ترک انجیلی مسیحیت خود را به خاطر سپردن سوم عزاداری جان Prine, — خواننده مشاوره خلاصه!

1582309877-savage-letter-of-the-day-stamp-2020.jpg

این هفته Savage Love Letters روز: تنها خواننده شگفتی اگر این افسانه مرد مرد نبود مخفیانه در عشق با شخص که بود لعنتی همسرش; خواننده دیگری از من خواست تا تمرکز کمتر بر COVID19 (به دلیل آن را خسته کننده!) و بیشتر در زندگی جنسی خود را (از آنجا که آن را هیجان انگیز!); و یک سوال از آرشیو در مورد این که آیا آن را بهتر به خود جنس ظرف غذا در سراسر یک هتل حوله یا هتل ورق. و البته این هفته عشق وحشی و این هفته وحشی Lovecast.

اول تا… به یاد داشته باشید به تازگی دو مرد که می خواست من کمک به پیدا کردن دو پسر برای پیوستن به او و همسرش در یک پلی تایی? یک جستجو است که توسط این واقعیت است که آنها پروتستان های انجیلی و همسرش “با این نسخهها کار در وزارت”? به یاد داشته باشید که چگونه من رفت بر او ؟ او نوشت…

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

من به شما نوشت: در سال گذشته و امضا خودم احتمالا بری شانس آره ؟ من می خواهم به تازگی بیرون آمده و به من به عنوان همسر بی و نوشت: شما در مورد احتیاط پیدا کردن برای بی و پلی پسر به ما بپیوندید. شما تا چیز دیگری من نامه من و آن سیلی از بعضی جهات به من. من در مورد نوشت: من همسر وزارت کار و دخالت در evangelicalism. شما به من به نام برای من همدستی. شما نمی توانست بیشتر حق به انجام این کار.

بنابراین در حال حاضر من می خواهم فقط به ارائه برخی از مشاوره برای هر کس دیگری که احساس به دام افتاده در شرم سیستم معاملاتی از ظلم و ستم است که آمریکا انجیلی مسیحیت. عجیب و غریب یا نه خارج از آن. فرار. اجرا جهت دیگر. شما نمی خواهد بروید به جهنم. شما نمی خواهد مرگ و زندگی خود را بهتر خواهد بود. فکر می کنم در مورد آن. این قرار بود درباره عشق ، به دنبال آن به منطقی آن پایان. عشق نمی انجام کارها به مردم است که پروتستان های انجیلی قهرمان—ایجاد “دیگر” یا بشود مردم را به تایید رفتارهای نفرت مردم چون آنها “متفاوت است.” این خوب نیست. در حال حاضر بازتاب من در زندگی گذشته یکی با برخی از پشیمانی برای آنچه من به مردم توسط propping تا این تقلب. آن زمان من چهل سال تجربه مرگ و معنوی ساختارشکنی به آن را ببینید. بنابراین اگر شما اگاهی که این اشتباه است و اعتماد و دل و روده خود و فرار. زندگی خود را بهتر خواهد بود. دمار از روزگارمان درآورد مقدس thumpers ، آنها لازم نیست که منافع خود را در قلب. منافع خود دروغ در حفظ کلیسای آمریکایی دستگاه در حال اجرا به طوری که آنها می تواند به ماندن در کسب و کار. اجرا شود. خارج شدن. زندگی خود را بهتر خواهد بود.

با تشکر از شما برای مشاوره دن. من و همسرم در حال انجام هست.

با تشکر برای به روز رسانی, پلی, و در اینجا یک کتاب توصیه برای هر پروتستان های انجیلی در خارج وجود دارد به فکر خروج از کلیسا. (اگر چه من تصور کنید دو دایره در یک نمودار ون از عشق وحشی خوانندگان و فعال پروتستان های انجیلی را با هم همپوشانی دارند بسیار است.)

من خوانده و به شدت تایید این شنونده صدای جیر جیر در پایان وحشی Lovecast…

غفلت سوم می نویسد در…

من بیش از حد خجالتی به ترک یک پیام صوتی را می خواستم اما به نظر در یک صدای جیر جیر شما به عنوان خوانده شده در قسمت 702 لطف یادآوری زوج به تماس و یا رسیدن به سوم یا دیگر عاشقان که در قرنطینه و نمی توانند با هم. من در 40s و به صورت 2+ سال من بسیار خوش و خرم مورخ دو مرد که با هم ازدواج و در باز DADT ازدواج. آن را مناسب نیازهای من برای دیدن هر یک از آنها را هر طوری که اغلب به عنوان هر یک از آنها زندگی می کنند در شهرستانها متفاوت است. من اغلب از خودشون به جای سفر خود را برنامه بنابراین من می تواند در همان شهر در همان زمان. من همیشه درک و قدردانی از مرزهای هر رابطه و هرگز تا به حال هیچ تمایل به دخالت خود را با ازدواج.

در عین حال در اینجا ما در حال قرنطینه در شهرستانها متفاوت است. هر یک از آنها را در خانه با همسران و فرزندان خود را. و من اینجا هستم. قرنطینه به تنهایی. و گذشته از یک “وای این دیوانه است! به نظر می رسد مانند ما برای به تعویق انداختن بعدی ما قرار ملاقات گذاشتن!”, متن پیام در آغاز قرنطینه من شنیده ام نیست از هر دو. این است بشدت ناامید کننده است. در حالی که من می دانم که من هرگز به شبیه به اصلی خود رابطه ما تا به حال یک پیوند و دوستی با این وجود. و راستش داشتن من در زندگی خود است به احتمال بسیار زیاد ذخیره شده و یا تقویت آنها ازدواج. من معتقد هستم در روابط باز دن اما این تجربه سخت کرده است من یک بیت. من امیدوارم که هر انسان وجود دارد که snuggling با خیال راحت در خانه در یک رابطه قوی به خاطر دیگران که کمک و پشتیبانی از آنها را زمانی که آنها احساس آنها نیاز به عشق و توجه و صمیمیت است که در خارج از ازدواج.

با تشکر از شما دن.

شما در حال خوش آمدید. و در خاموش کردن, خاموش شانس دوستداران خود را به نحوی که آن را به سر خود است که این است آنچه شما می خواهید—شاید شما صحبت نمی زیادی در مورد زندگی خود را و یا بحث های زیادی بین جلسات و آنها هر دو ابلهانه تصور شما نه شنیدن از آنها در حال حاضر شما باید آنها را رها کردن یک توجه داشته باشید و بخواهید آنها را برای آنچه در آن است شما می خواهید از آنها در حال حاضر: فقط به شنیدن از آنها در حال حاضر و پس از آن تا زمانی که شما می توانید با هم دوباره.

و این نه فقط مردان که نیاز به یادآوری شود برای رسیدن به سوم خود را FWBs را قطعه در سمت خود کارگران جنسی (اگر آنها یک مشتری به طور منظم) را برده بادی و غیره. زنان وجود دارد خارج وجود دارد با سوم و ثانویه همکاران و ارتباط با مهمان بسیار ویژه ستاره آنها دعوت کرده اید را دوباره و دوباره و دوباره. رسیدن.

من تعداد زیادی از نامه های مردم که می خواهم به داشتن رابطه جنسی بدون تعهد—و یا می خواهید به برخی از خاص نیاز به ملاقات خارج اولیه خود ارتباط—و بسیاری از نگرانی در مورد objectifying آنها مردم آنها را “تنها” می خواهم رابطه جنسی از. خوب, سریعترین راه برای نشان دادن به شما را سوم خود را بسیار مهمان ویژه خود را برده بادی و…. که شما آنها را نمی بینید به عنوان اشیاء جنسی—و یا که شما نه تنها آنها را به عنوان اشیاء جنسی—این است که برای رسیدن به آنها را در حال حاضر و به آنها بگویید که شما در حال فکر کردن در مورد آنها. با تشکر از آنها را برای شادی و لذت آنها به ارمغان آورد به زندگی خود را به آنها بگویید که شما آنها را درک و که شما در حال فکر کردن از آنها.

ما شده ایم صحبت کردن در مورد COVID19 همه گیر در Lovecast به طوری که آنهایی که شنونده فکر می کند ما نیاز به انجام یک پوشش جدید از تم آهنگ…

نه هر شنونده هیجان زده است و با تمام COVID محتوای…

من از شما درخواست… من التماس شما… لطفا بیشتر پوشش-19 پادکست! به خاطر خدا! وجود دارد هیچ چیز در این روزنامه به جز Coronavirus. شده است وجود دارد و 24 ساعت در روز تلویزیون پوشش اخبار هفته در مورد کوروناویروس. ما هیچ ورزشی برای گوش دادن به هیچ سناتور جمهوریخواه گرفتار شدن کروز فرودگاه دستشویی و وجود ندارد و حتی بسیاری از خوب تهمت هجوم رفتن در اطراف. ما نیاز به فرار از این گه دن در حالی که مراقب باشید به ماندن شش فوت دور از یکدیگر. و شما پسر من همیشه تبدیل به مدت حداقل یک خنده خوب و یا دو! حتی اگر آن را می سازد من گوشت خزیدن هنگامی که با شما تماس تری را “huuuuuuuuuuuuuuuuuuusband” من گیر با شما برای همیشه لطفا برای! من قصد دارم به 65 و اگر من نمی گرفتن این کثافت و مرگ در دو هفته من دعوت شما, نانسی و TSARY به ما یک استراحت یک بار در هفته! چگونه در مورد بزرگترین-calls-تا کنون نشان می دهد ؟ نشان می دهد در مورد بچه خواب با مادر خود-در – ؟ نشان می دهد در مورد نوک پستان ها, کلیپ ها و لب رفته بد ؟ نشان می دهد در مورد سانتوروم (آن نه او!)? گی مردان تبدیل مستقیم به مردمان یک زمان ؟ سگ با گربه ؟ چیزی جز COVID-19!

در دفاع من, من فقط می توانید پاسخ سوالات من—در ستون و پادکست—و تقریبا تمام سوالات در آینده بیش از سه هفته گذشته بوده است در مورد COVID19. پس من وحشتناک در faking افراد دیگر صداها و بیش از حد تنبل به نامه… ما نیمه گیر کرده است. اما من به شما بگویم آنچه که: من یک بوس ستون برای هفته آینده و من انجام یک شیرجه عمیق به قبل از فوریه ایمیل برای برخی از غیر COVID19 Qs. (همچنین تری است من huzzbinنه من huuuuuuuuuuuuuuuuuuusband.)

حداقل یک شنونده خیلی با هیجان غیر COVID19 مطالب در Lovecast که او الهام گرفته شده بود به ارتقاء به مگنوم…

جدید neologism با الهام از وقایع اخیر…

لعنت به آن! من آرزو می کنم من می خواهم فکر می کنید که. من تماس افرادی که (ahem) بررسی polyamory با برخی از بی میلی “پلی تحت فشار.” یا PUDs. خوب در طول چند هفته گذشته من صحبت کرده ام و به بسیاری از شکمبند — افرادی که در حال بسته شدن روابط خود عقب نشینی نمی کند با انتخاب خود اما از آنجا که آنها نمی تواند خود را متناسب کل polycule در آپارتمان خود را. آنها شکمبند!

HYPNO پاسخ…

که سریع ارسال از ایمیل من! من پاسخ در نظر اما من واقعا می خواستم برای شما را به دیدن این: می تواند به شما لطفا مطمئن شوید که برای اضافه کردن به شما خواننده مشاوره خلاصه مشاوره در مورد هیپنوتیزم امنیت ؟ من می دانم که من واقعا باید گنجانده شده است. در این پست یک جای خوب برای مشاوره ایمنی. این واقعا جالب است ببینید که چگونه بسیاری از مردم فکر می کنم من یک نامه جعلی! ببخشید من منظورم به شما در ایمیل و بیش از حد سخت در ابتدا. و که در آن به نظر نمی رسد مانند یک سوال وجود دارد. و من مطمئن شوید که من به برخی از بازی های ویدئویی—تا او را با داشتن سرگرم کننده بیش از حد. با تشکر از دن!

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من به جرم در همه نامه خود را HYPNO! آن را جالب خوانده و من خوشحال بودم که به یک استراحت از فکر کردن در مورد COVID19 برای یک لحظه خودم!

توجه باید پرداخت شود…

چگونه در مورد یک shoutout در SLLOTD به اواخر سال جان Prine? او نوشت: بزرگترین ستون مشاوره آهنگ در تاریخ و این حتی شامل دو نامه در مورد مشکلات جنسی است. شما می توانید گوش دادن به آن را در اینجا. مشاوره بی نظیر باقی مانده است!

یک وبلاگ توصیه…

من در سراسر یک وبلاگ مانند چیزی که من خوانده ام قبل از. آن پیر مرد که بوده است و بزرگ داشتن رابطه جنسی با همسر خود برای بیش از 60 سال است. او می نویسد: در مورد مسائل من هرگز حتی فکر کردن در مورد چیزهایی مانند لذت, حلقه, خواب, گاییدن, سندرم قبل از قاعدگی رابطه جنسی (او می گوید بزرگ خود را!), ارگاسم بدون آینده, گرفتن, پیر, همراه با تاریخ مشترک و یک دسته از چیزهای دیگر. آن را چک کنید. اما شما نیاز به از ابتدا شروع!

همه قهرمانان فصل capes:

و در نهایت… من نگه داشتن زوم کردن اما من کاملا می توانید بگویید اگر آنها شش فوت از هم جدا…

خوب, ما در حال رفتن به آن را ترک وجود دارد! امیدوارم که هر کس یک آخر هفته بزرگ و یک امن—و ما شما را به اینجا دوشنبه آینده!

••••••••••••••••••••••••••••

گوش دادن به پادکست های وحشی Lovecast در www.savagelovecast.com.

گیر در خانه ؟ کردم علف هرز ؟ اتمام قوز!’s, خواهر, فیلم متحرک SPLIFF! آن را درخشان مجموعه ای از فیلم های ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار! جریان آنلاین در هر زمان در splifffilmfest.com!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de