تماس شاهدان بیشتر است نه سنا تقصیر.

ریچارد مک ماهون مپلوود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de