LeBron James, دیگر لیکرز بیان سرخوردگی در رسانه های اجتماعی بیش از مرگ جورج فلوید

یکی دیگر از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس است و خشم مردم در سراسر NBA از جمله لیکرز ستاره LeBron James.

یک ویدیو از یک مینیاپولیس افسر پلیس زانو در بالای گردن یک مرد به نام جورج فلوید که بعد از درگذشت گردش از طریق اخبار و رسانه های اجتماعی و محافل. جیمز وزن در Instagram, ارسال, هنوز هم از تصویری از افسر در کنار یک تصویر از بازیکن سابق NFL khezri زانو در این زمینه در اعتراض تزیین با متن: “این … این است که چرا.”

“آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!?? و یا آن را هنوز هم مبهم به شما؟؟” او نوشت.

جیمز همواره صحبت کردن در مورد تیراندازی و کشتار غیر مسلح با اجرای قانون و دیگران که آورده شده است به نور در سال های اخیر توسط ویروسی ویدئوها. فلوید درگذشت دوشنبه پس از دستگیر شدن به اتهام جعل سند و سپس فرستاده شده به بیمارستان. این ویدیو نشان می دهد افسر زانو در گردن او برای چند دقیقه به عنوان فلوید شکایت که او تنفس می کند و سپس به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری.

هر دو از افسران در این ویدئو از کار اخراج شدند سه شنبه پس از آن مشخص شد به گزارش پلیس نیست دقیق فروشگاه حادثه دستگیر شده بر روی نوار و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ابراز شوک و عصبانیت چگونه افسران انجام شده خود را.

جیمز اتحاد مبارزه برای به رسمیت شناختن گسترده تر از قربانیان این حوادث مانند Trayvon Martin اریک گارنر و Tamir برنج. در اوایل این سال جیمز ابراز سرخوردگی مشابه در رسانه های اجتماعی مورد مرگ گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله توسط افراد مسلح به غیر نظامیان است. او همچنین حمایت Kaepernick که زانو تظاهرات از اجرای قانون قتل از مردان سیاه و سفید ساخته شده او را یک شخص غیر قابل قبول در NFL فهرست اسامی.

در لیکرز دنی سبز و تلن هورتون-تاکر در میان کسانی که به بیان پیام های مشابه به عنوان جیمز و دستیار مربی فیل دستی نوشت: در یک Instagram داستان: “این BS نیاز به توقف! #بی معنی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de