وکلا: محققان توصیه می کنند خلاف کاران است ابقاء

Rick Bright

سلامت و خدمات انسانی از طریق AP

در این تصویر ارائه شده توسط بهداشت عمومی اورژانس وزارت بهداشت و خدمات انسانی ریک روشن نشان داده شده در عکس رسمی از آوریل 27 سال 2017 در واشنگتن است.

واشنگتن — فدرال محققان دریافته اند “دلایل منطقی” که یک دولت خلاف کاران مجازات شد برای صحبت کردن در برابر استفاده گسترده از یک دارو اثبات نشده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19 وکیل او روز جمعه گفت.

دکتر ریک روشن رهبری پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یک واحد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که با تمرکز بر مقابله با بیماری های عفونی و بیوتروریسم. او موفق به دریافت یک شغل بررسی عملکرد برجسته قبل از او شتابزده منتقل ماه گذشته با آژانس ایمیل قطع بدون هشدار.

محققان با دفتر مشاور ویژه “ساخته آستانه تعیین که HHS نقض Whistleblower قانون حمایت از از بین بردن دکتر روشن از موقعیت خود را به خاطر او ساخته شده محافظت آشکار در بهترین منافع آمریکا” وکلای او دبرا کاتز و لیزا بانک در بیانیه ای گفت. OSC است, یک سازمان است که به بررسی اتهامات فاحش پرسنل شیوه ها در دولت است.

وکلا گفت: محققان در حال درخواست که روشن بود به طور موقت دوباره به مدت 45 روز تا زمانی که آنها می توانند خود را کامل کرده ، OSC سخنگوی Zachary Kurz گفت: آژانس “نمی توانم اظهار نظر یا تایید وضعیت باز و تحقیقات است.”

HHS سخنگوی Caitlin Oakley در بیانیه ای گفت که این گروه “به شدت مخالف با اتهامات و خصوصیات در شکایت” و که کل موضوع این است که یک “پرسنل مهم است که در حال حاضر تحت بررسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شانه ای بالا انداخت اولیه حاکم در مورد روشن است شکایت.

“من نمی دانم که او چه کسی است اما به نظر من او یک کارمند ناراضی,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “اگر مردم ناراضی آنها باید کار کند. اگر شما ناراضی هستید با شرکت شما نباید کار وجود دارد. بیرون رفتن و چیز دیگری است. اما برای من او یک ناراضی ، و من تا به حال شنیده ام چیزهای زیادی در مورد او است یا نه.”

عمومی به زودی فرصتی برای اندازه روشن است. او دعوت شده به شهادت قبل از اینکه یک کمیته مجلس در هفته آینده است.

روشن است که آنفولانزا و عفونی-بیماری کارشناس با 10 سال در این سازمان شناخته شده است به عنوان بردا. خاص خود را تمرکز بر روی تولید واکسن. او reassigned به موسسه ملی بهداشت به کار بر روی توسعه coronavirus تست.

در یک شکایت رسمی که وکلای او منتشر شد در این هفته روشن توضیح می دهد که چگونه تنش ساخته شده است تا در HHS به عنوان coronavirus در ایالات متحده وارد و به سرعت به مبارزه طلبیده مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان داد که این امر می تواند شامل.

روشن گفت: تلاش خود را برای تشدید آمادگی “مقاومت مواجه می شوند از HHS رهبری از جمله وزیر (Alex) آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار.”

روشن توصیف یک وضعیت که در آن تهمت و دولت موفق به آماده شدن برای این بیماری همه گیر و سپس به دنبال رفع سریع با تلاش برای عجله مالاریا دارو به بیماران مبتلا به اینکه اثر خود را برای COVID-19 بود unproved.

شکایت خود را دقیق یک تلاش نا امید کننده برای پرش شروع ایالات متحده تولید ماسک و موفق تلاش برای تضمین واردات از تست سواب از ایتالیا.

اما بسیاری از مشخصات بالا اتهامات درگیر هیدروکسی کلروکین به مالاریا مواد مخدر مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ترویج به عنوان یک “تغییر بازی” با شواهد کمی وجود دارد.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط داغ در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر است.

“من شاهد رهبری دولت عجله کورکورانه به یک وضعیت بالقوه خطرناک با آوردن در غیر مورد تایید FDA کلروکين از پاکستان و هند از امکانات است که هرگز توسط FDA تایید شده” روشن گفت: در تماس با خبرنگاران در اوایل این هفته. “اشتیاق خود برای فشار کورکورانه به جلو بدون اطلاعات کافی برای قرار دادن این دارو به دست آمریکایی ها بود و هشدار دهنده به من و همکار دانشمندان است.”

او گفت که او موفق به محدود کردن استفاده از مالاریا دارو به بیماران بستری.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی. در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی در میان coronavirus بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

روشن احساس مقامات تا به حال “حاضر به گوش دادن و یا اقدام مناسب را به دقت اطلاع رسانی” و صحبت به یک خبرنگار در مورد مواد مخدر است. او گفت که او تا به حال در مورد عدم علم پشتیبان گیری از استفاده از آن با وجود هیدروکسی کلروکین تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور در جلسات مطبوعاتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر