LBUSD آهنربا آناهایم اتحادیه آکادمی Nos. 1 و 2 در سطح ایالت 2020 دبیرستان رتبه بندی می گویند

جنوب کالیفرنیا دو از top 20 مدارس در کشور و پنج از 10 در کالیفرنیا – از جمله سه بهترین – با توجه به گزارش منتشر شده در اواخر شب دوشنبه, مارس 20.

کالیفرنیا آکادمی ریاضیات و علوم از یک ساحل طولانی یکپارچه مدرسه آهنربا در کارسون در آمد 11th سراسر کشور در U. s. اخبار & گزارش جهانی را در سال 2020 رتبه بندی. دوربین در Cal State Dominguez Hills پردیس نیز به عنوان رتبه هفتم بهترین آهنربا مدرسه در آمریکا

سرو’ آکسفورد آکادمی به طور منظم بالا و عملکرد در این رتبه بندی شد 19th, ملی, همان نقطه آن را به اشغال در سال 2019.

ویتنی دبیرستان در کریتوس کاهش از 14 بهترین دبیرستان در سراسر کشور در سال 2019 به 30th این سال است.

U. s. اخبار & گزارش جهانی خود را منتشر 2020 رتبه بندی از بهترین مدارس در کشور پس از بررسی بیش از 24,000 نهادهای عمومی در سراسر کشور است. اخبار مجله – که به طور منظم ارزیابی K-12 مدرسه و دانشگاه – در نهایت رتبه بندی بیش از 17,700 از این مدارس است.

مجله تعیین رتبه بندی با در نظر گرفتن یک “رویکرد جامع” با توجه به دوشنبه شب در آزادی مطبوعات. این ارزیابی در شش زمینه: دانشگاه, آمادگی خواندن و ریاضی مهارت خواندن و ریاضی عملکرد محروم عملکرد دانش آموز, دانشگاه, درسی وسعت و نرخ فارغ التحصیلی. آمریکا, اخبار, با توجه به آن روش های پیشرفته استفاده می شود قرار دادن و دیپلم بین المللی نمرات آزمون برای اندازه گیری کالج آمادگی.

هر مدرسه دریافت یک نمره از صفر تا 100.

“بهترین دبیرستان های رتبه بندی ارائه جامع ترین اطلاعات مبتنی بر اطلاعات در مورد تقریبا هر مکان در کشور گفت: آنیتا Narayan, سردبیر آموزش و پرورش در ایالات متحده ، “خانواده ها می توانند با استفاده از این اطلاعات را به ببینید که چگونه خود را در مدارس محلی مقایسه نرخ فارغ التحصیلی و دولت ارزیابی و همچنین عملکرد تحصیلی توسط دانش آموزان که به طور سنتی محروم – کسانی که در ایالات متحده و یا از خانواده های کم درآمد.”

U. s. اخبار & گزارش جهانی را در سال 2020 رتبه بندی شدند و بر اساس 2017-18 سال تحصیلی بنابراین مداوم coronavirus همه گیر و پس از آن سازندگان: مدارس نیست نقش مهمی در ارزیابی سخنگوی مادلین Smanik گفت: از طریق ایمیل به تازگی.

هنوز معلوم نیست اما اگر گسترده بسته شدن مدارس در سراسر کشور و منطقه می تواند تاثیر رتبه بندی در یک زن و شوهر از سال است.

“برای آینده رتبه بندی” Smanik گفت: “ما نمی توانیم حدس بزنیم چه تاثیر خواهد بود در این رتبه بندی با داده های ما نیست جمع آوری نشده است.”

این مجله همچنین رتبه بندی دبیرستان های دولتی توسط دولت شهری منطقه آماری و منطقه است. آمریکا, اخبار, رتبه بندی بهترین آهنربا منشور و بنیادی مدارس به عنوان به خوبی.

دوربین آکسفورد و ویتنی اشغال سه لکه در کالیفرنیا رتبه بندی.

ویتنی برگزار نقطه بالا در سطح ایالت در سال 2019 کاهش یافت و به سوم. آکسفورد نگهداری می شود خود را نگه دارید و در دوم. دوربین شروع به پریدن کرد از پنجم در کالیفرنیا به نقطه بالا در این سال است.

تنها کالیفرنیای جنوبی مدرسه به رتبه بالا 100 در سراسر کشور شد بندر معلم تهیه آکادمی یک الاییواسدی مدرسه در ویلمینگتون که رتبه هفتم در ایالت لیست.

اما کالیفرنیای جنوبی تا به حال 17 مدارس در 50 ایالت. کالیفرنیا بیش از 1.7 میلیون دانش آموز در سراسر 1,323 مدارس با توجه به آخرین ایالتی داده است.

علاوه بر این چهار مدرسه که در بالای رتبه بندی 100 در سراسر کشور از 13 جنوب کالیفرنیا مدارس ساخته شده است که بالای 50 ایالت عبارتند از:

 • 10: Hawthorne ریاضی و علوم, آکادمی در هاوتورن;
 • 20: لس آنجلس مرکز برای غنی سازی دانش آموزان در L. A.;
 • 24: مرکز کسب و کار بالا در لس آنجلس;
 • 25: Lennox ریاضیات, علم و تکنولوژی, آکادمی در لنکس;
 • 26: Troy دبیرستان در فولرتون;
 • 32: لا کانادا, دبیرستان, در لا کانادا فلینتریج;
 • 34: Orange County دانشکده هنر در سانتا آنا;
 • 35: Animo رهبری بالا در کالیفرنیا;
 • 36: پالوس وردس شبه جزیره بالا در رولینگ هیلز استیتز;
 • 37: داد تد K. Tajima دبیرستان در لس آنجلس;
 • 43: اتحاد مارک و اوا استرن ریاضی و علوم, در لس آنجلس;
 • 46: Francisco براوو پزشکی آهنربا بالا در لس آنجلس; و
 • 50: میرا کاستاریکا دبیرستان در منهتن بیچ.

کالیفرنیا در ضمن تا به حال دوم-بالاترین درصد از مدارس را به بالا 25% ملی رتبه بندی.

نزدیک به 41 درصد از دولت به مدارس – تی 659 – در بالای رتبه بندی سه ماهه در سراسر کشور. ماساچوست که در آمد برای اولین بار در میان کشورهای دیدم نزدیک به نیمی از مدارس رتبه در بالا 25%.

اما کالیفرنیا به طور کلی چهره بیشتر چالش های که در آموزش دانش آموزان خود را از ماساچوست است.

برای یکی کالیفرنیا کلی جمعیت دانشجویی است که 6.5 برابر بزرگتر از ماساچوست با توجه به داده ها از هر دو کشور; گلدن استیت دبیرستان جمعیت است که در واقع بیش از تعداد K-12 دانش آموزان آن سواحل شرق آمریکا است.

کالیفرنیا مدارس دولتی نیز متنوع تر با 54 درصد از دولت آموزان در حال هیسپانیک یا لاتین در مقایسه با حدود 22 درصد در ماساچوست; که دولت جمعیت دانشجویی است 58% سفید.

و 61 درصد از کالیفرنیا دانش آموزان محروم اقتصادی در مقایسه با 33% برای ماساچوست است.

برای دیدن کامل رتبه بندی به usnews.com.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de