درس آموخته شده: ساندرز می شود فشار بزرگ از اقلیت رای دهندگان در نوادا

Category: لاس واگاس

Nevada 2020 Caucus

Yasmina چاوز

آناهی Tapia تورس (سمت راست) یک کمپین کارمند برای بهداشت ، برنی ساندرز کمک می کند تا داوطلب Rosanna گونزالس قرار داده و در یک کمپین پین در طول نوادا 2020 حزبی در Bellagio در لاس وگاس شنبه, فوریه. 22, 2020.

برنی ساندرز تجمع در چشمه حفظ

Democratic presidential candidate Bernie Sanders, I-Vt., speaks at a campaign rally at the Springs Preserve Amphitheater Friday, Feb. 21, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

چهار سال پیش برنی ساندرز’ در تلاش برای برنده شدن بیش از اقلیت رای دهندگان نقش کلیدی در از دست دادن خود را به هیلاری کلینتون برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

شنبه در نوادا ورمونت سناتور خدمت توجه کنید که این زمان در اطراف متفاوت خواهد بود.

در اولین دولت در روند انتخابات به ویژگی های بزرگ لاتین و آفریقایی جوامع اولیه نتایج نوادا قفقاز نشان داد یک فراری پیروزی برای Sanders. جمعیتی خرابی از نتایج نیست فورا در دسترس است اما حمایت خود را در میان رای دهندگان اقلیت منعکس شد در قدرت ساندرز’ عملکرد او 46.3 درصد آرا با حدود یک چهارم از حوزه گزارش — همراه با اطلاعات از ورود و خروج های رای گیری.

“در نوادا ما فقط با قرار دادن با هم یک multigenerational چند نژادی ائتلاف است که نه تنها رفتن را به نفع خود نوادا آن را رفت و برگشت به این کشور” ساندرز گفت: حامیان در تجمع شنبه شب در سن آنتونیو تگزاس پس از خروج نوادا زود است.

باید نتایج اولیه تحمل کردن ساندرز’ پیروزی در نوادا می تواند یک شاخص است که وضعیت خود را به عنوان پیشتاز تنها رشد خواهد کرد قوی تر به عنوان مسابقه حرکت می کند به کشورهای دیگر با جمعیت های گوناگون است.

در مقایسه با اولین دو کشور در روند — آیووا و نیوهمشایر که هر دو بیش از 90 درصد سفید — نوادا, جمعیت, جمعیت بیشتر از نزدیک شبیه این ملت است. نوادا است 48.7% سفید 29 درصد اسپانیایی و 10.1% سیاه و سفید.

در سال 2016 ساندرز برنده هر دو لاتین و سفید آرا در نوادا قفقاز را از دست داد به کلینتون در اینجا پس از او دریافت 76 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دادن. در جای دیگر ساندرز’ پشتیبانی در میان اقلیت ضعیف بود و تقریبا در سراسر هیئت مدیره را در تگزاس که در آن Latinos رای دادند کلینتون دو به یک حاشیه.

در این سال ساندرز آمد به نوادا داشتن برنده در آیووا و نیوهمشایر اما در مواجهه با سوال در مورد درخواست تجدید نظر خود را در میان رای دهندگان اقلیت و اینکه آیا او می تواند با شتاب پشتیبانی فراتر از پایگاه خود را از رای دهندگان جوان و ترقی خواهان بسیاری از سفید.

مبارزات انتخاباتی خود ادعا که حمایت خود را در میان اقلیت دموکرات بود که دست کم گرفت و نتایج اولیه پیشنهاد آنها حق داشتند. یکی در اوایل ورود نظرسنجی نشان داد ساندرز به عنوان نامزد پیشرو در میان رای دهندگان لاتین و شماره 2 در میان رای دهندگان سیاه پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

بایدن به نظر می رسد در راه خود را به یک شماره 2 پایان در نوادا رهبری به کارولینای جنوبی اولیه این شنبه آینده. او آمد به نوادا در نیاز ناامید از پایان قوی پس از آمدن چهارم در آیووا و سقوط زنده ماندن در زیر خط در نیوهمپشایر اما او استدلال کرد که عملکرد خود را تغییر دهید یک بار دیگر اقلیت رای دهندگان رو درگیر در این فرآیند است.

“این است که بیش از ، ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او گفت: یک گروه از حامیان بلافاصله پس از نیوهمپشایر نتایج در آمد.

بایدن ظاهرا نتایج قوی در میان رای دهندگان سیاه در نوادا خواهد او را دلیلی برای خوشبینی در کارولینای جنوبی که در آن سیاه و رای دهندگان را تشکیل می دهند در حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات.

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg برگزار شماره 3 نقطه در نتایج اولیه و به دنبال آن ایالت ماساچوست الیزابت وارن.

اما آن ساندرز بود که آماده برای به دست آوردن شتاب بیشتر از نوادا است. با اقلیت ها نقش کلیدی در کارولینای جنوبی و در سه شنبه 3 مارس زمانی که دموکرات ها در 14 متحده و ساموآ آمریکا رای ساندرز می تواند در راه خود را به یک فرمانده منجر شود اگر حمایت خود را در میان لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان در نوادا ترجمه در جاهای دیگر. حدود 40 درصد از دموکرات ها را انتخاب نامزدهای خود را در, سه شنبه, از جمله رای دهندگان در چنین متنوع متحده به عنوان کالیفرنیا و تگزاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de