نمایندگان مجلس با تقاضای اطلاعات در تصمیم گیری برای ارسال 195 coronavirus evacuees به شهرستان ریورساید

با استناد به عدم شفافیت مظنونان حمله به دانشگاه را علامت Takano D-ریورساید و نرما تورس D-پومونا در تماس نیروی هوایی ایالات متحده, وزیر امور خارجه باربارا بارت به توضیح دهد که چرا 195 آمریکایی تخلیه از کانون شیوع کروناویروس در چین شد airlifted به پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید.

در نامه ارسالی شنبه, فوریه. 1 قانونگذاران گفت: آنها مشورت در تصمیم به تغییر مسیر پرواز از انتاریو فرودگاه بین المللی به پایگاه و نه آنها شنیده ام هر به روز رسانی از وزارت دفاع در پرواز و یا هر گونه برنامه های آینده برای بازگرداندن بیشتر از آمریکایی ها است.

“ما عمیقا مشکل این عدم شفافیت” در این نامه می خواند. “هر یک جانبه تصمیم گیری در این زمینه داشته است و ادامه خواهد داد به اثرات ماندگار در کارکنان و شهروندان در مارس را به عنوان به خوبی به عنوان اعضای جامعه اطراف است.”

نیروی هوایی نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

Evacuees بسیاری از آنها وزارت امور خارجه دیپلمات های تحت قرنطینه فدرال در پایه تا فوریه. 11, در حالی که مقامات بهداشت با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از نظارت بر آنها را به صورت علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شامل تب ، سرفه و مسائل تنفسی.

فرود هواپیما روز شنبه, ژان. 29 پس از توقف کوتاهی در, Anchorage, آلاسکا, برای سوخت گیری. این هواپیما در اصل برنامه ریزی شده به زمین در ONT بود اما هدایت در اواخر سه شنبه و خسته کننده و محلی و فدرال قانونگذاران.

از روز شنبه هیچ یک از مسافران شد نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس های محلی و مقامات بهداشت گفت. همانطور که از شنبه شب در چین به ویروس آلوده شده است حداقل 11,791 مردم و کشته شدن 259.

شده اند وجود دارد هشت مورد تأیید در آمریکا از جمله یک گزارش شنبه در ماساچوست و در سانتا کلارا لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

این ویروس را گسترش سریع در دو ماه باعث شده است تا تخلیه به ایالات متحده و دیگر کشورها و سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی. ایالات متحده صادر کرده است یک سفر مشورتی اصرار آمریکایی ها به سفر به چین و خطوط هوایی را لغو پروازها وجود دارد.

در نامه Takano و تورس شامل یک گلوله نقطه لیست از سوالات به صورت بارت از جمله:

  • چه سازمان ها و مقامات درگیر در تصمیم گیری مسافران را به مارس ARB?
  • چه عوامل در نظر گرفته شده?
  • آیا نیروی هوایی در نظر تاثیر در عملیات در پایگاه?
  • آیا مقامات فدرال به طرح مستقیم پرواز اضافی به پایه ؟
  • وجود دارد اتاق در پایه های اضافی evacuees?

قانونگذاران همچنین می خواهم به می دانم که اگر هر پایگاه یا محلی هتل ها و امکانات در نظر گرفته شده برای بازگشت به وطن و چه اقدامات احتیاطی گرفته شده در پایه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نمایندگان مجلس هفته گذشته بوده است افزایش نگرانی ها در مورد بازگشت آمریکایی ها به Inland Empire. تورس به نام برای رسیدگی به این تصمیم.

روز جمعه مقامات در Moreno Valley شهرستان نزدیکترین پایه با صدور بیانیه ای گفت: آنها تا به حال ملاقات با مقامات فدرال و پخش سرخوردگی خود را دارند بیش از این فرآیند است.

“ما درک می کنیم که این همکار آمریکایی ها تا به حال به با خیال راحت به خانه آورد و ما خوشحالیم که هیچ کس تا کنون به نمایش گذاشته ویروس علائم” شهردار Yxstian گوتیرز گفت. “اما ما آموخته است که در مورد تصمیم گیری از این اخبار و این درست نیست. من فقط می خواستم به آن را شفاف که ساکنان و رهبری مورنو ولی انتظار بهتر ارتباط از مقامات فدرال و رفتن به جلو است.”

Riverside County ایجاد کرده است یک خط برای ساکنان و سوالات در مورد کوروناویروس: 951-358-5134.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر