منجر هنوز هم ندارد قرارداد ارتباطات خواستار شهردار به عمل

Category: سیاتل

Andre Witherspoon discusses why LEAD is vital.

Andre ویترسپون بحث چرا سرب است که “حیاتی است.” Nathalie گراهام

Andre ویترسپون, 55, در مرکز شهر سیاتل هفت سال پیش فروش مواد مخدر برای حمایت از خود به مواد مخدر عادت. او کشیده پایین پا به ماهی خود را از مواد مخدر زمانی که یک گله از دوچرخه پلیس کشیده.

آنها می دانستند ویترسپون بارها و بارها از تعامل با او. آنها به او پیشنهاد یک معامله است. یا او می تواند به زندان برود و جنایت و یا او می تواند در یک برنامه ثبت نام و دریافت کمک. او تصمیم گرفت این برنامه منجر شود. اما او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز او واقعا تنها از آن زمان به عنوان یک راه برای خارج شدن از زندان است. نه به ماندن هوشیار.

“در نتیجه من پیدا کردم آن را بسیار مفید” ویترسپون گفت. “سرب حیاتی است.”

او اجازه داده شد به تمرکز بر گرفتن هوشیار در حالی که رهبری مدیران مورد کمک به او در پیدا کردن مسکن, کمک های او سازگار بازگشت به اینکه در هوشیاری کمک به او را دریافت متادون و خیلی بیشتر. “معتادان نیاز به کمک و آنها نمی توانند آن را در خود,” او گفت:. “سرب” او جامعی انگشتان دست خود را سه بار برای تاکید “در آن است و این امر می تواند زباله برای از بین بردن و نه صندوق است که برنامه است.”

سازمان های محلی هستند خواستار کمک مالی فوری برای سیاتل اجرای قانون کمک انحراف (سرب) برنامه در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده انحراف برنامه های دوبله شده توسط نیویورک تایمز به عنوان “راه برای پایان دادن به جنگ با مواد مخدر.” پول اختصاص داده شد به سرب در سیاتل 2020 بودجه اما این برنامه دیده نشده یک سکه است که هنوز و نه آنها بدست قرارداد از شهرستان.

شهردار جنی Durkan را اعلام کرد که در اواخر ماه گذشته که آنها خواهد بود پیمانکاری با سرب در هفته های آینده به صورت کامل 6.2 میلیون دلار مشخص شده در بودجه است. آنها گفتند که خواهد بود که در عرض چند هفته.

در ماه ژانویه سیاتل شورای شهر درخواست در نامه ای که بودجه منتشر خواهد شد توسط 1 مارس. که مهلت آمده است و رفته است. هنوز هم وجود دارد هیچ قرارداد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز Councilmember Kshama Sawant گفت که شورای نیاز به “فشار دفتر شهردار خصوصی و عمومی” و که آنها نیاز به “به شهردار مهلت” به انتشار بودجه منجر شود.

در حال حاضر این برنامه که متخصص در فردی مورد مدیریت به بالا-مردم در معرض خطر مانند معتادان به مواد مخدر در خارج از زندان و متصل به کمک آنها نیاز بوده است عامل بدون بودجه برای دو ماه. در حالی که دفتر شهردار تحت فشار قرار دادند بر اساس این ایده که Durkan است “خودداری بودجه” از این برنامه و این طبیعی است متعاهد روش Spike گفت که آن را دقیق می گویند خودداری پس از این “مندرج در بودجه بود و به اتفاق آراء حمایت.” او گفت: این شورا دیده می شود این نوع از تاخیر قبل با مترقی provisos.

به جز هارون Burkhalter با مدافعان ارتباط این سازمان است که مدیریت رهبری گفت: غریبه که در حالی که تاخیر اتفاق می افتد با بودجه بندی برنامه های این برنامه در حال حاضر بودجه قبل و بر اساس یک برنامه موجود.

“آن را به عنوان اگر آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک سازمان برای اجرای آن” Burkhalter گفت.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Spike گفت که اگر بودجه است که هنوز هم به تاخیر افتاد او ممکن است کشف یک مکمل اصلاح بودجه به صندوق منجر شود.

طیف گسترده ای از سازمان ها از مرکز شهر سیاتل انجمن ACLU حمل و نقل سواران اتحادیه اروپا و بسیاری از ارسال یک نامه درخواست از شهردار به صندوق منجر به کامل قرارداد مقدار مشخص شده در بودجه است. همانطور که از اوایل فوریه رهبری تا به حال هیچ ایده زمانی که و یا اگر آن را خواهد دریافت کمک های مالی خود را و مدیران پروژه با این برنامه گفت: غریبه.

که بودجه لازم برای منجر به تابع. در حال حاضر caseworkers در حال کشیده نازک با بالا caseloads و هنوز هم دریافت سرب برنامه ارجاع. که با پول و بودجه و سرب و همچنین قادر خواهد بود به گسترش در سراسر سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de