نامه: در این بحران من افتخار می کنم از شما مراقبت های بهداشتی حرفه ای

Category: توین سیتی No comments

من می خواهم بگویم این به مراقبت های بهداشتی حرفه ای مشغول به کار در این بیماری همه گیر: من افتخار می کنم از شما.

من نمی دانم که نیاز به شنیدن این که, اما من مطمئن هستم کسی بود.

دو هفته آینده حیاتی خواهد بود به مجموعه ای از تن برای درمان این ویروس است. بیماری های همه گیر تمایل به خارج کردن بهترین و بدترین از همه ما است. ذاتی همه ما می خواهید برای محافظت از خودمان و خانواده ما. اما کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور هرگز برای یک لحظه فکر کرده اید اگر آنها باید به کار برود. آنها در حال گرفتن آماده و بسته بندی کیسه های خود را به طوری که آنها را می توان در بیمارستان با این حال زمانی که آنها نیاز به حفاظت از جامعه است.

پزشکان و پرستاران را به طور کامل قبول است که آنها به احتمال زیاد خواهد شد این ویروس و از آنجا که خانواده خود را نیز آلوده شوند. من درود می فرستم ER پزشکان در کالیفرنیا در بخش مراقبت های, به عنوان مثال. آنها می دانستند که آنها را به نبرد. آنها راه می رفت به بیمارستان با اعتماد به نفس همدلی و فروتنی به ارائه بهترین مراقبت از آنها می تواند به هر یک از بیماران خود را. ما می دانیم که برخی از ما را تسلیم شدن به ویروس. برای همکاران من بیش از 50 من برای شما دعا می کنم نه چون من مذهبی هستم اما چون به اعتقاد من در چیزی بزرگتر. من باور دارم که در نهایت همه ما در مورد مراقبت از هر یک از دیگر و می خواهید بهترین ها را برای همه در اینجا.

در طول چند روز گذشته من را به صحبت پزشکان از سراسر کشور و جهان است. هر کس به اشتراک گذاری اطلاعات به عنوان سریع که ممکن است برای حفاظت از جامعه است. تنها راه برای دریافت از طریق یک جنگ است به کار با هم در میدان جنگ است.

با تشکر از شما به تمام کسانی که ماندن در منزل و مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به نه بردار برای این بیماری است. ما می دانیم که بچه ها اغلب بدون علامت و حامل ویروس به دیگر اعضای خانواده و خانواده. با تشکر از شما برای افرادی که در حال رسیدن و کمک به افرادی که نیاز به کمک.

من افتخار می کنم از شما.

Kellie اجاره Stecher
نویسنده یک پرستار در M بهداشت فرویو مرکز زنان ادینا و ادن پریری

به زندگی رهبانی

یکی از بسیاری از عواقب ناشی از کروناویروس است که من قطع از عرضه مواد مخدر.

من داروخانه باز می ماند و من اصلا استفاده از داروهای خیابانی و مخدر. اما این محرومیت به مراتب جدی تر برای من و میلیونها نفر مثل من. وجود دارد و دیگر هیچ ورزشی در تلویزیون!

مانند میلیون ها آمریکایی دیگر, من مشتاقانه منتظر این زمان از سال به عنوان ورزشی ثروت باد اورده که در آن است. نهایی, چهار, بزرگ 10 مسابقه, کارشناسی ارشد گلف و بیس بال آغاز شد. در این زمان است که یک پاداش برای ساخت آن را از طریق زمستان. در حال حاضر — هیچ چیز نیست. ورزشی برنامه ای از کاغذ به طور معمول خواهد بود یک صفحه کامل است که من pored با لذت.

من احساس می کنم باید وارد زندگی رهبانی. این لنت به یک معنی جدید.

متاسفانه این احتمالا آخرین طولانی تر از ما فکر می کنم. شاید سفارشات مقدس می شود یک گزینه قابل دوام.

جورج Vasiliou Eagan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>