نامه ای از آپارتمان من

Category: سیاتل No comments

Someone needs motherfucking coffee.

کسی که نیاز… یک muthafuckin قهوه… stock_colors / گتی ایماژ

من خیلی دیر من شد تا خیلی زود; من می خواستم به خواب بیشتر اما من نمی توانستم چون بدن می خواهد به وحشت. معمولا می توانید برای همیشه مردم را به ریختن آب بر روی من یا نور من در آتش به من از خواب بیدار اما این روزها در کوچکترین فرصت به وحشت اما بدن و در ’em. بود وجود دارد یک creaking صدا در دیوار ؟ من دیوار خوب است ؟ چرا مچ دست من خارش? خارش مچ دست نشانه ای از covid?

بیمار تخمگذار در بستر نگرانی در مورد مشکلات خیالی کوچکتر مشکلات آسان تر مشکلات از موج جزر و مدی از مشکلات شستن بیش از همه ما کشیدن چنگال از زیر شلواری و شناور آنها را از طریق ویندوز, تبدیل تمام مبلمان وارونه تخلیه مردم از کیف پول و 401(k)s تخلیه اعتماد به نفس و امید از مغز ما من بلند شدم و به آشپزخانه رفت و قهوه.

نه من نوشیدنی فانتزی قهوه. من نوشیدن هر چه در فروش. امروز صبح من قهوه از seattle’s Best Coffee, مخلوط صبحانه من در فروش داشت زمانی که من برای خرید کتاب مکاشفات یوحنا. به عنوان من نشسته وجود دارد تماشای قهوه ساخته شده من فکر کردم: من قصد دارم به بررسی در آهنگ جان Osebold ساخت از برای تلفن های موبایل نفر بفرست تا امروز.

در صورتی که شما آشنا هستند با کهکشان خود را از هدیه جان Osebold است مثل هیچ چیز دیگری. در اینجا یک مرد که می تواند نوشتن یک کل موسیقی در حالی که انتظار در خط در مراسم کمک و آن را خوب خواهد بود حتی اگر آن مورد انتظار در خط در مراسم کمک. او پس از آن می تواند انجام دهد که موسیقی همه توسط خود را درست در خارج از مناسک کمک و این امر می تواند 100 برابر بهتر از هر موسیقی شما تا کنون دیده ام در پارامونت—آن را قطعا بهتر از ستمکارانو مردم را جمع آوری و گرفتن عکس و به یاد داشته باشید آن را برای بقیه زندگی خود را.

به هر حال Osebold به صبح به آدرس شهرستان امروز در تقلا کردن و در خواست از مردم برای او ارسال فایل های صوتی را به او بدهد چیزی به امروز به شما چیزی برای انجام امروز و در حال حاضر او آن تبدیل کلیپ های صوتی به آهنگ. من از طریق کلیک کردن آنها را یک به یک و یک در مورد قهوه آمد. “کسی که نیاز… یک muthafuckin قهوه…” من شنیده ام کسی آواز. نه Osebold هر چند. شخص دیگری را صدا. کسی که باید او را فرستاده یک فایل صوتی از خود را در حال قدم زدن در خیابان و گفت که به تلفن خود را.

من با شناسایی خواننده.

ثانیه بعد من خنده مثل من نمی خندید ، هفته ؟ ماه ؟ چه سالی است ؟

این خیلی احمقانه شما نمی خواهید به فکر می کنم این خنده دار است در حال حاضر که من آن را ساخته شده است اما در اینجا آهنگ “گرفتن قهوه.” آن است که یک دقیقه و 2 ثانیه طولانی است. آن را در :28 علامت دوم که من شروع به خنده و سپس در :47 علامت گذاری به عنوان من دوباره خندید و تقریبا ریخته من قهوه.

اما من نه! من نمی ریزم. جزئی موفقیت برای صبح.

در حال حاضر من از نشستن در صندلی چرم جایی که من بیشتر از خواندن و نوشتن, نوشیدن, seattle’s Best Coffee, هاردکور, چگونه خنگ قهوه آهنگ و گوش دادن به دیگر آهنگ جان این صبح چیزی بسیار بیشتر صلح آمیز آهنگ “Hyding.” این راه بیشتر در همراهی با جدید من با خلق و خوی. ناگهان من ذوب به زیبایی باد سازیاموسیقی زنگی.

نه تنها تمام آهنگ ها رایگان جان سایت هم برای شما به گوش دادن به و همچنین برای شما به دانلود و دستکاری و تبدیل به آهنگ های خود را, اما او همچنین می نویسد: این شعر به هر ترانه بنابراین شما می توانید به دنبال همراه. اینجا شعر به “Hyding”:

یک دست دیگر
تنهایی, من عاشق
پنهان و دور از جهان

یک فانوس دریایی به یکی دیگر از
برای رسیدن به هر یک از دیگر
درخشان به دور جهان

خط “تنهایی من” باعث می شود من فکر می کنم از دستورالعمل در مورد داشتن رابطه جنسی در طول coronavirus بحران که در شهر نیویورک فرستاده اوایل این هفته. نسخه کوتاه: لطفا فقط یک دسته. هیچ گروه. خنک آن در بوسیدن.

خط “یک فانوس دریایی به یکی دیگر از” من فکر می کنم از این به فانوس باشگاه کتاب من فقط led در Hugo خانه و تمام افرادی که در این باشگاه کتاب, و چگونه ما فکر هیچ چیز از آن را جمع آوری با هم در یک اتاق یک بار در هفته یک دایره نزدیک صحبت کردن در مورد آنچه که یک نابغه ویرجینیا وولف بود.

آنچه که من واقعا باید انجام دهند این است که به فکر چیزی برای نوشتن در تقلا امروز. آنچه که من باید انجام دهند این است که نوشتن در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز برنامه ای برای ضربه 700,000 مردم از مواد غذایی در مارس 1, با وجود ویروس است که جارو سیاره با سرعت وحشتناک, ویروس که او را شناخته است از ماه ژانویه 3, ویروس است که هزینه مردم خود زندگی می کند و شغل و هدف و توانایی به ترک خانه. این fuckwit در حال حاضر می خواهد به 700,000 نفر کوپن غذا ؟ کسی که نیاز motherfucking قهوه ریخت و به او چشم.

خوب من فقط دلخور و افسرده در حال حاضر من می خواهم به سعی کنید به شاد امروز; شاید من باید چیزی بنویسم شادتر. شاید من باید نوشتن در مورد چگونه تست مسائل وجود—می توانید به ما اعتماد این اعداد اگر هر کسی که می خواهد یک آزمون هنوز نمی توانید یک تست ؟ —Inslee استراتژی در ایالت واشنگتن به نظر می رسد به کار می شود:

که دلگرم کننده, سوگند ملایمی? آن دلگرم کننده. این امر می تواند بیشتر دلگرم کننده اگر وجود دارد گسترده تست.

من حدس می زنم من می تواند بحث در مورد چگونه Kenny Rogers درگذشت شب گذشته در 10:25 pm در سن 81 و چگونه شب گذشته هنگامی که من برای اولین بار این خبر را شنیده من فکر کردم آن بود Kenny Loggins که مرده بود و فورا فکر من مادر که نام مستعار برای من به عنوان یک بچه بود کریستوفر رابین آواز این آهنگ به من قبل از خواب.

من نوع تحریک زمانی که من آموخته بود که بعدا دیگر کنی یک کنی من چیزی برای گفتن در مورد, اگر چه من باید انجام دهید این عکس زیبا از او را به من ایمیل فرستاده شده توسط یک روزنامه نگار از مرگ است.

Yesterday, Kenny Rogers said, Fuck this, Im out.

شب گذشته Kenny Rogers گفت: “این من هستم.” کلی Junkermann

من نفرت را به توان نسبت به تمام Kenny Rogers طرفداران اما من واقعا نمی دانم که Kenny Rogers است. من فکر می کنم او را به عنوان فرد دیگری که دونفری با دالی پارتن.

می خواهید به تماشای آنها آواز خواندن آن با هم ؟ البته شما انجام دهد. ما لازم نیست که هر چیز دیگری را به انجام!

اعتراف زمان: حتی زمانی که من نشستن به صراحت به تماشای Kenny Rogers در این ویدئو به روی او تمرکز برای یادگیری چیزی در مورد او نمی توانم. لحظه ای دالی پیاده کردن او همه من می توانید ببینید. لحظه ای که او شروع به آواز خواندن او است همه من را می شنوید. سارا tv padma یک بار نوشت: “زمانی که دالی پارتن است که در یک اتاق هر کس دیگری به نظر می رسد نوعی از یکنواخت و خسته کننده.”

با توجه به بیانیه ای از روزنامه نگار از Kenny Rogers مرگ: “این خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی خدمات در این زمان نگرانی برای ملی COVID-19 اضطراری است. آنها نگاه به جلو به جشن کنی زندگی علنا با دوستان خود و طرفداران در تاریخ بعد.”

عیسی مسیح. آیا فکر می کنید ما در حال زندگی می کنند از طریق زمانی که مجالس ترحیم هستند ؛

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

چه دالی پارتن واکنش به مرگ او ؟

دو افکار:

(1) آن را سخت به تماشای Dolly Parton گریه.
(2) باید خوب به این باور در بهشت, متعجب?

برای من در زندگی من هنر است و بهشت است. آن را تنها نوع بهشت داریم. این تنها جاودانگی وجود دارد. ما همه می تواند از بین برود فردا این سیاره می تواند چرخش خالی از انسان برای صدها سال اما در جایی نشسته بر روی یک هارد دیسک جایی هنوز هم ممکن است برای مثال میلیون ها در آینده همه موسیقی جان Osebold ساخت است را با فایل های صوتی امروز.

من قصد دارم برای قراردادن جان آلبوم است که او را نوشتن امروز—یک آلبوم است که طولانی تر به عنوان پیشرفت روز به عنوان تعطیلات آخر هفته پیشرفت به عنوان هفته پیشرفت—حق در اینجا, بنابراین شما می توانید پیدا کردن این آهنگ ها بیشتر به راحتی بعد:

BTW: خوزه پررنگ و کنترل از راه دور خنده دار band به نام. (“خوزه پررنگ” است یکی دیگر از راه نوشتن “J Osebold.”) من همیشه می خواستم در یک گروه و امروز من در یک گروه. من یک عضو از کنترل از راه دور! من اینجا نشسته نوشیدن قهوه خیره از پنجره به بیرون در, آسمان پوشیده از ابر انتظار برای دیدن آنچه جان کند با تمام عجیب و غریب 3-دوم فایل های صوتی ارسال کنم و او را از جمله یکی از بسیار نامناسب و فایل صوتی. بعد از آن من قصد دارم به جزئیات طاعون. این است برای رفتن به بهترین روز قرنطینه نشده است.

سلیمان در جریان است نه آنچه ما هستند. Motes از گرد و غبار چرخش در فضا چیزی است که ما هستیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>