لاون دیل و بل گادرنز هدف مانع تلاش ها برای خانه بی خانمان, LA County معتقد

توسط فرد شوستر شهرستان, اخبار سرویس

وکلای مدافع برای لس آنجلس در روز جمعه 17 آوریل ثبت یک درخواست برای یک جلسه اضطراری با یک قاضی فدرال ادعا که دادگاه دستور تلاش برای کمک به خانه افراد بی خانمان در خطر ابتلا به کروناویروس در حال مانع با اعتراض از لاون دیل و بل گادرنز.

با توجه به تشکیل پرونده در لس آنجلس دادگاه فدرال این شهرستان دریافت مکاتبات از این دو شهر را تهدید به تداخل با پروژه Roomkey که به دنبال امن مسکن در شرکت متل یا هتل ها برای افراد آسیب پذیر را تجربه بی خانمانی.

شامل پر کردن یک نامه به اپراتور هتل از باغ بل’ دادستان شهر در ارتباط با “غیر مجاز تصمیم به اجاره دادن هتل و … استفاده می شود به عنوان یک پزشکی پناهگاه و قرنطینه مسکن به صورت مسری و بیماران در معرض خطر بالقوه آلوده با COVID-19.”

در این نامه خواستار توقف استفاده از هتل برای بی خانمان ها و درخواست های که موجود مستاجر منتقل می شود در جای دیگر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“غیر مجاز بهره برداری از یک مرکز پزشکی” به منزله نقض هتل و اجاره با شهر و اگر گام های فوری گرفته شده این شهرستان خواهد بود “مجبور به دنبال راه حل” از جمله فسخ اجاره و اساسا بسته شدن این هتل با توجه به نامه.

نامه مورخ شنبه بیشتر هشدار داد که بل گادرنز برنامه ریزی شده به فایل یک حرکت برای یک سفارش ضابط موقت در دادگاه برتر توسط سهشنبه مگر اینکه یک توافق می تواند رسیده است.

در پاسخ به یک فراخوان برای نظر بل گاردنز سخنگوی اشاره به یک شهر بیانیه ای اعلام کرد که “عملیات پزشکی پناه تسهیلات در خارج از مجاز استفاده از هتل. شهر انتظار دارد به کار با هتل صاحب کسب و کار برای اطمینان از هتل است که عمل مطابق با مجاز استفاده می کند.”

دوم نامه های موجود در این شهرستان را پر از لاون شهر وکیل به اپراتور از یک هتل در این شهر می گوید که توافق با county “به موقت تبدیل به یک پناهگاه بی خانمان” به “مذاکره و اعدام در پنهان کاری کامل” بدون هیچ گونه ورودی از شهرستان ها و اگر توافق نمی شد, فسخ, این شهرستان که یک برنامه عمومی کمیسیون برنامه ریزی شنوایی به نظر لغو هتل ویژه با استفاده از اجازه.

این لاون وکیل نوشت که “در حالی که پروژه Roomkey به خوبی در نظر گرفته شده در برنامه برای کمک به آسیب پذیر ترین بی خانمان در لس آنجلس در طول COVID-19 جهانی همه گیر این شهرستان معتقد است که اجازه می دهد (هتل) به کار به عنوان یک پناهگاه می تواند باعث آسیب های جبران ناپذیر به لاون جامعه است.”

“همیشه وجود دارد اتاق را برای همه چیز کار کردن گفت:” لاون دادستان شهرستان تیفانی اسرائیل است.

این شهرستان را پر می پرسد ایالات متحده در منطقه قاضی دیوید کارتر به برنامه یک “مداخله فوری.”

قاضی “می تواند نقش ارزشمندی در این شهرستان تلاش برای موفقیت در اجرای” پروژه Roomkey در دو شهر این شهرستان نوشت: پرسیدن که بل گادرنز و لاون مسئولان شهرستان بود دستور داد به نظر می رسد.

“زمان است که از ذات” شهرستان وکلای نوشت: در پرونده.

پروژه Roomkey دولت پشتیبانی و FEMA-تصویب برنامه امن هتل و متل اتاق در جوامع محلی به ارائه امن انزوا ظرفیت برای افراد در معرض خطر تجربه بی خانمانی به منظور محافظت از آنها و همسایگان خود را از COVID-19 در حال انجام اضطراری برای بهداشت عمومی.

این شهرستان در دفتر مدیریت اضطراری نیز احداث هتل و متل به انزوا امکانات برای افراد, تست مثبت یا دچار علائم COVID-19 و امکانات قرنطینه کسانی که شده اند در معرض نفر تست مثبت یا دچار علائم COVID-19.

افراد واجد شرایط برای جداسازی و قرنطینه امکانات اگر آنها نمی توانند با خیال راحت خود منزوی و یا قرنطینه در خانه بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی “اما unsheltered به احتمال زیاد ذینفع از این برنامه” شهرستان وکیل نوشت:, و اضافه کرد که هتل ها و متل ها در سراسر شهر لس آنجلس و شهرستان شرکت دارند.

این شهرستان دارای قرارداد تخت با بیشتر از 25 هتل ها برای یک مجموع از 2500 تخت در شهرستانها در دره آنتلوپ جنوب خلیج سان گابریل دره سن فرناندو ولی و شهر لس آنجلس است.

کارتر نظارت بر طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و شهرستان به ارمغان آورد توسط L. A. داد ائتلافی از Skid Row-منطقه صاحبان کسب و کار که قبلا بی خانمان و معلول ساکنان شهرستان که مدعی به اندازه کافی انجام شده است به آدرس خانمان مشکل در مرکز شهر به ویژه در نور از COVID-19 بیماری همه گیر.

کارتر موفق به ده ها تن از جدید امکانات بهداشتی نصب شده در Skid Row به عنوان بخشی از حل و فصل مذاکرات و تلاش برای پیدا کردن امن camper پارکینگ برای کسانی که زندگی در وسایل نقلیه خود را در 50-بلوک منطقه ای در مرکز شهر لس آنجلس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im