سهل انگاری می پرسد به مسافران coronavirus احتیاطی بیش از آخر هفته روز یادبود

لس آنجلس — با آخر هفته روز یادبود ورود, یکی از شلوغ ترین زمان سفر در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در انتخابات به یاد مردم جمعه به سفر با خیال راحت و که آنها باید با پوشیدن ماسک در فرودگاه با توجه به در حال انجام COVID-19 بیماری همه گیر.

“ایمنی و امنیت مهمانان ما و کارکنان ما بوده است اولویت اول و پس از جهانی همه گیر شروع لس آنجلس فرودگاههای جهان کار کرده است بدون توقف به روز رسانی سیاست های ما روش و فضاهای فیزیکی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19” گفت: جاستین Erbacci موقت مدیر اجرایی LAWA. “مسافران را متفاوت تجربه سفر برای آینده قابل پیش بینی و ما در حال برداشتن گام هر روز برای ایجاد امن ترین سفر ممکن است.”

تنها یکی هواپیمایی به مسافران و مردم, جلسه همراهی و یا کمک به آنها را مجاز به سهل انگاری در این زمان و همچنین فرودگاه و شهر پرسنل. خطوط هوایی چک در شمارنده و فدرال امنیت مسافر غربالگری باز خواهد شد بسته به برنامه پرواز برای هر ترمینال سهل انگاری اعلام کرد.

علامت نوشته شده در فرودگاه به یادآوری مهمان وارد کنید اگر آنها بیمار هستند به پوشیدن چهره و پوشش در همه زمان ها, شستن دست های خود را اغلب و است که آنها باید حفظ شش پا از فاصله از دیگران است. سربار صوتی اطلاعیه ها را نیز یادآوری مهمانان از این شیوه همراه با محدود کردن تعداد زیادی از مردم در آسانسور به دو یا سه نفر است.

سهل انگاری مقامات گفت: آنها نصب شده اند و صدها اضافی دست-ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر فرودگاه برای مهمانان و کارکنان به استفاده از. امکانات سرویس بهداشتی نیز در دسترس هستند برای شستن دست.

مقامات فرودگاه گفتند که در حال انجام مداوم تمیز بالا لمسی مناطق و اجرای پیشرفته هوا-سیستم تصفیه با استفاده از یونیزاسیون و نور ماوراء بنفش برای استریل کردن هوا است که گردش در داخل امکانات آن است.

اطلاعات در زمان TSA پروتکل های امنیتی را می توان در یافت www.tsa.gov/coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net