افسانه ای آغاز بکار در HBO فردا اما در ابتدا شما باید به تماشای ملکه

Shes beautiful and she knows shes beautiful.

او را و او می داند که او را زیبا. ملکه

فردا HBO آغاز بکار جدید سالن رقابت نشان می دهد به نام افسانه ایکه به نظر می رسد چیزی شبیه به ژست دیدار بزرگ, انگلیسی, Bakeoff. کشیدن خانه های پیاده روی یک باند دریافت قضاوت و رواج هفته به هفته نسبت به یک افسانه جایزه بزرگ—اما البته HBO نیست اختراع سالن خانه یا voguing.

همانطور که ما منتظر اولین قسمت به رها کردن در حال حاضر زمان مناسب برای شیرجه رفتن به برخی از سالن تاریخچه. شما احتمالا در حال حاضر دیده می شود پاریس در حال سوختن استحیاتی 1990 مستند. اما اجازه دهید ‘ پرش به عقب کمی بیشتر به سلف خود 1968 را ملکه. و یا اگر شما احساس به خصوص تاریخی اجازه ردیابی ریشه کشیدن توپ حتی بیشتر به عقب … به 1860s.

من شده است نهفته در سالن سابقه برای یک یا دو ماه گذشته به عنوان بخشی از تحقیقات من برای فرهنگ کروزیک یوتیوب سری که در آن من می توانم در یک شیرجه عمیق در جامعه نقاط عطف در تلویزیون و فیلم است. این ماه من تحت پوشش ملکه, یک کاملا جذاب تصویر از یک سال 1967 کشیدن مجلل بود که ظاهرا برای رفتن به اسپانسر شده از طرف خانم پرنده جانسون و قضاوت توسط Judy Garland تا زمانی که آنها پیدا کردن وجود دارد برای رفتن به دوربین وجود دارد.

ملکه (در دسترس به تماشای در حال حاضر در Netflix بکشد در یک زرق و برق دار, مرمت) قطاری مجلل در میان امریکا, انقلاب جنسی, اما این مراسم مجلل قطعا نبود اولین از نوع خود است. رفتن تمام راه برگشت به 1860s نیویورک دیدم گالاس مانند عجیب و غریب همراهان توپ در هارلم که در آن مردم جمع آوری شده توسط صدها و در نهایت هزاران نفر به رقص رقابت و gawk.

آن توپ بزرگ در اندازه به عنوان بهترین توپ را از طریق 1920s و ’30s در طول یک دوره شناخته شده به عنوان “گل بنفشه شوق.” برای چند سال, عجیب و غریب, فرهنگ, محبوب و مد روز—مشاهده قابل توجه گی بار در سال 1932 به او تماس بگیرید Savage—قبل از یک هراس اخلاقی تحت فشار قرار دادند و غریب فرهنگ به گنجه برای چند دهه. (هر کسی که می گوید که کار های عجیب و غریب در آزادی انجام شده است چرا که شخصیت همجنس گرا به نظر می رسد در حال حاضر و بدون قصد بازگشت وجود دارد باید به یاد داشته باشید که چگونه به راحتی شبیه آزادی شد بازگشت یک قرن پیش است.)

ملکه فراهم می کند یک نگاه اجمالی به جهان که قبل نشان می دهد مانند مطرح و افسانه ایو اگر چه هیچ کس در مورد آن را در این مستند آن را سخت به اطلاع نژاد پرستی از زمان. بخش عمده ای از فیلم متمرکز شده بر روی سفید نوازندگان اما داستان واقعی در می آید و در پایان هنگامی که کریستال LaBeija یکی از تعداد کمی از مردم از رنگ در این نمایش اجازه می دهد تا شل در سازمان.

پشتیبانی غریبه

“من زیبا هستم و من می دانم که من زیبا هستم” او hollers با این استدلال که تاج رفت به زیر پر مجری که فقط اتفاق افتاده به دوستان با مراسم مجلل سازمان. چه در مستند ذکر است مشکل این است که مردم از رنگ تا به حال مواجه شده در این توپ پس از اولین روز خود را با شرکت کنندگان انتظار می رود برای روشن کردن پوست خود و جایزه اول تقریبا همیشه رفتن به نوازندگان.

دوربین اقامت با کریستال برای چند دقیقه اما سپس آن را به هارلو نمایشگاه جوان مجری که برنده است. اما کریستال سفر بود و در آغاز تنها—چند سال بعد او متوجه شد خانه از LaBeija و شروع به سازماندهی حوادث که شامل جوامع از رنگ به جای اینکه بی میلی یکپارچه شده است. که منجر به انفجار فرهنگ اسیر در پاریس در حال سوختن است (و دفع مستند, چگونه می توانم نگاه) و همچنین مطرح و افسانه ای و هر چه می آید بعدی.

افسانه ای به نظر می رسد مانند آن را بسیار سرگرم کننده به تماشای. اما برای درک کامل ما چگونه به اینجا رسیدیم, ملکه مورد نیاز است مشاهده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de