Lehner نیست و پیش بینی آینده خود را با شوالیه طلایی

Category: لاس واگاس

0226_sun_VGKOilers02

استیو مارکوس

وگاس شوالیه طلایی goaltender رابین Lehner (90) هوا گرم تا قبل از NHL هاکی بازی برابر Edmonton Oilers در T-موبایل آرنا در لاس وگاس.

رابین Lehner فکر نمی کنم او از آمدن به شوالیه طلایی. او فکر نمی کنم او بود که او قرار بود به ترک Chicago Blackhawks در همه. اما به عنوان آخرین مهلت تجاری inched نزدیکتر بدون تمدید قرارداد او را دیدم وقت خود را در آنجا به پایان آمدن.

این یک ناامیدی برای new Vegas دروازه بان.

Lehner بود Vezina جایزه فینالیست در سال 2018 اما او قادر به امن یک قرارداد بلند مدت زمانی که او یک عامل آزاد است. او در یک معامله کوتاه تر خواهد شد و آزادی را دوباره در این تابستان.

چند هفته گذشته در وزن او را تا زمانی که معامله شد به شوالیه طلایی در روز دوشنبه.

Lehner شنبه در قفل خود را در شهر ملی در عرصه امروز احاطه شده توسط رسانه ها و صحبت برای حدود 10 دقیقه پوشش طیف گسترده ای از موضوعات.

او در مورد چگونه شوالیه طلایی سیستم متفاوت از آنهایی که او را در این مورد وگاس’ حریف بعدی در Sabres و بلندی وضعیت به عنوان یک محدودیت رایگان عامل این تابستان.

در اینجا بخشی از آنچه که او تا به حال به می گویند. برخی از پاسخ ها ویرایش شده اند و برای وضوح.

چقدر سخت یا آسان است آن را برای یک دروازه بان را به یک سیستم جدید و آماده برای رفتن ؟

این سوال سختی چون چنین شخصی چیزی. من فکر می کنم برخی از مردم از آن آسان است; برخی از مردم آن را دشوار است. من نمی دانم برای من نشده است. من نمی داد و ستد شده اند در فصل قبل پس من همیشه به حال شانس خود را از گرفتن اردوگاه نوع از رسیدن به آن است.

من می خواهم بگویم من خواندن دروازه بان پس از آن رفتن را به من کمی به راحت زیرا این چیزی است که من فکر می کنم بسیاری از قدرت من است — خواندن آنچه در آینده آینده. چیز خوب در اینجا این است که آن را فوق العاده سازمان یافته بنابراین من خوشبین هستم باید آن را در زمان کوتاهتر.

است که آن را شبیه به آنچه شما را دیده ام در مقابل شما قبل از ؟

آن است که کمی متفاوت است. نزدیک ترین مقایسه خواهد بود لانگ آیلند اما به عنوان شدید نیست. آن را مانند یک تیم پویا پویا سیستم در اینجا. آنها محافظت می کند به طور مشابه به عنوان لانگ آیلند می کند در جنبه های خاصی. من فکر می کنم مجازات کشتن که یکی از چیزهایی که من معمولا رشد است کاملا متفاوت از من استفاده می شود به قبل از. تنها چیزی که من نوع کمی نگران نیست — اما من فکر می کنم که می تواند برخی از زمان.

آن را فقط مطالعه ؟ در آن است ،

آن را فقط متفاوت است. در اینجا آنها در مقابل تعداد زیادی عکس های بیشتر. تیم های دیگر من در آنها همیشه به من اجازه تمرکز بر ضربه به ویژه از نیمه دیوار. در حال حاضر آن را فقط نمی دیدن جن که خیلی. باید آن را خوب; آن را فقط رفتن به یک کمی از زمان انتقال.

چه سخت بود آن را در خانواده خود را دانستن است که شما تا به حال به بلند شدن و حرکت می کند ؟

من فکر می کنم آن را سخت در همه. این کسب و کار است. من فکر می کنم آن را سخت برای همه درگیر است اما این باعث می شود برای برخی از هیجان. من نمی دانم وگاس بود در مخلوط برای من بود و آن را یک سورپرایز شیرین و لذت بخش. شوهر هیجان زده است و او دوست دارد این گرما. آن را برای رفتن به خوب اما جابجایی — و ما بچه ها و مسائل — آن را کمی به انجام.

چقدر است این offseason بالقوه که یک عامل رایگان وزن در ذهن خود را ؟

صادقانه بگویم که نه وزن در ذهن من است. وجود چیزهای دیگر وزن در ذهن من است. من بازی نمی به من پتانسیل چند هفته گذشته. وجود دارد چند چیز است که نوع بازی های برگزار شده به آن است.

من به شیکاگو رفت و به آنها کمک کند و وعده گرفتن یک فرصت عادلانه برای بازی. من در آنجا با یک طرز فکر خوب و مناسب به این تیم است. من بازی های زیادی را در ابتدا و یا میانه, آغاز فصل, حتی اگر من بازی خوبی بود و خوب شد.

در نهایت من و بیش از من به دست آورد. من فکر می کنم من برنده خواهم نه از 10 12 تا 15 و ما راه می رفت تا یک نقطه خارج از یک نقطه حذفی. سپس همه ناگهانی من پیدا کردم خودم را روی نیمکت بدون هیچ دلیل. که سخت بود. به علاوه مذاکرات کاملا از بین رفتند.

در پایان روز, ما بازیکنان بازی را برای زندگی ما, بازی, برای, قرارداد, و من احساس کردم برای دو سال من بازی کردم واقعا خوب است و من هنوز هم نمی توانید چیزی انجام می شود و من در حال پخش هست و من نمی تواند بازی کند.

از آن بازدید خود را انگیزه بخش کمی. من برای انجام یک کار بهتر از نوع اجازه این نوع از بین برود اما من در یک موقعیت جدید در اینجا, و من فقط هیجان زده می شود بخشی از یک حذفی فشار و کمک هر راهی که من می تواند.

اگر شما فردا این است که یک بازی شما دایره بر روی تقویم خود را? آیا شما تا برای بوفالو?

من برای هر چیزی. من هیجان زده می شود در اینجا. این متفاوت است. من اینجا هستم تا ببینید که چگونه از آن می رود. مانند کمی از بیمه من می گویند. این تیم بزرگ goaltender و من فقط رفتن را امتحان کنید و اقامت آماده است و بازی به عنوان آنجا که ما می توانیم و سپس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در این تابستان.

آن را سخت تر بود در شیکاگو که من فکر می کردم وجود دارد در آینده وجود دارد و من همه چیز را به آینده وجود دارد و من هنوز هم نمی تواند در آینده وجود دارد. بنابراین در پایان آخرین هفته زن و شوهر بودند ذهنی دشوار به نوع انگیزه پیدا کردن مورد نیاز است.

می تواند به شما در مورد من بپرسید (Sabres کاپیتان جک) Eichel? فقط خود را توسعه آنچه شما را دیده ام و این گام رو به جلو او گرفته شده این سال است.

آن چشمگیر است. پس از یک روز Eichel در آمد شما را دیده اند خود را بالقوه و او واقعا یک قدم برای رشد به یکی از بهترین بازیکنان در لیگ. زمانی که او در من فکر می کنم او وجود دارد با هر کسی — با (Connor) McDavid و (دیوید) Pastrnak, همه آن بچه ها به هر کس که شما می خواهید تماس بگیرید. به طوری که خوب در او. او یک بازیکن فوق العاده ای است و او را خیلی بهبود و آن را سرگرم کننده برای دیدن.

آیا شما فکر کردن در مورد آنچه در آن می خواهم به اسکیت بازی کردن در خارج وجود دارد برای اولین بازی خود را?

نه من بوده ام در این لیگ در حال حاضر در حالی که برای. من فقط روش آن را به عنوان هر بازی دیگر. به من گفته شده است وجود دارد بسیاری از آشوب در اینجا چند هفته گذشته برای من و بدیهی است که طی سه چهار روز. من فقط در تلاش برای زمین و من پشت سر, دیدن جن به خوبی و سعی کنید برای کمک به این تیم را برنده.

شما در مورد داشتن امید وجود دارد که در آینده در شیکاگو است. آیا شما امید وجود دارد در آینده در اینجا ؟

من اصلا امید ندارم. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im